Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Arte"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Renato Mekolli nje 8220Crazy Chef8221 - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Basha refuzon Kroacine grumbullohet nga Shqiperia - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141153 am Nje tjeter talent pritet t8217i shtohet plejades se arte te Kombetares U-19 Behet fjale per Arlind Bashen 19-vjecarin qe luan aktualisht per skuadr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Zbardhen shifrat e Di Marias - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20140903 am Angel di Maria eshte blerja me e shtrenjte ne historine e Premier Liges Mesfushori ofensiv pritet vetem te zyrtarizohet te Mancester Junajtid pasi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Boterori i xhudos shqiptarja merr medaljen e arte - Vizion Plus

brbrShqiptarja nga qyteti i Pejes ne Kosove Majlinda Kelmendi sot ka mbrojtur titullin e kampiones se botes ne Xhudo Xhudistja pejane ka shkelqyer ne Boterorin qe po mbahet ne Rusi Majlinda Kelmendi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kursehet Skenderbeu shperdoron Elbasani - Panorama

e Diele 24 Gusht 20141533 pm p classwp-caption-text Nga ndeshja e djeshme Elbasani- SkenderbeuSSSAbrASSSkenderbeu ka fituar minimalisht ndaj Elbasanit ndersa Flamurtari ka marre
- Shtuar 1 javė mė parė


»Superiore Tirana me 3 yje - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141243 pm p classwp-caption-text Foto nga ndeshja Tirana-ApoloniabrbrKukesi zhyt Vllaznine dhe 8220pushton8221 Shkodren Pejic serish 8220vrases8221 per kuqeblut
- Shtuar 1 javė mė parė


»Shen Kozmai Janullatosi meshe me prifterinj nga Greqia - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141203 pm p classwp-caption-text Gjate meshes se mbajtur dje ne KolkondasbrbrPrifterinjte greke festojne ne fshatin fierak 300-vjetorin e lindjes se Shen Kozmai
- Shtuar 1 javė mė parė


»Monako rikthehet te fitorja - Vizion Plus

brbrMonaco le pas krizen e rezultateve duke marre fitoren e pare ne kampionatin e Frances pasi mundi 0 me 1 ne transferte skuadren e Nant Megjithese ekipi i Principates vijon te mos binde ne lojen e
- Shtuar 1 javė mė parė


»Bavarezet debutojne me fitore - Vizion Plus

brbrBayerni i Mynihut e ka nisur me fitore sezonin e ri futbollistik te Bundesliges pasi mundi 2 me 1 Volfsburgun brenda ne shtepi Sfida ne Allianz Arena ka qene e ekuilibruar megjithese bavavarezet
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rilindje me rilindes - Panorama

e Merkure 13 Gusht 20141201 pm p classwp-caption-text Studiuesi dhe botuesi Ndricim KullabrbrNDRIIM KULLAbrbrbrĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Leter publike Kryeministrit z Edi Rama Ministr
- Shtuar 3 javė mė parė


»A mund te vazhdohet me kete te majte - Panorama

e Hene 11 Gusht 20141202 pm REXHEP MEIDANIbrbrĀ brĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā Nuk me la pershtypje te mire libri i Jean Montaldo Miterani dhe 40 hajdutet Mitterand et les 40 voleurs A
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dita ze fill i Gentian Kocit ne Festivalin e Sarajeves - Panorama

e Enjte 14 Gusht 20141605 pm p classwp-caption-text Gentian Kocibrbrshte projekti i pare i tij per film te gjate por duket se po ecen me kembe te mbare Dita ze fill i Gentian Koc
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dashurite e ndaluara te plazhit me gjermano-lindoret - Panorama

e Premte 8 Gusht 20141941 pm p classwp-caption-text Pushues ne plazhin e Durresit pas duket Breshka bar-restoranti me ne mode ne vitet 60-70SSSAbrASS8230 vijon nga numri i djeshe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fjalimi i Enverit ne 73 keputi koken e Fadil Pacramit - Panorama

e Enjte 14 Gusht 20141544 pm p classwp-caption-text Fadil PacramiSSSAbrASSVijon nga numrat e kaluarbrbrDrama e Todi Lubonjes e Fadil Pacramit njohur ndryshe si viktimat e Plenumi
- Shtuar 3 javė mė parė


»Berati qyteti ku historia e ka shok turizmin - Panorama

e Shtune 2 Gusht 20141240 pm p classwp-caption-text Qyteti i BeratitSSSAbrASS8220Shqiperia ime fantastike8221 eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kristel Dunai kampionia e Eurpes ne garen e maratones - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fiorentina mund Realin e Madridit - Vizion Plus

brbrFitore prestigji per Fiorentinen 2 me 1 kunder kampioneve te Europes Real Madrid ne miqesoren e luajtur ne Varshave te Polonise Sfide e bukur dhe defryese per te gjithe te pranishmit ne stadium me
- Shtuar 3 javė mė parė


»Atleti dorezon medaljen hoqi fanellen - News of Albania

3000 metra dhe me pas nje feste qe do ta kujtoje gjithe jeten me hidherimbr br Mahiedine Mekhissi-Benabbad u rrezua brenda pak oreve nga maja ne fund pasi atletika nuk eshte futboll dhe heqja e fane
- Shtuar 3 javė mė parė


»Diplomaci kulturore pa kornize - Top Channel

Ndue Dedaj - Nuk dimë dhe aq se si punon diplomacia jonë për të promovuar kulturën shqiptare nëpër botë, veçse e para gjë që të vjen nd&eu
- Shtuar 4 javė mė parė


»DIPLOMACI KULTURORE PA KORNIZĖ - Gazeta Shqip

NDUE DEDAJ A e veshim sėrish kostumin kombėtar tė Konicės?… Nuk dimė dhe aq se si punon diplomacia jonė pėr tė promovuar kulturėn shqiptare nėp
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2417 ->2417 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 arte ->arte 0 docs[0] -> docs[0] 1 2417 ->2417 0 hits[0] -> hits[0] 1 3333 ->3333

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos