Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Barabarta"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Unioni i Gjyqtarėve del kundėr mazhorancės: Shkel Kushtetutėn dhe cenon pavarėsinė e sistemit - Gazeta Shqip

Ligji i KLD-sė  Janė kundėr nismės qė gjyqtarėt tė pezullohen kur regjistrohet njė procedim penal Neni
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Debatet per projektligjin e PAK-ut - Top Channel

Janë rreth 39 mijë persona të moshës mbi 15 vjeç që nuk dëgjojnë të cilët do të përfitojnë për herë të parë nga k
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Skenderbeu i druhet Bate Borisov - Vizion Plus

brbrEdhe pse kane arritur nje barazim me mjaft vlera ne Bjellorusi ne takimin e pare lojtaret e Skenderbeut i druhen Bate Borisiov e cila eshte nje skuader qe luan mjaft mire jashte fushe Tashme situa
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kospiri sqaron projektligjin për PAK:Ligji nuk prek të drejtat e fituara - Shqiptarja.com

TIRANE- Pas protestave të personave me aftësi të kufizuar lidhur me projektligjin që po diskutohet në komisione parlamentare për këtë kategori, zëvendë
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kospiri: Projektligji nuk prek tė drejtat e PAK, rivlerėsim pėr abuzuesit - BalkanWeb

TIRANĖ-Zėvendėsministrja e Ministrisė sė Mirėqenies Sociale Bardhylka Kospiri sqaron personat me aftėsi tė kufizuara se projektligji i ri nuk do tė prekė asnjė nga tė drejtat e pėrfituara. Nė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Gjykatesit kunder prligjit per KLD-ne - Top Channel

Nëpërmjet një letre drejtuar kreut të komisionit të ligjeve por edhe delegacionit të Komisionit Eurupian, Unioni i Gjyqtarëve kundërshton projektligjin për
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Jahjaga ua kujton NATO-së dhe KFOR-it se barrikada është shkelje e Kushtetutës - IndeksiOnline

Komandanti i Komandës së Forcave të Përbashkëta të NATO-s në Napoli, admirali Bruce W. Clingan thotë se NATO-ja me praninë e saj në Kosovë
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Nis nga Korēa programi kombėtar pėr transformimin urban tė qyteteve - BalkanWeb

Ka nisur sot nga qyteti i Korēės programi  kombėtar pėr transformimin urban tė qyteteve tė vendit. Nė kėtė aktivitet kanė marrė pjesė Kryeminsitri Rama, zv/kryeministri Niko Peleshi dhe Kryetari i Bas
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Amnisti pėr kompanitė e ēregjistruara - Gazeta Shqip

Tre muaj afat dhe 30 mijė lekė gjobė pėr mosplotėsimin e kushteve pėr shoqėritė tregtare. Tani, me 100 lekė, regjistron njė SHPK  
- Shtuar 4 ditė mė parė»Rilindje 70 shesheve komunisteRama: Berisha la paratė rrugėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KORCE - Nis programi i madh kombėtar pėr transformimin urban tė qyteteve tė vendit. Ky prog
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PAK protestė tė hėnėn kundėr pr.ligjit: Veliaj po na prek tė drejtat, tė merren parasysh kėrkesat - Ora News

Personat me aftėsi tė kufizuar do  protestojnė ditėn e hėnė para Kuvendit pėr tė kundėrshtuar pr.ligjin pėr kėtė kategori, sipas tė cilėve prek tė drejtat e tyre dhe favorizon qeverinė. Kryetarja e
- Shtuar 5 ditė mė parė


»PAK kundėr pr/ligjit tė ri, protestė tė hėnėn para Kuvendit: Veliaj po na prek tė drejtat - Ora News

Personat me aftėsi tė kufizuar do  protestojnė ditėn e hėnė para Kuvendit pėr tė kundėrshtuar pr.ligjin pėr kėtė kategori, sipas tė cilėve prek tė drejtat e tyre dhe favorizon qeverinė. Krye
- Shtuar 5 ditė mė parė


»PDK i drejtohet Kushtetueses përligjshmërinë e seancës së djeshme - Shqiptarja.com

PRISHTINE - Partia Demokratike e Kosovës kërkon nga Gjykata Kushtetuese, që të sqarojë nëse ka pasur shkelje të Kushtetutës së vendit dhe procedurave, n&eu
- Shtuar 5 ditė mė parė»Kuvendi i Kosovës, Thaçi: Arenë e imponimit arbitrar, do t’i drejtohemi Gjykatës Kushtetuese - BalkanWeb

KOSOVË-Një arenë të imponimit arbitrar e ka cilësuar Hashim Thaçi seancën e një dite më parë në Kuvenin e Kosovës. Në një postim
- Shtuar 6 ditė mė parė


»PDK nė Kushtetuese, Thaēi: Vendimet e djeshme tė Kuvendit janė zero - Ora News

Kryeministri nė detyrė, njėkohėsisht kryetar i PDK-sė Hashim Thaēi deklaron se do i drejtohet Gjykatės Kushtetuese nė lidhje me vendimet e djeshme tė Kuvendit. Nė njė postim nė fb Thaēi thot
- Shtuar 6 ditė mė parė»Thaçi: Do t’i drejtohem Kushtetuesespër zhvillimet e dhunshme në Kuvend - Shqiptarja.com

Kryeministri në detyrë, njëherit kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se vendimet e djeshme në Kuvendin e Kosovës,
- Shtuar 6 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 6931 ->6931 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 barabarta ->barabarta 0 docs[0] -> docs[0] 1 6931 ->6931 0 hits[0] -> hits[0] 1 8324 ->8324

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos