Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bari"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Skandali në Sarandë, Kokëdhimapërgjigje polemikave Çokaj-Traboini - Shqiptarja.com

Pavarësisht akuzave dhe diskutimeve të shumta që ka hapur së fundmi skandali seksual në Sarandë, deputeti Koço Kokëdhima mbetet i hapur për të disku
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Semundjet e melcise disa gjera qe duhet ti dije cdo njeri - News of Albania

Transmetuar me 20082014 - 2201 PUBLICITET Melcia e zeze dhe lengu qe prodhohet prej saj luajne rol te rendesishem ne procesin
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Durrės, kapet  nė port kamioni me500 kg kanabis, destinacion Italia - Shqiptarja.com

DURRES- Rreth 500 kilogramė lėndė narkotike janė sekuestruar nga policia kufitare nė Portin e Durrėsit, gjatė imbarkimit tė njė prej trageteve tė linjės Durrės-Bari. Sipas policisė nė orėn 22:15 tė sė
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Durres kapen 500 kg hashash - Top Channel

Rikthehet trafiku i ngarkesave të mëdha me bimë narkotike nga Porti Detar i Durrësit. Natën e kaluar shërbimet e Policisë Kufitare përzgjodhen
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Goli në Itali, për mrekulli - IndeksiOnline

Skuadra italiane që garon në Serie B, Bari, ka vazhduar tutje në Kupën e Italisë duke mposhtur me rezultat 2 me 1 skuadrën Savona. E një gol
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Droga nė portin e Durrėsit, kapetnjė bashkėpunėtor, tre nė kėrkim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kamioni me kanabis,destinacion Italia Shkon nė 2 numri i tė arrestuarve pėr rreth 350 kilogramėt e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kater muaj pasi u hodh nga trageti Gentian Peta gjendet ne lumin Buna - News of Albania

Plot kater muaj pasi 39 vjecari Gentian Peta foto u hodh ne ujerat e detit Adriatik nga trageti Bridge i linjes Durres-Bari trupi i tij u gjet sot ne grykederdhjen e Bunesbr Kufoma e dekompozuar esht
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Levan shkrumbohet magazina - Vizion Plus

brbrNje magazine ne Levan te Fierit eshte shkrumbuar nga flaket e zjarrit mbremjen e te henes Flaket kane rrezikuar djegien e disa shtepive aty prane pasi ne magazine ishin 2 mije stiva bari Por nde
- Shtuar 5 ditė mė parė


»U hodh nga trageti katër muaj më parë, gjendet pranë bregut të Tales - IndeksiOnline

Katër muaj pas hedhjes së një emigranti nga trageti, 12 milje larg Portit të Durrësit, deti ka nxjerrë trupin e pajetë në bregun e plazhit të Tales
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Shqiptari i vrare mori edhe prinderit me vete ne Siri - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141626 pm p classwp-caption-text Idajet Balliu 24-vjecari i vrare ne SiribrbrIdajet Balliu 24-vjecari nga Dragostunja e Librazhdit u vra vetem 1 muaj pasi u la
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Gjendet pas 4 muajsh trupi i Petėsu hodh nga trageti Durrės-Bari - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Asnjė ndėshkim pėr tragetin qė la tė mbytej 39-vjecarin, lundron i 'lirė' Prokuroria merr nė dorė ēėshtjen pėr rėnien e 39-vjeēarit nga trageti Hedhja nga trageti,
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Gjendet në Bunë trupi i pajetë Gentian Petës, 39-vjeçari u hodh nga trageti - BalkanWeb

SHKODËR- Gjendet sot në grykëderdhjen e Bunës, trupi i pajetë i 39-vjeçarit Gentian Peta, i cili më 19 prill u hodh në ujërat e detit Adriatik teksa udh&
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Conte te marten firma per Italine - Top Channel

Antonio Conte u ka dhënë fund pushimeve në Kroaci dhe duket se po përgatitet për aventurën e re, si trajneri i kombëtares “axurre”. Ish-trajneri i Juvent
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Avokati viktorian qė qėlloi veten pėr tė provuar tė drejtėn nė njė ēėshtje - Gazeta Shqip

Autori Xheremi Klej (Jeremy Clay) tregon historinė e ēuditshme tė njė avokati tė shekullit tė 19, i cili qėlloi aksidentalisht veten teksa po pėrpiqej tė demonstronte pafajėsinė e klientit
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Skandali në Sarandë, Berisha: Të ngrihemi me moton “T'i shporrim qelbësirat” - BalkanWeb

TIRANË- Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka dërguar deputetin Kokëdhima për ti bërë presion të miturës 14-vjeçare t&eum
- Shtuar 7 ditė mė parė»Ngacmimet seksuale në SarandëBerisha: Rama dhe Meta heshtin - Shqiptarja.com

TIRANE- Edhe ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me skandalin e ngacmimit seksual në Sarandë. Në faqen e tij në rrjetin social “Facebook”, Berisha thotë
- Shtuar 7 ditė mė parė»Durrės, arrestohet shtetasi italianishte nė kėrkim pėr trafik droge - Shqiptarja.com

DURRES- Njė shtetas italian i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge ėshtė arrestuar ditėn e sotme nga policia kufitare e Portit tė Durrėsit. Nė prangat e policisė ka rėnė shtetasi V
- Shtuar 1 javė mė parė


»Martiret e Otrantos dhe qendresa arberore - Top Channel

Nga Dorian Koçi - Pushtimet në Mesjetë ishin aventura të guximshme që shfaqeshin  papritur e papandehur në horizontet e qyteteve dhe shteteve, jo vetëm me q&e
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 5011 ->5011 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bari ->bari 0 docs[0] -> docs[0] 1 5011 ->5011 0 hits[0] -> hits[0] 1 7036 ->7036

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos