Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Drejtor Menaxhues"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Hooper: Raporti i Williamsonit nuk e errëson imazhin e UÇK-së - IndeksiOnline

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, ish diplomati James Hooper, ekspert i çështjeve të Ballkanit, tha se raporti i Kryeprokurorit amerikan Cl
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Katër supermenaxherët më të paguar në Kosovë - IndeksiOnline

Sipas deklarimit të pasurisë që kanë bërë në Agjencinë Kosovare Kundër Korrupsionit, në Kosovë janë katër super drejtor menaxhu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Bruksel, Harito: Bashkëpunim ndërajonal në fushën e inovacionit - Shqiptarja.com

BRUKSEL - Ministrja e Inovacionit Milena Harito, gjatë konferencës së organizuar  në Bruksel, për Strategjinë Evropiane të Rajonit të Adriatikut dhe Jonit,
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Përçarjet çojnë në anulimin ekonkursit për drejtor të AKP-së - Shqiptarja.com

Bordi i Agjencisë Kosovare të Privatizimit ka dështuar të zgjedhë drejtorin menaxhues të këtij institucioni. Zëdhënësi i AKP-së, Ylli Kaloshi, nu
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Percarja con ne anulimin e konkursit per drejtor te AKP-se - Vizion Plus

Bordi i Agjencise Kosovare te Privatizimit ka deshtuar te zgjedhe drejtorin menaxhues te ketij institucioni Zedhenesi i AKP-se Ylli Kaloshi nuk ka dhene ndonje arsyetim per anulimin e konkursi
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Hooper: Kosovës i duhet një forcë e armatosur - IndeksiOnline

Në një intervistë për programin e mëngjesit në RTK, analisti amerikan Jim Hooper fletë për procese të rëndësishme që po kalon Kosova
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Halil Mustafa emërohet në krye të “Trafikut Urban” - IndeksiOnline

Ndërmarrja që ndodhet në gjendje të keqe në Komunën e Prishtinës është bërë më drejtues të ri. Pas disa dështimeve të
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Avokati: Naser Osmani nesër do të paraqitet në Polici - IndeksiOnline

(I plotësuar) -   Avokati i deputetit të LDK-së, Naser Osmanit ndaj të cilit është lëshuar sot një fletë-arrest në kuad&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Arrestohet deputeti Osmani - Top Channel

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Osmani është dorëzuar në polici mëngjesin e së enjtes.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»11 te arrestuar per korrupsion - Top Channel

Të paktën 11 zyrtarë dhe ish-zyrtarë të Agjencisë Kosovare të Privatizimit kanë rënë në prangat e Policisë së Kosovës si të d
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Nis gjykimi ndaj të dyshuarve për korrupsion - IndeksiOnline

Ka filluar seanca në Gjykatën Themelore- Departamenti për Krime të Rënda, ndaj të arrestuarve për krim ekonomik dhe korrupsion. Pasi të intervistohen t&
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Naser Osmani në duar të policisë - IndeksiOnline

Deputeti nga radhët e LDK-së, Naser Osmani, për të cilin policia dje kishte dhënë një urdhër për arrestimin e tij, tashmë ndodhet në duar
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Arrestime per korrupsion - Top Channel

Policia e Kosovës arreston disa zyrtarë të Agjencisë Kosovare të Privatizimit nën dyshimin se kanë kryer keqpërdorime gjatë privatizimit të fabrik
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tender milionësh për ish-truprojën dhe nipin e Sami Lushtakut - IndeksiOnline

 “Security Code” në pronësi të përbashkët të ish-truprojës dhe djalit të vëllait të Sami Lushtakut, kryetarit të Skender
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Lotaria Kombėtare, sjell konferencėn"Lojėra me Pėrgjegjshmėri" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Lotaria Kombėtare, pjesė e grupit Austrian Lotteries, nėn kujdesin e Shoqatės Europi
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Nis faza e dytë e projektit të furnizimit të Prishtinës me ujë - IndeksiOnline

Ka filluar realizimi i fazës së dytë të projektit për furnizimin me ujë dhe rregullimin e ujërave të zeza në Prishtinë. Pjesëmarr&eu
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Anulohet përsëri konkursi në QKUK - IndeksiOnline

Sektori i shëndetësisë në vend, asesi nuk po rehatohet. Së fundmi, është anuluar edhe konkursi i fundit për drejtorë të klinikave dhe institu
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Nėpunėsi Civil, si punėsohesh nėadministratėn e qeverisė "Rama" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANĖ-  Miratohen disa prej akteve nėnligjore qė e bėjnė tė zbatueshėm ligjin e nėpunėsit civil, i cili pritet tė hyjė
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Japoni: Hidrati i metanit mund tė jetė energjia e sė ardhmes - Gazeta Shqip

Japonia fillon prodhimin testues tė gazit tė ngrirė nėn tabanin e detit. Mund tė japė energji sa importet e njė dekade pėr kėtė superfuqi ekonomike Sylvia Pfeifer, Financial Times
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Granit Xhaka dhuron 11 bileta - IndeksiOnline

Në ngjarjen më e madhe e futbollit në botë, në Kampionati Botëror Brazili 2014 do të marrin pjesë edhe tifozë shqiptarë. Për kët&eum
- Shtuar 6 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 147 ->147 0 total_found -> total_found 1 147 ->147 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 drejtor ->drejtor 0 docs[0] -> docs[0] 1 20383 ->20383 0 hits[0] -> hits[0] 1 30226 ->30226 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 menaxhues ->menaxhues 0 docs[1] -> docs[1] 1 649 ->649 0 hits[1] -> hits[1] 1 778 ->778

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos