Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Banka Boterore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vjedhja Fullani BSH dhe Guvernatori bashkepunojne per zbardhjen kontroll nga KLSH - News of Albania

Tirane 27 gusht 2014 NOAal- Guvernatori i Bankes se Shqiperise Ardian Fullani komentoi ne nje dalje per mediat vjedhjen e ndodhur ne Banken e Shqiperisebr br Ai tha se shuma e munguar e parave eshte
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vjedhja e Bankes jam me i interesuari per zbardhjen - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141115 am p classwp-caption-text Fullani dje gjate konferences per shtypbrbrNe do te vazhdojme te bashkepunojme dite e nate dhe ne fakt kete po bejme me organi
- Shtuar 5 ditė mė parė


»INSTAT: Rritet varėsia e vendit nga importi i energjisė - BalkanWeb

TIRANE- Shqipėria po bėhet gjithmone e mė e varur nga importi i energjisė elektrike. Tė dhėnat e fundit tė Institutit tė Statistikave tregojnė se gjatė 6 mujorit tė parė tė kėtij viti, importi i energ
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Presidenti duhet ta dije qe do ti kthehet cdo dekret - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141120 am p classwp-caption-text Kryeministri RamabrbrMaxhoranca do te ktheje cdo dekret te Presidentit qe eshte ne sintoni me qendrimin e Partise Demokratike
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ristrukturimi i kredive gati 300 te parat - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141557 pm p classwp-caption-text Banka e ShqiperisebrbrBanka e Shqiperise eshte duke bashkepunuar ngushte me Banken Boterore per te zbatuar nje projekt per ul
- Shtuar 3 javė mė parė


»Energjia BB jep 150 milione USD Pakti me CEZ i drejte - Panorama

e Shtune 9 Gusht 20141724 pm p classwp-caption-text Ellen Goldstein drejtore e Bankes Boterore per Europen JuglindorebrbrBanka Boterore deklaroi dje se ka mbyllur me sukses negoc
- Shtuar 3 javė mė parė


»Civici Guvernatori dhe Keshilli pergjegjes pse nuk ndaluan vjedhjen e Bankes - Panorama

e Premte 8 Gusht 20140916 am p classwp-caption-text Prof Adrian Civici anetar i Keshillit Mbikeqyres te BSHSSSAbrASSAnetari i Keshillit Mbikeqyres te Bankes se Shqiperise dhe pre
- Shtuar 3 javė mė parė


»Klosi Fullani fajtor eshte cenuar siguria kombetare - Panorama

e Diele 10 Gusht 20141022 am p classwp-caption-text Fatos Klosi Majtas Guvernatori Ardian FullaniSSSAbrASSIsh-kreu i SHISH Fatos Klosi thote se me grabitjen e Bankes se Shqiperis
- Shtuar 3 javė mė parė


»Arvizu ne zyren e Fullanit - Vizion Plus

brbrNe nje kohe kur vemendja publike eshte fokusuar ne ngjarjen e rende te vjedhjes se 713 milion lekeve Ambasadori Amerikan Aleksander Arvizu ka zhvilluar nje takim prej rreth nje ore me Guvernatorin
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ambasada eke Marreveshja ishte nje zgjidhje miqesore - Vizion Plus

brbrNe nje kohe kur opozita vijon akuzat ndaj qeverise per marreveshjen e arritur me kompanine e energjise CEZ Ambasada eke ne Tirane ka reaguar duke i rikujtuar opinionit publik se kjo marveshje esht
- Shtuar 3 javė mė parė


»Marrevesha e CEZ Ambasada eke Kompromis mbi kerkesat legjitime te paleve - News of Albania

Transmetuar me 11082014 - 1408 PUBLICITET Tirane 11 gusht 2014 NOAal- Ambasada ceke ne Tirane ka reaguar per marreveshjen e ar
- Shtuar 4 javė mė parė»Banka Boterore jep 150 milione kredi - Vizion Plus

brbrBanka Boterore i ka dhene driten jeshile kredise prej 150 milion dollaresh per qeverine shqiptare Te gjitha keto para do te shkojne per te sistemuar sektorin energjetik i cili ne fakt ka kohe qe p
- Shtuar 4 javė mė parė


»Marrėveshja me CEZ, Rama: BBe mbėshteti, apo e rreme si FMN? - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Basha:Vjedhja e shekullit! S'shpėtoni BB,150 milionė $ hua pėr Energjetikėn VIDEO TIRANE - Kry
- Shtuar 4 javė mė parė


»Qeveria shqiptare dhe Banka Boterore nenshkruajne marreveshjen per nje kredi prej 10 milione - News of Albania

U nenshkrua sot ne Tirane marreveshja per kredine prej 10 milione dollaresh per Projektin per Sherbime Mjedisore per Qeverine e Shqiperise nga Ministri i Financave Shkelqim Cani dhe per Banken Boteror
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjiknuri per CEZ Arbitrazhi bllokonte energjine per 5-6 vjet - Vizion Plus

brbrKonflikti i qeverise shqiptare me kompanine CEZ Shperndarje do te sillte nje bllokim te sistemit energjitik ne vendin tone te pakten per 5 apo 6 vite Keshtu eshte shprehur Ministri I Energjitikes
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Harta e zonave industriale - Vizion Plus

brbrNe 2015-ten qeveria do te kete gati harten e re te zonave industriale te cilat do ti ofrohen investitoreve te huaj me me pak taksa Se cilat do te jene perfitimet dhe lehtesirat ne keto vende do te
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjiknuri Reforma ne energjetike - Vizion Plus

brbrE ardhmja e sektorit energjetik eshte privatizimi i kompanise qe ben shperndarjen Ne nje interviste per Vizion Plus ministri i energjise Damian Gjiknuri sqaron se viti 2015-te do te nise me nje re
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1192 ->1192 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 banka ->banka 0 docs[0] -> docs[0] 1 20905 ->20905 0 hits[0] -> hits[0] 1 39329 ->39329 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 boterore ->boterore 0 docs[1] -> docs[1] 1 8090 ->8090 0 hits[1] -> hits[1] 1 11959 ->11959

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos