Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dita Boterore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Ēmimet e barnave nė Shqipėri mė tėlarta nė rajon,Beqja:Reformė serioze - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Ēmimet e barnave nė Shqipėri janė mė tė larta krahasuar me vendet  e tjera tė rajo
- Shtuar 1 javė mė parė


»Zhvendoset Costa Concordia - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shqiperia kandidat ne BE - News of Albania

Transmetuar me 29062014 - 2133 Nga Edi Ramabr br Shqiperia nuk ka vuajtur pak prej te veshtruarit e te treguarit te saj rendom si vend mysliman ne ekranet
- Shtuar 4 javė mė parė


»Berisha nga selia e Bashes Rama presion Metes per venie prangash - News of Albania

Transmetuar me 25062014 - 1632 Per here te dyte ne pak dite ish kryetari i Partise Demokratike ka zhvilluar nje tjeter bashkebisedim me gazetaret ne seline e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»20 Qershori Dita Boterore e Refugjateve - Shekulli

brbrSot eshte Dita Boterore e Refugjateve qe synon te terheqe verejtjen per vuajtjet e miliona refugjateve ne mbare botenbrbr brbrNe kete dite te refugjateve shume prej tyre nuk kane shpresa per kthi
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kryeministri Rama dhuron gjak - Vizion Plus

Sot eshte dita boterore e dhurimit te gjakut Qellimi i kesaj dite eshte rritja e ndergjegjesimit per sigurimin e gjakut Per kete vit fokusi i fushates eshte gjak i sigurt per te shpetuar nenat
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shqiptare dhuroni gjak - Vizion Plus

Sot eshte dita boterore e dhurimit te gjakut Qellimi i kesaj dite eshte rritja e ndergjegjesimit per sigurimin e gjakut Per kete vit fokusi i fushates eshte Gjak i sigurt per te shpetuar nenat
- Shtuar 1 muaj mė parė


»D-Day mbledh udheheqesit boterore - Top Channel

Udhëheqësit botërore po mblidhen në Normandi për të përkujtuar 70-vjetorin e “D-Day”, dita e nisjes së operacioneve të forcave aleate në E
- Shtuar 2 muaj mė parė


»quotD-Dayquot mbledh udheheqesit boterore - Top Channel

Miliona njerëz në mbarë botën përkujtojnë sot 70-vjetorin e Ditës së Fitores, zbarkimit të forcave aleate në Normandi të Francës, një p
- Shtuar 2 muaj mė parė»Semundja e heshtur qe shkakton vdekjen - News of Albania

Transmetuar me 16052014 - 2206 PUBLICITET Shkaku i pare i vdekjes ne bote por i heshtur Hipertensioni 17 maji eshte dita boterore kund
- Shtuar 3 muaj mė parė»Dita e Europes Rama me veterane dhe te rinj - Vizion Plus

Ka zgjedhur veteranet e Luftes Nacional lirimtare per te nderuar diten e Europes ne kete 9 maj Duke kujtuar sakrificen e atyre qe dhane jeten per lirine e vendit dhe nderin qe duhet tu jepet k
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ta nderosh apo jo Enver Hoxhen Kjo eshte ceshtja - News of Albania

Transmetuar me 06052014 - 2226 PUBLICITET Nga Edison KuraniIndependent Balkan News Agencybr br Dita e Deshmoreve ne Shqiperi sherbeu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Percillen studentet ushtarake per ne SHBA - Top Channel

Ambasadori amerikan Aleksandër Arvizu, përpara studentëve ushtarakë që nisen për trajnim në Gardën e Neë Jersey-t nderoi Ditën e Dëshmorëv
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Cara Delevinge nuk di te ngopet me mariuane - Klan TV

0
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez fitues i cmimit Nobel - News of Albania

Transmetuar me 17042014 - 2300 Ka nderruar jete sot ne moshen 87 vjecare shkrimtari me fame boterore Gabriel Garcia Marquezbr br Shkrimtari i mire njohur M
- Shtuar 4 muaj mė parė»Sot dita boterore e Autizmit - Klan TV

0
- Shtuar 4 muaj mė parė


»21 Marsi dita e sindromit Down - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 485 ->485 0 total_found -> total_found 1 485 ->485 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dita ->dita 0 docs[0] -> docs[0] 1 32718 ->32718 0 hits[0] -> hits[0] 1 42147 ->42147 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 boterore ->boterore 0 docs[1] -> docs[1] 1 7989 ->7989 0 hits[1] -> hits[1] 1 11815 ->11815

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos