Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ben Qimja"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ben Qimja apelon prokuroria - Top Channel

Pak ditë pasi e ka konsideruar të papreçedentë ndryshimin e masës së sigurisë për Arben Isufajn, i njohur si Ben Qimja, Prokuroria e Fierit apeloi vendimin e
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Lirohet nga qelia “Ben Qimja”11 ditë në arrest shtëpie - Shqiptarja.com

TIRANE- Gjykata e Fierit ka pranuar kërkesën e avokatëve të Arben Isufajt ose siç njihet ndryshe,“Ben Qimja”, për të vendosur masën e siguris
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Gjykata e Fierit gjen rrugėn e mesme, e lė nė arrest shtėpie Ben Qimen - Gazeta Shqip

Vendimi Do tė jetė vendimi i formės sė prerė i ēėshtjes nė themel pėr ekstradimin qė do tė vendosė pėr fatin e biznesmenit fierak
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Lirohet nga qelia “Ben Qimja” - IndeksiOnline

Gjykata e Fierit ka pranuar kërkesën e avokatëve të Arben Isufajt ose siç njihet ndryshe,“Ben Qimja”, për të vendosur masën e sigurisë
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Ben Qimja vetëm 11 ditë në qelimbarojnë afatet, rrezikon ekstradimin - Shqiptarja.com

FIER- Gjykata e Fierit me vendimin e 15 korrikut 2014, ka refuzuar kërkesën e prokurorisë së rrethit për zgjatjen e afatit të masës së sigurisë “arre
- Shtuar 1 javė mė parė»Dorėhiqen dy gjyqtarė, e treta i jep lirinė Ben Qimes - Gazeta Shqip

Fier Prokuroria e Pėrgjithshme e cilėson si akt tė paprecedentė vendimin e gjyqtares Igerta Hysi
- Shtuar 1 javė mė parė


»Arben Isufaj ne arrest shtepie - Top Channel

Arben Isufaj, i njohur me emrin Ben Qimja është lënë mëngjesin e sotëm me masën e ndalimit “arrest shtëpie”. Ai u arrestua disa mua
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ben Qimja vetėm 11 ditė nė qelimbarojnė afatet,rrezikon ekstradimin - Shqiptarja.com

FIER- Gjykata e Fierit me vendimin e 15 korrikut 2014, ka refuzuar kėrkesėn e prokurorisė sė rrethit pėr zgjatjen e afatit tė masės sė sigurisė “arrest me burg” pėr shtetasin Arben Isufaj
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ben Qimja ne arrest shtepie - Vizion Plus

brbrPasi ka qendruar per tre muaj ne paraburgim Arben Isufaj i njohur ndryshe si Ben Qimja eshte liruar nga Gjykata ne masen arrest shtepie Vendimi eshte dhene mengjesin e sotem nga Gjykata e Fierit e
- Shtuar 1 javė mė parė


»"Ben Qimja" vetėm 11 ditėnė qeli rezikon ekstradimi - Shqiptarja.com

FIER- Gjykata e Fierit me vendimin e 15 korrikut 2014, ka refuzuar kėrkesėn e prokurorisė sė rrethit pėr zgjatjen e afatit tė masės sė sigurisė “arrest me burg” pėr shtetasin Arben Isufaj
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ben Qimja lihet nė arrest shtėpie - Tema


- Shtuar 1 javė mė parė


»Gjykata shkel ligjin, s'zgjat afatine masės me burg ndaj Ben Qimes - Shqiptarja.com

FIER - Gjykata e Fierit ka rrėzuar ditėn e djeshme pa asnjė argument ligjor kėrkesėn e prokurorisė pėr zgjatjen e afatit tė masės sė sigurisė "arrest me burg" pėr shtetasin Arben Isufaj i njohur ndrys
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gjykata po liron Ben Qimen - Top Channel

Gati katër muaj pasi u arrestua për llogari të INTERPOL-it Romës, biznesmeni Arben Isufaj, i njohur ndryshe si Ben Qimja dhe që kërkohet nga italianët për pjes&
- Shtuar 1 javė mė parė»Gjykata e Lartė rrėzon vendimet pėr Ben Qimen, e dėrgon pėr gjykim nė Fier - Gazeta Shqip

Pėrplasja Prokuroria pret argumentimin pėr moskompetencėn e shpallur pėr Gjykatėn e Tiranės
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ektradimi i Ben Qimes nis ngae para, ēėshtja kthehet nė Fier - Shqiptarja.com

TIRANE- Ekstradimi i biznesmenit tė Fierit Arben Isufaj, qė njihet ndryshme me nofkėn “Ben Qimja”, ka hyrė nė njė udhėkryq tepėr tė ndėrlikuar dhe qė mund tė sjellė dėshtimin e ekstradimit
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjykata Italiane rrėzon akuzatndaj Arben Isufajt (Ben Qimes) - Shqiptarja.com

ITALI - Gjykata e Torinos ka rrėzuar pjesėrisht akuzat ndaj Arben Isufaj i njohur ndryshe si Ben Qimja duke e shpallur tė pandehurin tė pafajshėm pėr akuzėn e krijimit tė organizatės kriminale me qėll
- Shtuar 1 muaj mė parė


»“Ben Qimja”, Gjykata e Torinos rrėzon pjesėrisht akuzat, e shpall tė pafajshėm - BalkanWeb

TORINO-Gjykata e Torinos (Itali) ka rrėzuar pjesėrisht akuzat ndaj Arben Isufaj, duke e shpallur tė pandehurin tė pafajshėm pėr akuzėn e krijimit tė organizatės kriminale me qėllim trafikun ndėrkombėt
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gjykata Italiane rrëzon akuzatndaj Arben Isufajt (Ben Qimes) - Shqiptarja.com

ITALI - Gjykata e Torinos ka rrëzuar pjesërisht akuzat ndaj Arben Isufaj i njohur ndryshe si Ben Qimja duke e shpallur të pandehurin të pafajshëm për akuzën e krijim
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 189 ->189 0 total_found -> total_found 1 189 ->189 0 time -> time 1 0.014 ->0.014 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ben ->ben 0 docs[0] -> docs[0] 1 25505 ->25505 0 hits[0] -> hits[0] 1 34276 ->34276 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 qimja ->qimja 0 docs[1] -> docs[1] 1 238 ->238 0 hits[1] -> hits[1] 1 493 ->493

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos