Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Belgjik"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Murat Gecaj, mėsuesi qė iu pėrkushtua gazetarisė - Tirana Observer

Nga Sejdo Harka
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Pensionet, Veliaj: Pėr ligjin e ri PDIU na u pėrgjigj, PD-nė nuk e presim pafund - Gazeta Shqip

Ministri Nė vjeshtė do jetė gati e gjithė paketa ligjore. Pensionet e emigrantėve do zgjidhen mes marrėveshjeve Fakti qė kemi pritur 21 vjet pėr kėtė r
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kush ju prishi festën serbëve? - IndeksiOnline

Anderlechti i Besnik Hasit dje fitoi Superkupën e Belgjikës duke mposhtur në finale Lokerenin me rezultat 2-1. Njërin nga dy golat për Anderlechtin e s
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Francė, protesta kundėr ndėrhyrjes izralite nė Gazė - Ora News

Ndėrsa Izraeli vazhon ofensivėn tokėsore nė Gazė, mijėra protestues pro-palestinezė marshuan kundėr dhunės nėpėr qytetet e Franc
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Besnik Hasi me Anderlechtin fiton edhe Superkupën e Belgjikës - IndeksiOnline

Besnik Hasi dhe Anderlechti tij janë fitues të Superkupës së Belgjikës në futboll. Pas titullit të kampionit trajneri nga Gjakova i sjellë edhe Superkup
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Futbollisti serb përpara, flamuri kuq e zi pas tij - IndeksiOnline

Nuk mund të zhvillohet ndonjë ndeshje e rëndësishme e futbollit pa tifozë shqiptar e pa flamur kuq e zi në të. Një flamur kuq e zi ë
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Katër kosovarë kryejnë ecjen epike, kundër regjimit të vizave - IndeksiOnline

Katër burra që ishin nisur nga Gjilani i Kosovës në rrugëtimin prej 2500 kilometrash, më në fund kanë arritur në Bruksel më 17 korrik, pas ecj
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ekskluzive: Abedin Januzaj në Istog, ku është Adnani? - IndeksiOnline

Babai i Adnan Januzajt, Abedin Januzaj ka arritur në vendlindjen e tij në Istog. "Indeksonline" siguron fotografi të Abedin Januzajt në pushimet e tij në Ist
- Shtuar 1 javė mė parė


»Hoxhaj ngushëllon homologët pas tragjedisë me aeroplanin në kufirin Ukrainë-Rusi - IndeksiOnline

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, i ka dërguar telegrame ngushëllimi ministrave të punëve të jashtme të
- Shtuar 1 javė mė parė


»Besnik Hasi kërkon edhe Superkupën e Belgjikës - IndeksiOnline

Trajneri nga Gjakova, Besnik Hasi, i cili drejton skuadrën e famshme belge, Anderlecht, në një konferencë për shtyp, ka folur për finalen e Superkupës së
- Shtuar 1 javė mė parė»Rama: Gjithė tė pėrndjekurit e gjallėdėmshpėrblim brenda kėtij mandati - Shqiptarja.com

TIRANE - “Nuk do tė ketė asnjė ish-tė pėrndjekur tė gjallė qė ka vuajtur vetė dėnimin, qė nuk do tė marrė tė gjithė shumėn qė i takon, dhe kjo do tė ndodhė brenda mandatit tė parė.” Kėtė p
- Shtuar 1 javė mė parė


»15 statistikat mė tė ēuditshme tė Brazil 2014 - Tirana Observer

Nga kurthi i tmerrshėm i pozicionit jashtė loje i pėrgatitur nga Kosta Rika tek portieri i asisteve Rais MBohli duke kaluar tek shtatė minutat fatale tė Argjentinės:  ja cilat janė 15 stati
- Shtuar 1 javė mė parė


»Fansja Belge shijon një momentfame gjatë Kupës së Botës - Shqiptarja.com

Një tifoze e Belgjikës është vënë në qendër të vëmendjes duke fituar një mundësi të artë modelingu, pasi u pikas gjatë festim
- Shtuar 1 javė mė parė


»ā€‹Policia e Kosovës kthehet nga Belgjika me tri medalje - IndeksiOnline

Dy zyrtarët policor të cilët kanë marr pjesënë lojërat e para sportive Evropiane të Policisë dhe Zjarrfikësve të mbajtur në Belgjik&
- Shtuar 2 javė mė parė


»Messi me i miri habitet bota - Top Channel

Mediat sportive botërore kanë shprehur habinë e tyre për çmimin e lojtarit më të mirë të Botërorit që shkoi për Leo Messin. “Dë
- Shtuar 2 javė mė parė


»Tifozja seksi e Belgjikės humbet punėn si modele - Ora News

Deri pak ditė mė parė tė gjithė flisnin pėr tifozen seksi tė Belgjikės, e cila fitoi edhe njė kontratė pune nga kompania franceze e kozmetikės LOreal. Por pasi Axelle Despiegelaere postoi nė
- Shtuar 2 javė mė parė
»Ndihmėssekretarja e DASH nė Tiranė, do tė takohet me krerėt e politikės - Ora News

Ndihmės sekretarja e SHBA-sė pėr ēėshtjet e Europės dhe Euro Azisė, Viktoria Nuland viziton sot Shqipėrinė. Vizita e saj u konfirmua nga Departamenti Amerikan i Shtetit. Nuland  do tė takohe
- Shtuar 2 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4763 ->4763 0 time -> time 1 0.005 ->0.005 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 belgjik ->belgjik 0 docs[0] -> docs[0] 1 4763 ->4763 0 hits[0] -> hits[0] 1 7634 ->7634

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos