Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dasma"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fier, përplasen me makinë teksakthehen nga dasma, një i vdekur - Shqiptarja.com

FIER- Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier. Aleksandër Sterjo po kthehej nga një dasmë
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Fier, pėrplasen me makinė teksakthehen nga dasma, njė i vdekur - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FIER- Njė person ka humbur jetėn si pasojė e njė aksidenti rrugor tė ndodhur mėngjesin e so
- Shtuar 4 ditė mė parė»Panairi i veƧantĆ«, pregatisni ceremoninĆ« tuaj funebre - News of Albania

Transmetuar më 24.08.2014 - 10:10 DĆ«gjojmĆ« shpesh tĆ« flitet pĆ«r pushime tĆ« jashtĆ«zkonshme, dasma, fejesa, ushqim tĆ« veƧantĆ« dhe shumĆ« Ƨudi tĆ«
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Alban Mehmeti vjen më i përgatitur se asnjëherë më parë - IndeksiOnline

Karrierën si këngëtar e filloi në grupin ‘Aurora’, ndërsa sot këndon si solist. Është ky Alban Mehmeti i cili në një intervist&eum
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Të shtënat në dasma, vazhdojnë të shqetësojnë - IndeksiOnline

Policia e Kosovës ka kohë që po apelon që në ahengje të ndryshme të mos ketë të shtëna me armë zjarri. Nga rastë t&e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Detajet e dasmës së Nora Istrefit - BalkanWeb

TIRANE-Do të jetë padyshim dasma e vitit. Bëhet fjalë për këngëtaren Nora Istrefin dhe të fejuarin e saj, Robertin. Çifti ka më shumë se 6 vjet
- Shtuar 5 ditė mė parė


»FOTOT/ Dasma madhėshtore e Nora Istrefit - Tema


- Shtuar 5 ditė mė parė


»Nora Istrefi: Po martohem, dasma mĆ« 2 shtator |FOTO - News of Albania

Transmetuar më 20.08.2014 - 21:03 PrishtinĆ«, 20 gusht 2014, NOA.al- KĆ«ngĆ«tarja e njohur Nora Istrefi ka vendosur tĆ« lĆ«rĆ« beqarinĆ«. MĆ« 2 shtator
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Nora Istrefi martohet me 2 shtator - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Pas tetë vjet në lidhje, martohen Nora dhe Roberti - IndeksiOnline

Pas tetë vjet në lidhje dhe më shumë se gjashtë vjet të fejuar, këngëtarja jonë e mirënjohur, Nora Istrefi, dhe Robert Berisha kanë vendo
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Foto eksluzive nga dasma e Lyrical Son, ja kush mori pjesë - IndeksiOnline

Reper i njohur, Lyrical Son i cili i dha fund beqarisë, mbrëmë duke kurorëzuar dashurinë me të dashurën e tij, Gresa Krasniqin, e ka mbajtur ceremoninë
- Shtuar 1 javė mė parė


»Indeksonline sjellë fotografi ekskluzive nga martesa e Lyrical Son (Foto) - IndeksiOnline

Reperi i suksesshëm shqiptar, Lyrical Son, i ka dhënë fund beqarisë. Festim Arifi dhe Gresa Krasniqi janë martuar sonte në ambientet e hotelit “Emerald&rdqu
- Shtuar 1 javė mė parė


»“Kryeqyteti” skocez ku anglezët martohen fshehurazi prej tre shekujsh -FOTO - BalkanWeb

SKOCI-Fshati skocez i Gretna Green, me popullsi 2700 banorë, mirëpret rreth dy dasma për frymë çdo vit. Janë përllogaritur se 5000 martesat që ndodhin ç
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kavaje helmohen 160 dasmore ne Qerret - News of Albania

PUBLICITET Rreth 150 dasmore jane helmuar nga ushqimi ne fshatin Qerret te Kavajes dhe per pasoje jane shtruar ne Spitalin Infektiv te qytetit Durresbr br Dasma ne te cilen ata jane
- Shtuar 1 javė mė parė»Bihteri vazhdon muajin e mjaltit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 1 javė mė parė


»Helmim masiv ne dasme shpeton vetem tavolina e ciftit - Panorama

e Marte 19 Gusht 20141000 am p classwp-caption-text Pacientet e helmuar ne spitalin e DurresitbrbrHelmim masiv dasmoresh ne Qerret te Durresit Gezimi familjar per pak sa nuk esht
- Shtuar 1 javė mė parė


»E tmerron martesa, sajon vdekjen e vet - BalkanWeb

SHBA- Kjo është një histori sa tragjike, po aq sa dhe komike. Një 23-vjeçar, i cili duhej të martohej ka sajuar vdekjen e tij, pasi e tmerronte dasma. Tucker Blandford
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kthehen nga dasma gjejne te varur kryefamiljarin - News of Albania

Korce 18 gusht 2014 NOAal- Nje burre i moshes 64 vjecare eshte gjetur i vetevarur ne banesebr br 64 vjecari Nikolla Dushku ishte varur me litar ne banesen e tij ne fshatin Vashtmi te Korces duke ber
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1442 ->1442 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dasma ->dasma 0 docs[0] -> docs[0] 1 1442 ->1442 0 hits[0] -> hits[0] 1 1966 ->1966

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos