Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Artan Shk"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Shqipëri-Itali, Marrëdhënietë forta fqinjësie dhe ekonomike - Shqiptarja.com

Ambasada e Shqipërisë në Romë, organizoi, takimin e parë të Grupit Parlamentar të Miqësisë Shqipëri-Itali. Në takim morën pjesë edhe t&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»300 ditėt e MB, Rama: Jo mė policė plepa qė thonė mirėmbrėma kur ėshtė mėngjes - BalkanWeb

TIRANE- Nė analizėn e 300 ditėve tė para tė punės sė Ministrisė sė Brendshme, kryeministri Rama theksoi se tashmė mund tė thuhet me plot gojėn qė Policia e Shtetit ėshtė nė krye tė detyrės. Duke theks
- Shtuar 4 ditė mė parė»Reforma në arsimin e lartë, Fuga: Drafti nuk bën reformim radikal të sistemit - BalkanWeb

TIRANE - Dalja e draftit përfundimtar për reformën në arsimin e lartë për akademikun Artan Fuga tërhiqet nga pozicionet e rrezikshme që kishte por nuk bën
- Shtuar 3 javė mė parė


»Reforma nė arsimin e lartė, Fuga: Drafti nuk bėn reformim radikal tė sistemit - BalkanWeb

TIRANE - Dalja e draftit pėrfundimtar pėr reformėn nė arsimin e lartė pėr akademikun Artan Fuga tėrhiqet nga pozicionet e rrezikshme qė kishte por nuk bėn reformim radikal tė sistemit. Profesor Fuga n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Basha: Qeveria, akrobaci propagandistike me shifrat - Gazeta Shqip

Grupi i PD 300 ditėt e para tė qeverisė, dėshtim dhe zhgėnjim pėr qytetarėt
- Shtuar 3 javė mė parė»Mehmet Pushtuesi, rrugėtimi plot mistere i njė pikture - Gazeta Shqip

Artan Shabani/ Drejtori i Galerisė sė Arteve nė njė rrėfim pėr Venecian dhe Xhentile Belinin, piktorin e famshėm venecian qė realizoi pikturėn e Mehmet Pushtuesit, historia e tė cilit tregohet
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vrasja e bankierit: Prokuroria dhe SHISH, analizė provave - Gazeta Shqip

Nė takim marrin pjesė edhe drejtues policie. Vijojnė pyetjet e dėshmitarėve  
- Shtuar 4 javė mė parė»Berisha: Llalla tė hetojė telefonatėn e Tahirit. PS: Jo politizim tė ngjarjes - Gazeta Shqip

Vrasja e bankierit Vrasja e bankierit dhe biznesmenit Artan Santo rikthen nė Kuvend debatin pėr rendin dhe sigurinė. Pėr opozitėn nuk ka mundėsi qė vrasė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Berishės i mbaron dėnimi 24 minuta flet pėr Santon - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha, menjėherė pas pėrfundimit tė dėnimit, ėshtė kthyer nė seancėn parlamentare ku pėr 24 minuta me rradhė ai ka komentuar vrasjen e Artan Santos. Ndėrkohė qė nė sean
- Shtuar 4 javė mė parė


»'Artistët e ndaluar' që pëlqeu Barroso, “Motrën Tone” e Vojon mbi tank - BalkanWeb

TIRANE-Motra tone" e Kolë Idromenos, "Vojo Kushi" i Sali Shijakut, "Epika e yjeve të mëngjesit" e Edison Gjergos (për të cilën ai u dënua), "Mbjellja e pemëve"
- Shtuar 4 javė mė parė»Mbetje baruti nė trupat e dy kushėrinjve nga Fushė-Kruja, dyshohen pėr vrasjen e Santos - Gazeta Shqip

Motori - Autorėt kanė pėrdorur njė motor Suzuki V-Strom, ndėrsa nė kokė mbanin skafandra tė zeza. Pėrdorėn njė pistoletė me mulli pėr vrasjen
- Shtuar 4 javė mė parė


»Artan Shabani i dhuron Barrosos “Homo Balcanicus”, e realizoi vet - Shqiptarja.com

TIRANE- Artan Shabani, një piktor shqiptar që e zhvilloi karrierën e tij artistike në Europë, e ka bërë të lumtur Presidentin e Komisionit Europian, Jose M
- Shtuar 4 javė mė parė


»Tomi Mato, babai i regjisurės pogradecare - Tirana Observer

Nga Viola Shkulaku
- Shtuar 4 javė mė parė


»Tre transaksionet miliona euro qė po heton prokuroria pėr ekzekutimin e Santos - Gazeta Shqip

Vrasja e bankierit PISTAT  1. Qendra tregtare - Pista e parė hetimore ka qe
- Shtuar 4 javė mė parė


»Vrasja e Santos, hetime në Kosovë - BalkanWeb

TIRANE-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Artan Didi, ka kërkuar bashkëpunimin e Policisë së Kosovës në lidhje me vrasjen e bankierit Artan Santo. Pë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Rrėfen Edi Mazi: Si ma vranė Santon para syve - BalkanWeb

TIRANE-Ka parė qė t’i ekzekutohet miku i dy dekadave para syve, ndėrsa pistoleta mulli e vrasėsve i ėshtė drejtuar edhe atij. Janė ēaste tmerri e gjaku qė Eduard Mazi i pėrjetoi nė vendin e krim
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1589 ->1589 0 time -> time 1 0.087 ->0.087 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 artan ->artan 0 docs[0] -> docs[0] 1 12231 ->12231 0 hits[0] -> hits[0] 1 19204 ->19204 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shk ->shk 0 docs[1] -> docs[1] 1 74043 ->74043 0 hits[1] -> hits[1] 1 108655 ->108655

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos