Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ceshte"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Qeveria Mbeshtesim Irakun me arme te lehta e municione - News of Albania

Transmetuar me 22082014 - 1824 PUBLICITET Tirane 22 gusht 2014 NOAal- Qeveria shqiptare ka reaguar sot per luften ne Irakbr b
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Mbyllja e universiteteve Nikolla Si transferohen gjashte mije studente diplomat nuk cenohen - Panorama

e Marte 5 Gusht 20141438 pm p classwp-caption-text Ministrja Nikolla dje gjate takimit me drejtuesit e universiteteve te pezulluaraSSSAbrASSMbyllja e 18 universiteteve private nu
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Kush do ta zevendesoje Fullanin - Panorama

e Hene 18 Gusht 20141234 pm FATOS LUBONJAbrbrĀ  I kthyer nga pushimet gjeta ne komentet e rrjetit social shume kerkesa lexuesish8230 qe me kerkonin te shprehesha mbi ceshtjen Ful
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Nikolla Penalizm vetem per kuotat e reja - Vizion Plus

brbrNe mbledhjen e fundit per kete sezon Keshilli i Ministrave ka zyrtarizuar heqjen e licencave dhe pezullimin e disa universiteteve dhe shkollave private ne vend br Me heret gjate dites ministria e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rrezimi i avionit ne Ukraine Obama Rusia te lejoje hetimet - Vizion Plus

brbrPresidenti amerikan Barak Obama i kerkoi Rusise qe te krijoje mundesine qe hetuesit nderkombetare te futen lirisht ne vendin ku te enjten u rrezua avioni malajzian Obama akuzoi separatistet pro-ru
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Tahiri me homologun gjerman dhe francez Kujdes me azilantet lufte krimit - News of Albania

Transmetuar me 15072014 - 1814 PUBLICITET Tirane 15 korrik 2014 NOAal- Ministri i Brendshem Saimir Tahiri bashke me homologun e tij fr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rama Ne 300 dite Albpetrol kaloi nga kthetrat e korrupsionit ne duart e shtetit - News of Albania

Tirane 10 korrik 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama deklaron se ne 300 ditet e qeverise se drejtuar prej tij Albpetroli kaloi nga kthetrat e korrupsionit ne duart e shtetitbr br Ne nje postim ne prof
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shqiperia kandidat ne BE - News of Albania

Transmetuar me 29062014 - 2133 Nga Edi Ramabr br Shqiperia nuk ka vuajtur pak prej te veshtruarit e te treguarit te saj rendom si vend mysliman ne ekranet
- Shtuar 2 muaj mė parė


»BE jep statusin Shqiperia zyrtarisht vend kandidat per anetaresim - News of Albania

Transmetuar me 24062014 - 1145 Pasi kater here me radhe e kishin refuzuar dhenien e Statusit kandidat Shqiperise e cila kishte bere kerke
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Transporti nderurban si ndryshon ne te gjithe Shqiperine - News of Albania

Ministri i Transportit dhe Infrastruktures Edmond Haxhinasto shpalli sot nje plan me 4 faza per organizimin e sherbimit te transportit nderqytetes Duke folur ne nje tryeze te zgjeruar ku merrnin pjese
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rama 99 e parlamentareve te BE nuk e dine ceshte statusi - News of Albania

Transmetuar me 30052014 - 0001 Kryeministri Edi Rama dje ne Parlament PUBLICITET Kryeministri Edi Rama thote se 99 per qind e deputetev
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mazzarri Derbi faji im reagojme me Lazion - News of Albania

Ne vigjilje te Inter-Lazio Walter Mazzarri rikthehet te flase edhe njehere tjeter per derbin me Milanin duke marre te gjitha pergjegjesite mbi vete per disfaten ndaj kuqezinjve citon Supersportbr br
- Shtuar 4 muaj mė parė»Meta- Meimarakis Shqiperia te marre statusin kandidat - News of Albania

Transmetuar me 27042014 - 1205 Ilir Meta Evangelos Meimarakis PUBLICITET Tirane 27 prill 2014 NOAal- Kreu i Parlamentit grek Evangelos
- Shtuar 4 muaj mė parė»Rama dhe Thaci ne Panairin e Artizanatit - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Rama dhe Thaci ne panairin e artizanatit - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Kodheli Me Nishanin sjemi konsultuar por e kemi njohur me ligjin e ri - News of Albania

Transmetuar me 09042014 - 1733 Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli pranon se nuk ka pasur konsultime
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 429 ->429 0 total_found -> total_found 1 429 ->429 0 time -> time 1 0.014 ->0.014 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ceshte ->ceshte 0 docs[0] -> docs[0] 1 429 ->429 0 hits[0] -> hits[0] 1 484 ->484

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos