Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Devolli Ne"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Largohet nga banesa gjendet e mbytur - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Korce 19 korrik 2014 NOAal- Nje grua e moshuar nga Devolli e cila ishte larguar nga banesa dy dite me pare eshte gjetur e vdekurbr br Burime zyrtare nga polic
- Shtuar 6 ditė mė parė»VIDEO/ Nėna gjirokastrite: Kėto tė rejat sot me celularė nė vesh dhe taka nė sokak - Ora News

Tė njohim Shqipėrinė, cikli i emisioneve verore Tonight Ilva Tare nga Gjirokastra nuk prezantoi veten trashėgimitė kulturore dhe problemet me ndėrtimet dhe infrastrukturėn, por dhe zakonet e tė mos
- Shtuar 1 javė mė parė


»Tė njohim Shqipėrinė misioni i Tonight Ilva Tare - Ora News

Tiranė- “Tė njohim Shqipėrinė” ėshtė misioni i Tonight Ilva Tare, ku ne njė cikėl emisionesh, promovohen qytetet turistike dhe tradita kulture nė vend. Ne njė rr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shane: Strategji pėr Superligėn - Sporti Shqiptar


- Shtuar 2 javė mė parė


»Aksion pėr prerjen e pyjeve, sekuestrohen 400 metra kub dru nė Arrėz - BalkanWeb

KORĒĖ-Alarmi i shfarosjes sė sipėrfaqeve tė tėra pyjore nė Korcė, por edhe ne zonat kufitare cuar nė njė aksion Inspektoriatin Shtetėror tė Mjedisit, Pyjeve dhe Ujrave. Operacioni, i ndihmuar
- Shtuar 4 javė mė parė»Sali Devolli: Ja si u largua barrikada në urën e Ibrit? - IndeksiOnline

Kosovari që ndërmjetësoi heqjen e barrikadës ka rrëfyer për Rubikon prapaskenat e asaj dite që për pak orë ua dha mundësinë qytetarë
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Tiranė, ishte dėnuar 4 vjet burg pėr mashtrim, ekstradohet nga Italia 46-vjeēari - Ora News

Tiranė- Ekstradohet nga Italia, njė person i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr mashtrim. Vidi Ocelli, 46 nga Devolli ėshtė ekstraduar gjatė ditės sė djeshme nga Zyra Qendr
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Esktradohet nga Italia një 46 vjeçari dënuar me 4 vjet burg për mashtrim - Shqiptarja.com

TIRANE - Ekstradohet në Shqipëri nga zyra e Interpolit Romë një 46 vjeçar shqiptar, i dënuar me 4 vjet burgim për veprën penale të mashtrimit, si dhe i s
- Shtuar 1 muaj mė parė»Majhen viziton Devolli Corporation - IndeksiOnline

Sot një delegacioni i udhëhequr nga Ambasadori i Republikës së Sllovenisë Z.Miljan Majhen bëri një vizitë në Devolli Corporation. G
- Shtuar 1 muaj mė parė»Shqipėria, mes 39 dhe 47 bashkive, Diskutohen 2 nga 5 variantet - Ora News

Tiranė-  Tkurret numri i varianteve nga tė cilat do zgjidhte harta e re territoriale e Shqipėrisė, nga pesė variantet fillestare qeveria ka pėrzgjedhur vetėm dy pėr t’i preza
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Elbasan, kapen armė dhe municionePolicia i vė prangat 5 trafikantėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO ELBASAN - Policia e Elbasanit, nė kuadėr tė operacionit tė koduar “Devolli”,  ka
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 905 ->905 0 total_found -> total_found 1 905 ->905 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 devolli ->devolli 0 docs[0] -> docs[0] 1 905 ->905 0 hits[0] -> hits[0] 1 1319 ->1319

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos