Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dasara Malltezi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kampionati Botëror, ja për kë bëjnë tifo VIP-at - BalkanWeb

TIRANE - Futbolli do të jetë kryefjala e kësaj vere. Tashmë ethet e Botërorit kanë përfshirë të gjithë botën. Skuadra si Gjermania, Italia, Brazi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kampionati Botėror, ja pėr kė bėjnė tifo VIP-at - BalkanWeb

TIRANE - Futbolli do tė jetė kryefjala e kėsaj vere. Tashmė ethet e Botėrorit kanė pėrfshirė tė gjithė botėn. Skuadra si Gjermania, Italia, Brazili, Holanda dhe Spanja do t’i bėjnė shqiptarėt qė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Mbesa e Sali Berishës drejtkatapultimit në politikën e PD - Shqiptarja.com

TIRANE- E cilësuar si “Super-mbesa e Berishës”, Dasara Malltezi po katapultohet në politikë. Pjesëmarrja në tubimi ne djeshëm la të kuptohet se
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Tė larguarit nė ditėn e dytė tėgrevės sė urisė, PD nė krye - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Berisha thirrje nė FB: Tė gjithė urgjent te Piramida! Rama asnjė koment: Sot, 10 masa pėr shėndetėsinė VIDEO FOTOGALERI FOTOLAJM/ Edhe mbesa e Berishės solidariozohet m
- Shtuar 3 muaj mė parė»FOTOLAJM/ Mbesa e Berishësmerr pjesë në grevën e urisë - Shqiptarja.com

TIRANE - Në grevën e urisë të nisur sot nga të larguarit nga puna krah Kryeministrisë, krahas deputetëve të Partisë Demokratike, iu është bashkua
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Dasara, mbesa e ish-Kryeministrit Berisha: Si ā€œpulĆ« e lagurā€ nĆ« Gjirin e Lalzit - News of Albania

Transmetuar më 03.05.2014 - 20:56 Ajo Ć«shtĆ« Dasara Malltezi, mbesa e ish Kryeministrit tĆ« ShqipĆ«risĆ«, Sali Berisha, dhe kohĆ«t e fundit ka qenĆ« mja
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Dasara perfshirja e pare ne politike Jam krenare per mamane time Argiten - News of Albania

Transmetuar me 25042014 - 1516 So Proud of my Mommybr br Koment per Edi Ramen gruan e tij Linda Ilir Meten dhe ditelindjen e tijbr br Tirane 25 Prill 201
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Mbesa e Sali Berishes tifozja e zjarrte e Bayernit me duf ndaj Real-it - News of Albania

Transmetuar me 25042014 - 1452 Dasara Malltezi Matuni mire para se te flisni per Bayern Nese keni ndonje gje kunder mbajeni per vete se nuk eshte se me inter
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Dasara Malltezi: Berisha si gjysh, shumë larg atij që ju njihni - BalkanWeb

TIRANE-Unë jam Dasara dhe dje bëra pirsingun tim të 36-të”… Kësh tu e mbylli fjalimin e saj Dasara Malltezi, 17-vjeçarja e guximshme që të mart&e
- Shtuar 5 muaj mė parė

»Dasara Malltezi, njė libėr nė ndihmė tė maturantėve - Ora News

Desara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit tė vendit, Sali Berisha, ka sjellė pėr maturantėt librin mė tė ri studimor , “GUIDĖ PĖR LĖNDĖN E LETĖRSISĖ” – Nė perceptimin e njė ish-m
- Shtuar 5 muaj mė parė
»Dasara Malltezi proteston me statuse - Shekulli

pHello sa mora vesh ca me vonese qe po i njejti person qe premtoi se nuk do te importonte me plehra tani do te importoje lende kimike Lum si ne do te vdesim te gjithe nga helmet kimike se i teket Rame
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Dasara dhe Shkelzeni pushime sekrete - Shekulli

pMbesa e ish-kryeministrit Berisha Dasara Malltezi ka thene se do te beje nje udhetim sekret bashke me dajen e saj Shkelzen Berishen Ne foto tregohet Desara me Shkelzenin te cilet kane zgjedhur te bej
- Shtuar 9 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | Më pas >
0 total -> total 1 35 ->35 0 total_found -> total_found 1 35 ->35 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dasara ->dasara 0 docs[0] -> docs[0] 1 73 ->73 0 hits[0] -> hits[0] 1 124 ->124 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 malltezi ->malltezi 0 docs[1] -> docs[1] 1 872 ->872 0 hits[1] -> hits[1] 1 2042 ->2042

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos