Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Drejt Tirane"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Zoto: Arratisja e Drenovës, pasojë e të korruptuarve - BalkanWeb

TIRANE- Artur Zoto flet "troç". Në burgje ka mjaft probleme, që ai vendos t'i konsiderojë sfida që duhet t'i zgjidhë. Me modesti thotë se është bër&
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Zoto: Arratisja e Drenovės, pasojė e tė korruptuarve - BalkanWeb

TIRANE- Artur Zoto flet "troē". Nė burgje ka mjaft probleme, qė ai vendos t'i konsiderojė sfida qė duhet t'i zgjidhė. Me modesti thotė se ėshtė bėrė shumė, por pėr tė pasur burgje me standarde ndėrkom
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vjen misioni i FMN Nis diskutimi per buxhetin - Panorama

e Marte 26 Gusht 20140918 am p classwp-caption-text Shefi i misionit te FMN Ilahi dhe Ministri i Financave CaniSSSAbrASSSot pritet te vije ne Tirane misioni i radhes i kontrollit
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama: Shqipëria kontribut madhor në projektin “Korridori i Kaltër” - BalkanWeb

TIRANE- Shqipëria do të jap mbështetjen e saj për realizimin e projektit “Korridori i Kaltër”, aks i cili do të lidh Kroacinë, Malin e Zi, Bosnjën d
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kodheli takim me pilotët që u sulmuannë aksionin antikanabis: Krenarë për ju - Shqiptarja.com

TIRANE- Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka zhvilluar sot një takim me pilotët e helikopterëve që u sulmuan me armë gjatë aksionit antikanabis të policisë n&e
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Tahiri: Para ligjit çdokush qëbëhet pjesë e ndërtimeve pa leje - Shqiptarja.com

TIRANE- Jo vetëm ata që ndërtojnë pa leje, por edhe të gjithë ata persona që përfshihen në një aktivitet të tillë do të përballen
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kodheli takon pilotët që u sulmuan në Dukagjin: Jeni shembull për shoqërinë shqiptare - BalkanWeb

TIRANE- Në një takim me pilotët që u sulmuan në zonë e Dukagjinit gjatë aksionit policor antikanabis, Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli vlerësoi aktin e tyre,
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Tahiri: Qeveria luftė frontale, kush ndėrton pa leje gjykohet pėr krim mjedisor - BalkanWeb

TIRANE- Ministri i Brendshėm Saimir Tahiri nė njė konferencė pėr shtyp deklaroi se qeveria dhe Policia e Shtetit do bėjnė tė pamundurėn pėr tė luftuar betejėn me krimin mjedisor, siē e quajti ai ndėrt
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama: Shqipėria kontribut madhor nė projektin “Korridori i Kaltėr” - BalkanWeb

TIRANE- Shqipėria do tė jap mbėshtetjen e saj pėr realizimin e projektit “Korridori i Kaltėr”, autostrada Adriatik-Jon, e cila do tė lidh Kroacinė, Malin e Zi, Bosnjėn dhe vendin tonė. Kės
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Tahiri: Para ligjit ēdokush qėbėhet pjesė e ndėrtimeve pa leje - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Rama: Shkrihet INUK brenda 30 ditėsh, kompetencat i merr MB Ndėrtimet pa leje, pėr 5 vite njė proces gjyqėsor nė Tiranė Fjala e plotė e ministrit Tahiri pėr ndėrt
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kodheli takon pilotėt qė u sulmuan nė Dukagjin: Jeni shembull pėr shoqėrinė shqiptare - BalkanWeb

TIRANE- Nė njė takim me pilotėt qė u sulmuan nė zonė e Dukagjinit gjatė aksionit policor antikanabis, Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli vlerėsoi aktin e tyre, duke shtuar se janė shembulli mė i mirė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Rama drejt Samitit tė Berlinit:Marrėdhėnie e re BE-Ballkan - Shqiptarja.com

TIRANE- Para nisjes pėr nė konferencėn e Berlinit qė zhvillohet mė 28 gusht, kryeministri Edi Rama ka mbajtur njė konferencė nga Aeroporti i Rinasit. Kreu i qeverisė u ndal tek marrėdhėniet e Bashkimi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Berisha: Rama shkrin INUK, shpallplatformën "një shtet një polici” - Shqiptarja.com

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës së kreut të qeverisë Edi Rama për shkrirjen e INUK dhe kalimin e kompetencave tek Ministria e Brendshme. Në
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Samiti i Berlinit Rama Moment i rendesishem per zhvillimin rajonal - News of Albania

Tirane 26 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama vetem pak momente para nisjes drejt Gjermanise per ne samitin e Berlinit deklaroi se synimi eshte nje qasje e re ndaj rajonit dhe ndaj gjithe vendeve
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Vjedhja e BSH, Rolett: Cėshtja provė pėr sistemin. Shqipėria nuk ka traditė dorėheqjet - BalkanWeb

TIRANE-Njė analist amerikan qė ka punuar me ēėshtjet e qeverisjes dhe tė drejtave tė njeriut nė Shqipėri pėr mbi 20 vjet, thotė se mėnyra e zgjidhjes sė ēėshtjes sė vjedhjes nė Bankėn e Shqipėrisė, ės
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Oketa: Situata nė BSH, bordi drejtues ka pėrgjegjėsinė mė tė madhe - BalkanWeb

TIRANE-FRD pritet tė riorgani zohet pėr zgjedhjet e ardhshme lokale si dhe do tė respektojė vendimin e strukturave tė saj pėr koalicionet zgjedhore. Sekretari i pėrgjithshėm i FRD-sė, Gazmend Oketa, t
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Borxhet në kazino, Bitraj: Pronarët e dinin ku punoja e do ua ktheja - BalkanWeb

TIRANE-Ardian Bitraj, ish-përgjegjësi i Arkës Stok, ka drejtuar gishtin mbi disa pika lojërash fati dhe kazino, ku pretendon se ka humbur 713 milionët e vjedhura në Thesa
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Borxhet nė kazino, Bitraj: Pronarėt e dinin ku punoja e do ua ktheja - BalkanWeb

TIRANE-Ardian Bitraj, ish-pėrgjegjėsi i Arkės Stok, ka drejtuar gishtin mbi disa pika lojėrash fati dhe kazino, ku pretendon se ka humbur 713 milionėt e vjedhura nė Thesarin e Shtetit nė Linzė. Nė dės
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Tiranė, 21-vjeēari keqtrajton familjen dhe i vė flakėn shtėpisė - BalkanWeb

TIRANE- Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur sot nė kryeqytet, ku njė i ri ka keqtrajtuar familjen e tij dhe mė pas i ka vėnė flakėn shtėpisė. Ngjarja ka ndodhur nė Institut, pranė repartit ushtarak
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Rama drejt Dubrovnikut takime me homologet e Kroacise Malit te Zi dhe Bosnjes - News of Albania

Transmetuar me 25082014 - 1128 Kryeministri Edi Rama PUBLICITET Tirane 25 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka deklaruar
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 20353 ->20353 0 time -> time 1 0.021 ->0.021 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drejt ->drejt 0 docs[0] -> docs[0] 1 226543 ->226543 0 hits[0] -> hits[0] 1 439428 ->439428 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tirane ->tirane 0 docs[1] -> docs[1] 1 88418 ->88418 0 hits[1] -> hits[1] 1 110794 ->110794

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos