Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Artan Lame"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lame Pse u ndaluan lejet e ndertimit per pushtetin vendor - Panorama

e Marte 26 Gusht 20141136 am p classwp-caption-text Shkreli dhe Lame dje ne konference per shtypbrbrPerfaqesues te qeverise mbrojten dje vendimin e marre nga Keshilli Kombetar i
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Perfitimi i tapise Legalizimet Lame Afatet per pagesat e truallit - Panorama

e Hene 25 Gusht 20140900 am p classwp-caption-text KREU I ALUIZNI-t ARTAN LAMEbrbrKreu i ALUIZNI shpjegon kohen qe duhet per te paguar faturat fareĀ  ndodh kur nuk ke para per nj
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Lame Ndalimi i lejeve per vendoret jopolitik - Top Channel

Në një deklaratë për mediat, kreu i ALUIZNI-t Artan Lame ka përshëndetur vendimet e qeverisë të marra në mbledhjen e fundit të saj, duke i konsideruar
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vendimi i KKT, Lame:Institucionettė ndalin kėtė dalldi fund mandatit  - Shqiptarja.com

TIRANĖ- Kreu i ALUIZNI-t ndėrsa ka shpjeguar arsyet e vendimit tė KKT pėr ndalimin e dhėnies sė lejeve zhvillimore deri nė zgjedhjet tė reja vendore, i ka kėrkuar PD-sė qė tė mos e pėrdorė pėr kapital
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vendimi i KKT-sė pėr lejet vendore, Lame: Tė frenohet dalldia e fund-mandatit - BalkanWeb

TIRANĖ-Njė dalldi tė fund-mandatit e ka cilėsuar kreu i Aluiznit Artan Lame ndėrtimet pa leje tė kohėve tė fundit. Nė njė deklaratė pėr mediat Lame theksoi se vendimi pėr pezullimin e lejeve vendore z
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vendimi i KKT, Lame:Institucionettė ndalin kėtė dalldi tė fund mandatit  - Shqiptarja.com

TIRANĖ- Kreu i ALUIZNI-t ndėrsa ka shpjeguar arsyet e vendimit tė KKT pėr ndalimin e dhėnies sė lejeve zhvillimore deri nė zgjedhjet tė reja vendore, i ka kėrkuar PD-sė qė tė mos e pėrdorė pėr kapital
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Vendimi i KKT, Lame:Institucionet tėndalin kėtė dalldi tė fund mandatit  - Shqiptarja.com

TIRANĖ- Kreu i ALUIZNI-t ndėrsa ka shpjeguar arsyet e vendimit tė KKT pėr ndalimin e dhėnies sė lejeve zhvillimore deri nė zgjedhjet tė reja vendore, i ka kėrkuar PD-sė qė tė mos e pėrdorė pėr kapital
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Pezullimi i lejeve te ndertimit - Top Channel

Kreu i ALUIZNI-t Artan Lame tha se vendimi i qeverisë për pezullimin e lejeve të ndërtimit deri në vitin 2015 synon t’i japë fund asaj që e quajti “dalld
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Papa Francesku meshe pa Nene Terezen hiqet statuja - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141252 pm p classwp-caption-text Statuja tek Politekniku Statuja ne Aeroportin e RinasitbrbrPapa do te mbaje meshen e shenjte ne Shqiperi pa Nene Terezen ne k
- Shtuar 1 javė mė parė


»Lame Po betonizohet Tirana - Vizion Plus

p styletext-align justifyLejet e ndertimit te dhena se fundi prane liqenit artificial jane denoncuar edhe nga kreu i Aluizni-t Sipas Artan Lames ku sipas tij Bashkia e Tiranes me kete leje sjell vete
- Shtuar 1 javė mė parė


»Lame: Po prishet liqeni,fitojnė njė grusht njerėzish - Shqiptarja.com

TIRANE- Kryetari i ALUIZNI-t, gjithashtu aktivist i shoqėrisė Civile, Artan lame ka denoncuar dje shkatėrrimin e zonės sportive pranė digės sė liqenit tė Tiranės dhe ndėrtimin nė kėtė shesh pallate sh
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ndėrtimet tek 'Liqeni', Lame:Basha vijon betonizimin e Tiranės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Deklaratė pėr shtyp e Artan Lames pėr 12 lejet e Bashkisė sė Tiranės nė Parku i Liqenit Artificial
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kreu i ALUIZNI Lame Kushtet e reja per legalizimin e shtepive - Panorama

e Merkure 20 Gusht 20140902 am p classwp-caption-text KREU I ALUIZNI-t ARTAN LAMEbrbrArtan Lame shpjegon kriteret Si do verifikohen ndertimet pa leje pas 15 janarit 2009 Objektet
- Shtuar 2 javė mė parė


»Objektet 17 kate, Lame: Bashkia betonizim zonės tek diga e liqenit. S'do e lejoj! - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame ka denoncuar sot ndėrtimin e pallateve tek zona sportive poshtė Parkut tė Liqenit Artificial, leja pėr tė cilėt, sic tha Lame ėshtė dhėnė tashme nga Bashkia e Tira
- Shtuar 2 javė mė parė


»Lame Masaker me leje ndertimi poshte diges se liqenit Bashkia Shpifje - News of Albania

Transmetuar me 20082014 - 1226 Artan Lame PUBLICITET Tirane 20 gusht 2014 NOAal- Kreu i ALUIZNI Artan Lame deklaroi se Bashkia
- Shtuar 2 javė mė parė


»Objektet 17 kate, Lame: S'do e lejoj betonizim e zonės tek diga e liqenit. Reagon Bashkia - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame ka denoncuar sot ndėrtimin e pallateve tek zona sportive poshtė Parkut tė Liqenit Artificial, leja pėr tė cilėt, sic tha Lame ėshtė dhėnė tashme nga Bashkia e Tira
- Shtuar 2 javė mė parė


»Lame: Bashkia po vijon tė japėleje pėr betonizimin e Tiranės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Ndėrtimi i pallateve pranė liqenit artificial nė Tiranė ėshtė denoncuar ditėn e sot
- Shtuar 2 javė mė parė


»Beteja per pallatin te liqeni - Top Channel

Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame ka reaguar lidhur me lejen e ndërtimit të pallatit 20-katësh pranë liqenit Artificial, duke akuzuar kryebashkiakun Basha se po betonizon Tiranën.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Flet Artan Lame Legalizimet ndryshojne tapite per 94 mije familje - Panorama

e Hene 18 Gusht 20141000 am p classwp-caption-text KREU I ALUIZNI-t ARTAN LAMESSSAbrASSJane rreth 94 mije familje qe kane ndertuar ne toke shtet dhe toke me pronare te cilave u e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Gjirokastra: Qyteti qė ndryshoi nė 72 orė - Gazeta Shqip

TRAKU-Fest nė Gjirokastėr, njė zinxhir i pandėrprerė me 26 veprimtari, qė shkundi pėrgjumjen e qytetit tė gurtė, i cili pretendon tė jetojė me tė ardhura nga turizmi kulturor. Hapja e t
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1146 ->1146 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 artan ->artan 0 docs[0] -> docs[0] 1 12419 ->12419 0 hits[0] -> hits[0] 1 19486 ->19486 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 lame ->lame 0 docs[1] -> docs[1] 1 2283 ->2283 0 hits[1] -> hits[1] 1 4194 ->4194

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos