Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Babai I"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vajza denoncon babain Dehet dhe me rreh - News of Albania

PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Nje 52-vjecar eshte arrestuar nga policia pasi dhunoi vajzen e tij Asllan Lami banues ne fshatin Berzhite Tirane u arrestua dje nga efektivet e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Mbytet 27 vjeçari që inicoi fushatën e kovës me akull në kokë - BalkanWeb

Filantropisti 27 vjeçar, Corey Griffin, një nga inicuesit e idesë së kovës me ujë me akull në kokë ka humbur jetën, në një aksident në uj&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ringjallje misterioze e njĆ« fĆ«mije - News of Albania

Transmetuar më 20.08.2014 - 17:24 PUBLICITET Ƈudia ndodhi nĆ« Izrael kur njĆ« fĆ«mijĆ« i sapolindur, i cili peshonte 600
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Gjashte dite i vdekur ne banese gjendet nga babai - News of Albania

PUBLICITET Korce 20 gusht 2014 NOAal- Nje 48-vjecar u gjet i vdekur mesditen e sotme ne banesen e tij ne lagjen nr18 ne Korce Alfred Borova kishte nderruar jete rreth gjashte dite me
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Babai i kerkon te punoje token adoleshenti mbyllet ne kasolle dhe var veten - News of Albania

PUBLICITET Elbasan 20 gusht 2014 NOAal- Policia e Elbasanit ka nisur hetimet per te zbardhur motivet e veteflijimit te nje 16-vjecari Adrian Xhaja u gjet i varur nga familjaret e tij
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Bilbil Mema: E vėrteta e shoqėrimit tė Berishės nė polici nė nėntor 2000 - BalkanWeb

TIRANE-Zbėrthehet" gjenerali i hekurt i policisė. Bilbil Mema ėshtė pjesė e strukturave tė policisė qė prej vitit 1982. Ai ėshtė babai i dy fėmijėve, tė cilėt ndryshe nga i ati, kanė zgjedhur rrugėn e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Sfida e kovës me akull - BalkanWeb

Një veprim i përhapur në mediat sociale ka përfshirë gjithë Shtetet e Bashkuara duke tërhequr vëmendje dhe duke grumbulluar para për të luftuar së
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Babai e con te punoje token vetevaret i biri - Panorama

e Enjte 21 Gusht 20141144 am ELBASAN 8211 Babai e con te punoje token djali adoleshent vetevaret ne kasollen e bagetive Nje ngjarje tragjike u shenua te marten ne fshatin Shkendi
- Shtuar 3 ditė mė parė


»U vetėsakrifikua pėr njė fėmijė,Bashkia titull nderi pėr aktorin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Kryetari i Bashkisė sė Tiranės  Lulzim Basha do t’i propozojė do i propozojė Kėshillit
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Babai e çon të punojë tokën, vetëvareti biri - IndeksiOnline

Babai e çon të punojë tokën, djali adoleshent vetëvaret në kasollen e bagëtive. Një ngjarje tragjike u shënua të martën
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Aksident i frikshĆ«m ku shpĆ«tojnĆ« paq, nĆ«na reagim skandaloz |FOTO |VIDEO - News of Albania

Transmetuar më 19.08.2014 - 06:21 NjĆ« familje ruse i ka shpĆ«tuar mrekullisht njĆ« aksidenti me makinĆ« tĆ« shĆ«nuar nĆ« njĆ« kryqĆ«
- Shtuar 4 ditė mė parė


»I ati i gruas që vrau djalin 4 vjeç: Tmerri, m’u errën sytë - BalkanWeb

TIRANE- Vajza ime kishte frikë se mos ia merrnin fëmijën. Ajo ishte me depresion..." Kështu e nis rrëfimin e tij Adem Dushku, babai i Nexhmijes, 26- vjeçares që af
- Shtuar 4 ditė mė parė»5 filma që i kanë “masakruar” librat ku bazohen - BalkanWeb

The Scarlet Letter, 1995 Ky është një adaptim pa shije dhe me shumë pak ngjashmëri i kumtesës së ashpër sociale të Nathaniel Hawthorne-t. Një prej gab
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kryegjysh Baba Mondi: Tomori mitik - Perëndi e të gjithëve - BalkanWeb

O Tomor, o strehë Zoti Kështu ke qenë qysh qëmoti. Në Tomor kishte një tempull para ilir, ku jetonin perënditë. Homeri, në veprën e tij, poemën &
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ēėrēilli, Rebeli qė u bė Kryeministėr - BalkanWeb

Njė intervistė me historianin Carlo D’Este. Ai ishte njė enigmė e vėrtetė. Njė sekondė bėn dicka absolutisht brilante, nė ēastin tjetėr bėn dicka aq tė marrė sa qė tė lė me gojė hapur. Gjatė Luf
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Intervista /Bilbil Mema: E vėrteta e shoqėrimit tė Berishės nė polici nė nėntor 2000 - BalkanWeb

TIRANE-Zbėrthehet" gjenerali i hekurt i policisė. Bilbil Mema ėshtė pjesė e strukturave tė policisė qė prej vitit 1982. Ai ėshtė babai i dy fėmijėve, tė cilėt ndryshe nga i ati, kanė zgjedhur rrugėn e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Sofia Vergara: I ngjaj një lavireje - IndeksiOnline

Njëra nga aktoret më seksi të Hollivudit Sofia Vergara, ka vendosur që publikut t’i zbuloj disa detaje nga e kaluara e saj. Në të vërtetë, babai i
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Singhammer: Shqipėria faktor stabiliteti nė rajon. Rama: Gjermanėt do bien nė "sevda" - BalkanWeb

TIRANĖ-Kryeministri Edi Rama theksoi se Shqipėria ėshtė njė vend qė ofron mundėsi shumė tė mira pėr investitorėt gjermanė.  Nė konferencėn e pėrbashkėt  per shtyp me delegacionin gjerman tė kr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gjashtë ditë i vdekur në banesë, gjendet nga babai - IndeksiOnline

Një 48-vjeçar u gjet i vdekur mesditën e sotme në banesën e tij në lagjen nr.18 në Korçë. Alfred Borova, kishte ndërruar
- Shtuar 4 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 15506 ->15506 0 time -> time 1 0.008 ->0.008 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 babai ->babai 0 docs[0] -> docs[0] 1 15506 ->15506 0 hits[0] -> hits[0] 1 23244 ->23244

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos