Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ballshit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PĖR NJĖ RINI TJETĖR! - Gazeta Shqip

MONIKA SHOSHORI STAFA
- Shtuar 3 javė mė parė


»Per nje rini tjeter - Top Channel

Monika Shoshori Stafa - Të rinjtë janë një grup shoqëror heterogjen mjaft i ndryshëm me identitete të ndryshme, kategori social-ekonomike, si dhe formim edukativ po
- Shtuar 3 javė mė parė


»Edicioni i 6 i Polifonia 2014 - Top Channel

Ka përfunduar në orët e vona të së dielës edicioni i gjashtë i Festivalit Ndërkombëtar “Polifonia 2014”, aktivitet i zhvilluar në qytetin
- Shtuar 3 javė mė parė


»Festivali nderkombetar i Polifonise - Top Channel

Ka përfunduar në orët e vona të së dielës edicioni i gjashtë i Festivalit Ndërkombëtar “Polifonia 2014”, aktivitet i zhvilluar në qytetin
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rexhep Qosja:78 vitet e mia, mes luftërash, dhune e padrejtësish - BalkanWeb

TIRANE-Profesor Rexhep Qosja ka qenë dje në Tiranë për të festuar 78-vjetorin e lindjes dhe për të marrë pjesë në shfaqjen e dokumentarit kushtuar jet
- Shtuar 5 javė mė parė


»Rreth 450 punonjės tė ARMO-s lihen nė shtėpi pėr tre muaj - Gazeta Shqip

Naftėtarėt frikėsohen se ky ėshtė hapi i parė i pushimit nga puna  Edmond Hoxhaj
- Shtuar 5 javė mė parė


»“Sėmundje nė veshka”, pas publikimit nė BalkanWeb, Spitali Amerikan ndihmon 9-vjeēarin - BalkanWeb

TIRANĖ- Pas publikimit nė BalkanWeb dhe News 24 tė rastit tė 9-vjeēarit Ledion Hoxha i cili vuan nga njė sėmundje e rėndė nė veshka dhe ka nevojė pėr transplant, Spitali Amerikan ka marrė pėrsipėr tra
- Shtuar 2 muaj mė parė


»“Sėmundje nė mėlēi”, pas publikimit nė BalkanWeb, Spitali Amerikan ndihmon 9-vjeēarin - BalkanWeb

TIRANĖ- Pas publikimit nė BalkanWeb dhe News 24 tė rastit tė 9-vjeēarit Ledion Hoxha i cili vuan nga njė sėmundje e rėndė nė mėlēi dhe ka nevojė pėr transplant, Spitali Amerikan ka marrė pėrsipėr traj
- Shtuar 2 muaj mė parė


»9-vjeēari nevojė pėr transplant veshke, familja: Na ndihmoni ti shpėtojmė jetėn - BalkanWeb

TIRANE- Ky ėshtė Ledion Malaj, djaloshi 9 vjeēar, i cili prej njė muaji ėshtė diagnostikuar me hepatit autoimun. Pėr ditė me radhė ai iu ėshtė nėnshtruar analizave dhe mjekimeve pranė pediatrisė sė qe
- Shtuar 2 muaj mė parė»Tenton tė shtypė policin me makinė, pas sherrit pėr kontrollin nė rrugė - Gazeta Shqip

Ballsh Policia lokale tha se agresori Fioralbi Resulaj ėshtė vėnė nė pranga pėr kundėrshtim me dhunė Pėrplasja mes 27-vjeēarit tė arrestuar dhe for
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Arrestohet i riu perplasi para bashkise Ballsh punonjesin e policise - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Fier 22 maj 2014 NOAal- Policia e Ballshit ka vene ne pranga nje 27 vjecar nga Patosi i akuzuar per kundershtimin dhe aksidentimin e nje punonjesi policiebr br
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ne kerkim per tentative vrasje arrestohet 33 vjecari - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Fier 20 maj 2014 NOAal- Policia e Fierit beri te mundur arrestimin e nje 33 vjecari nga fshati Lapulec i Mallakastresbr br Burime zyrtare nga policia e ketij
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Luante i armatosur me pistoletë në bilardo, vetëplagoset 19-vjeçari - BalkanWeb

MALLAKASTER - Një 19-vjeçar nga Mallakastra ka mbetur i plagosur ditën e djeshme, ndërsa ishte duke luajtur në një bilardo. Burime nga policia e Fierit bënë m
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ballsh, plagoset me armë zjarri një 19-vjeçar, të paqarta motivet - BalkanWeb

BALLSH-Një 19 vjeçar është plagosur me armë zjarri ditën e sotme në fshatin Drizar të Ballshit. Policia bën me dije se i plagosuri është Golik
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ballsh, plagoset me armė zjarri njė 19-vjeēar, tė paqarta motivet - BalkanWeb

BALLSH-Njė 19 vjeēar ėshtė plagosur me armė zjarri ditėn e sotme nė fshatin Drizar tė Ballshit. Policia bėn me dije se i plagosuri ėshtė Golik Meta. Ai ka marrė plagė nė kraharor dhe ėshtė nis
- Shtuar 3 muaj mė parė


»ARMO nė ditėn e 11 tė protestės, administratorėt nuk japin zgjidhje - Gazeta Shqip

Ballsh Naftėtarėt: Respektoni kontratėn kolektive dhe datėn e kryerjes sė pagesės
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Zbulohen propozimet pėr ndarjen e re territoriale nė Fier, Durrės dhe Elbasan - Gazeta Shqip

Kurse Vlora pritet tė shkėmbejė zona me Gjirokastrėn
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Naftëtarët e Ballshit nuk i ndalin protestat, kërkojnë pagesat e pashlyera - BalkanWeb

BALLSH – Naftëtarët e Ballshit kanë vijuar edhe sot protestat e tyre. Qindra punonjës të Kombinatit të Përpunimit të Thellë të Naftës n&eum
- Shtuar 3 muaj mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1084 ->1084 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ballshit ->ballshit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1084 ->1084 0 hits[0] -> hits[0] 1 1710 ->1710

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos