Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Bostonit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Transformimi i aktorit Johnny Deep - Ora News

Cilėsohet si njė ndėr aktorėt mė seks simbol i hollivudit por nė rolin e ri Black Mass ai pothuajse nuk njihet fare. Johnny Depp shfaqet me bark, dhėmbė tė thyer e me flokė tė rėna, nė rolin e Whit
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Transformimi i Johnny Depp - Top Channel

Johnny Depp është konsideruar si sex simboli më i lakmuar i Hollywoodit, por tashmë ai nuk njihet më. Transformimi i Depp, si pasojë e rolit të tij më të r
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Punimet artizanale shqiptare veshin urėn e Bostonit - Gazeta Shqip

Artistja e re, Silvi Naēi, tėrheq vėmendjen e medias vendase.
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Transformimi i Johnny Deep - Top Channel

Johnny Deep është konsideruar si sex simboli më i lakmuar i Hollywoodit, por tashmë ai nuk njihet më. Transformimi i Deep, si pasojë e rolit të tij më të r
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Ish-presidenti i Gjeorgjisë MikheilSaakashvili këshilltar i Ramës? - Shqiptarja.com

Burime nga qeveria e Shqipërisë i thanë Balkan Insight se ish-presidenti i Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili, do t’i bashkohet numrit të madh të këshilltarëv
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Artizania shqiptare qė pushtoi Amerikėn - Ora News

SHBA - Artistėt shqiptarė gjithnjė e mė shumė po njihen jashtė kufijve, pėr pikturė, muzikė, aktrim por sė fundmi njė pjesė e traditės shqiptare, apo mė mirė e grave shqiptare, pun
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mamatë më të “vjetra” jetojnë më gjatë - BalkanWeb

TIRANE - Një studim i ri amerikan ka zbuluar se femrat që lindin për herë të parë në moshë të madhe kanë mundësi që të jetojnë m&e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Mamatė mė tė vjetra jetojnė mė gjatė - Gazeta Shqip

Njė studim i ri amerikan ka zbuluar se femrat qė lindin pėr herė tė parė nė moshė tė madhe kanė mundėsi qė tė jetojnė mė gjatė. Kėtė e bėn tė mundur njė gjen i tyre i veēantė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Lindur më 4 të Korrikut - BalkanWeb

Çerek mijëvjeçari përpara, në kontenë e Sufolkut të Britanisë së Madhe, një grup kontrabandistësh kundërshtonin taksën e re mbi &cc
- Shtuar 4 javė mė parė


»Eliza Dushku ndahet nga basketbollisti Rick Fox (Fotot) - News of Albania

Transmetuar më 25.06.2014 - 23:29 Ata ishin njĆ« nga Ƨiftet mĆ« solide nĆ« Hollivudit, por E! News ka bĆ«rĆ« tĆ« ditur se aktorja me origjinĆ« shqiptare
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Eliza Dushku i jep fund lidhjes 5 vjeccedilare me 44-vjeccedilarin - Top Channel

Ata ishin një nga çiftet më solide në Hollivudit, por të martën E! News ka bërë të ditur se aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku ësht&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Eliza Dushku ndahet nga ylli I basketbollit - Tema


- Shtuar 1 muaj mė parė


»Eliza Dushku i jep fund lidhjes 5 vjeçare me 44-vjeçarin - IndeksiOnline

Ata ishin një nga çiftet më solide në Hollivudit, por të martën E! News ka bërë të ditur se aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku &eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Noli, nė opera pėr Konicėn - Gazeta Shqip

90-vjetori i Revolucionit tė Qershorit dhe i qeverisė sė Fan Nolit kujtohet sot, nė njė konferencė nė Akademinė e Shkencave. Miqėsia me Konicėn, takimet e gjata nė Bostonin e vitit 1909 dhe
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Serwer: Para shumë vëzhguesve, zgjedhjet kanë qenë të pastërta - BalkanWeb

PRISHTINE- “Lajmi më i rëndësishëm nga zgjedhjet e përgjithshme në Kosovë mund të ketë qenë ai që, në krahasim me zgjedhjet e fundit,
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Dënimi me vdekje në SHBA - IndeksiOnline

Problemet gjatë ekzekutimit me inxheksion të një të dënuari me vdekje në shtetin e Oklahomës kohët e fundit, bëri që të pezullohen ekzeku
- Shtuar 2 muaj mė parė


»10 misionet ushtarake amerikane qė ndryshuan rrjedhėn e historisė - Tirana Observer

Cilat ishin operacionet e SHBA qė kanė hyrė nė historinė botėrore
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Si ndodhi qė njė skuadėr studentėsh mposhti kazinotė - Gazeta Shqip

Kur vjen puna te bixhozi, tė gjithė e dinė se kazinotė janė ato qė fitojnė dakord? Por nė vitet 1990, njė grup studentėsh vėrtetuan se lojtarėt nuk ka nevojė domosdoshmėrisht t
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Libra - dhuratė nga Amerika nė 1939pėr Bibliotekėn Kombėtare - Shqiptarja.com

Njė miku im, Shpėtim Sala, njeri tepėr i dhėnė pas koleksioneve historike dhe i ēiltėr nė pasurinė intelektuale qė ka, mė dha i pari shtysėn e pa pėrballueshme pėr tė hedhur nė letėr kėto pak rreshtat
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Maratona e Bostonit fiton per here te pare nje amerikan - News of Albania

Amerikani me origjine nga Eritrea Meb Keflezighi vrapoi per 2 ore 8 minuta dhe 36 sekonda duke fituar keshtu maratonen e Bostonit e cila vitin e kaluar perfundoi ne tragjedi per shkak te nje shperthim
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 816 ->816 0 total_found -> total_found 1 816 ->816 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 bostonit ->bostonit 0 docs[0] -> docs[0] 1 816 ->816 0 hits[0] -> hits[0] 1 1366 ->1366

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos