Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Agron Kulicaj"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nė hetim pėr 21 Janarin, Burgajdorėhiqet nga Akademia e Policisė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kallėzohen Burgaj e Kuliēaj, nuk arrestuan 6 gardistėt e 21 janarit TIRANE - Ish-kreu i Policisė s
- Shtuar 3 javė mė parė»Padia ndaj Burgaj dhe policave - Vizion Plus

brbrProkuroria e Tiranes nis verifikimin e kallezimit te policise ndaj ish- drejtorit te pergjithshem te policise Hysni Burgaj dhe ish-zevendes drejtorit te pergjithshem Agron Kulicaj Ata akuzohen se
- Shtuar 1 muaj mė parė


»21 Janari kallezohen ne Prokurori Hysni Burgaj dhe Agron Kulicaj - News of Albania

Hysni Burgaj Agron Kulicaj PUBLICITET Tirane 18 korrik 2014 NOAal- Ministria e Brendshme ka denoncuar ne Prokurori dy ish drejtues te Policise se Shtetitbr br Kallezimi penal eshte
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Deshmon Burgaj Ndryshimet i bera une - Vizion Plus

Komisioni Hetimor i ngritur per ndryshimet ne policine e shtetit e ka nisur seancen degjimore me pyetjen e ish-drejtorit te pergjithshem te Policise se Shtetit Hysni Burga Per rreth tre ore is
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Komisioni Hetimor pėr lėvizjet nė polici, zbardhen debatet e mbledhjes - BalkanWeb

TIRANE- Deklarata nė mbrojtje tė pozicionit qė kanė sot nė Policinė e Shtetit dhe tė tjera qė kėrkojnė tė mėsojnė arsyen e shkarkimit nga postet e zyrtarėve nė kėtė polici janė dėgjuar sot nė Komision
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Komisioni Hetimor Balla Te jete i pranishem dhe ministri Tahiri - News of Albania

Komisioni hetimor PUBLICITET Tirane 28 mars 2014 NOAal- shte zhvilluar serish sot mbledhja e komisionit hetimor per kontrollin e zbatimit te legjislacionit ne fuqi per procesin e le
- Shtuar 5 muaj mė parė


»PS-ja po i jep PD-se ate qe nuk e mori kur ishte ne opozite - Shekulli

pPartia Socialiste po i jep kundershtarit te saj politik ato qe socialistet kerkonin kur ishin ne opozite Nje nga keto eshte edhe numri i keshilltareve qe mund te kene dy grupet e medha parlamentare p
- Shtuar 9 muaj mė parė


»PD propozon si kėshilltar grupi parlamentar Agron Kuliēaj - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike depoziton nė Kuvend kėrkesėn qė Agron Kuliēaj tė jetė kėshilltar i grupit parlamentar tė demokratėve. Kėrkesa ėshtė dėrguar ditėn e enjte nė Kuvend nga kreu i grupit parlame
- Shtuar 9 muaj mė parė


»PD: Kuvendi i Shqipėrisėtė punėsojė Agron Kuliēajn - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ish- truproja e Berishės nė kėrkim tė punės TIRANE- Agron Kuliēaj prite qė tė jetė kėshilltari i grupit parlamentarė demok
- Shtuar 9 muaj mė parė


»PD propozon si kėshilltar grupi parlamentar Agron Kulicaj - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike depoziton nė Kuvend kėrkesėn qė Agron Kulicaj tė jetė kėshilltar i grupit parlamentar tė demokratėve. Kėrkesa ėshtė dėrguar ditėn e enjte nė Kuvend nga kreu i grupit parlame
- Shtuar 9 muaj mė parė


»PD propozon si kėshilltar grupi parlamentar Agron Kulicaj, kėrkesa dorėzohet nė Kuvend - BalkanWeb

TIRANE- Partia Demokratike depoziton nė Kuvend kėrkesėn qė Agron Kulicaj tė jetė kėshilltar i grupit parlamentar tė demokratėve. Kėrkesa ėshtė dėrguar ditėn e enjte nė Kuvend nga kreu i grupit parlame
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Emėrime nė Polici, Bizhga nė vend tė Kulicaj, shkarkohet Caushaj, Ēipa nė Tiranė - BalkanWeb

TIRANĖ-Shkarkime dhe emėrime nė krye tė Policisė. Me urdhėr tė Ministrisė sė Brendshme nė vend tė Agron Kuliēaj si nėndrejtor i Policisė sė Shtetit vjen Sokol Bizhga. Po kėshtu
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Kulicaj-Tahiri gjykata pushon padine - Top Channel

Gjyqtarja Fatime Deçolli rrëzoi kërkesën e nëndrejtorit të përgjithshëm të policisë, Agron Kulicaj, i cili përgjatë këtij viti kë
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Tahiri në krye të Ministrisë së Brendshme, Policia e Shtetit pa 2 zv/drejtorë - BalkanWeb

TIRANË- Policia e Shtetit ndodhet aktualisht pa dy zëvendës drejtorë të Përgjithshëm nga 5 zëvendës drejtorë në total. Kjo situatë ësht
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Carmatoset Agron Kulicaj dorezon pistoleten - Shekulli

pAgron Kulicaj nendrejtor i Policise se Shtetit eshte ne prag te doreheqjes nga posti qe mban prej tete vitesh Ish-badigardi i Sali Berishes para se te merrte pushtetin ne vitin 2005 mesohet se ka dor
- Shtuar 12 muaj mė parė


»Berisha Proces i mire Rama e Meta Fitore plebishitare Topi Kaluam pritshmerite - Top Channel

Kur ka mbaruar procesi i votimit thuajse ne te gjithe vendin, partite politike me ane te krereve te tyre, por edhe te zedhenesve te tyre kane dale ne deklaratat e para per mediat.
- Shtuar 1 vit mė parė


»Zgjedhjet, vritet simpatizanti i LSI nė njė QV nė Laē, ja incidentet nė rrethe - BalkanWeb

TIRANE- Zgjedhjet e pėrgjithshme tė 23 qershorit 2013 janė tė tetat qė zhvillohen nė Shqipėri, qė nga vendosja e sistemit pluralist politik nė vitin 1991. Shqiptarėt vendosin me votė pėr ata qė do na
- Shtuar 1 vit mė parė»Tjeter gjobe per Taulant Ballen - Top Channel

Brenda dy javësh deputeti socialist Taulant Balla ka marrë një tjetër ndëshkim me gjobë nga gjykata e Tiranes. Ai u konsiderua fajtor për shpifje ndaj djalit të
- Shtuar 1 vit mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 216 ->216 0 total_found -> total_found 1 216 ->216 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 agron ->agron 0 docs[0] -> docs[0] 1 7251 ->7251 0 hits[0] -> hits[0] 1 11524 ->11524 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kulicaj ->kulicaj 0 docs[1] -> docs[1] 1 244 ->244 0 hits[1] -> hits[1] 1 580 ->580

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos