Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Dyte Boterore"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Eklips qeveritar per Hena e Plote - Panorama

e Diele 31 Gusht 20141212 pm AGRON TUFAbrbrĀ brĀ  Ā  PLOJA E PRITURbrPas rutines se sanksioneve qeveritare te ushtruar pergjate dy dekadash mbi mediat deri ne shkaterrimin dhe va
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Mesazhi i Plasarit per koleget Sna qorton kush per mitingjet - Panorama

e Premte 29 Gusht 20141247 pm p classwp-caption-text AUREL PLASARIbrbrBiblioteka Kombetare gjate 16 viteve drejtimibrbrPlasari Si kemi punuar ne kohe perplasjesh politikebrbr8220
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rasmussen Rusia po shkel sovranitetin e Ukraines - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 ditė mė parė»PD Qeveria projekt per rehabilitimin e figures se diktatorit Hoxha - News of Albania

Transmetuar me 23082014 - 1420 Tirane 23 gusht 2014 NOAal- Koordinatori i Partise Demokratike Ervin Salianji ka denoncuar ate qe e ka cilesuar rivendosjen e
- Shtuar 1 javė mė parė


»PD Qeveria rehabiliton e figuren e diktatorit Hoxha Reagon Rama - News of Albania

Transmetuar me 23082014 - 1420 Tirane 23 gusht 2014 NOAal- Koordinatori i Partise Demokratike Ervin Salianji ka denoncuar ate qe e ka cilesuar rivendosjen e
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 1 javė mė parė


»150 vjet pas Konventes se pare te Gjeneves - Panorama

e Premte 22 Gusht 20141212 pm DIDIER BURKHALTER brĀ  PETER MAURERbrbrĀ  Si sot para 150 vitesh u adoptua Konventa e pare e Gjeneves per Lehtesimin e Kushteve te te Plagosurve dhe
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ristrukturimi i kredive gati 300 te parat - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141557 pm p classwp-caption-text Banka e ShqiperisebrbrBanka e Shqiperise eshte duke bashkepunuar ngushte me Banken Boterore per te zbatuar nje projekt per ul
- Shtuar 3 javė mė parė


»Energjia BB jep 150 milione USD Pakti me CEZ i drejte - Panorama

e Shtune 9 Gusht 20141724 pm p classwp-caption-text Ellen Goldstein drejtore e Bankes Boterore per Europen JuglindorebrbrBanka Boterore deklaroi dje se ka mbyllur me sukses negoc
- Shtuar 3 javė mė parė


»Klosi Fullani fajtor eshte cenuar siguria kombetare - Panorama

e Diele 10 Gusht 20141022 am p classwp-caption-text Fatos Klosi Majtas Guvernatori Ardian FullaniSSSAbrASSIsh-kreu i SHISH Fatos Klosi thote se me grabitjen e Bankes se Shqiperis
- Shtuar 3 javė mė parė


»A mund te vazhdohet me kete te majte - Panorama

e Hene 11 Gusht 20141202 pm REXHEP MEIDANIbrbrĀ brĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā Nuk me la pershtypje te mire libri i Jean Montaldo Miterani dhe 40 hajdutet Mitterand et les 40 voleurs A
- Shtuar 3 javė mė parė


»Humbet Vllaznia presidenti peshtyn gjyqtaren armene - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141657 pm p classwp-caption-text Pamje nga ndeshjaSSSAbrASSVllaznia nuk arrin te kualifikohet ne fazen e grupeve ne Ligen e Kampioneve Vajzat shkodrane kane d
- Shtuar 3 javė mė parė


»Historia te gjitha rruget te cojne ne qytetin e Durresit - Panorama

e Enjte 7 Gusht 20141738 pm p classwp-caption-text Mozaiku ne DurresbrbrShqiperia ime fantastike eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe cdo jave te s
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kapo Familjaret e Enverit te kurohen ne Paris - Panorama

e Hene 4 Gusht 20141553 pm p classwp-caption-text ENVER HOXHA NE VARREZAT E DESHMOREVE NE SHKODERSSSAbrASSTraditat historike lufta martiret heronjte kane qene preokupime konstant
- Shtuar 3 javė mė parė


»Berati qyteti ku historia e ka shok turizmin - Panorama

e Shtune 2 Gusht 20141240 pm p classwp-caption-text Qyteti i BeratitSSSAbrASS8220Shqiperia ime fantastike8221 eshte nje projekt i Agjencise Kombetare te Turizmit i cili synon qe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Dokumentet Butka Si e prishi Enver Hoxha paktin me ballistet - Panorama

e Premte 1 Gusht 20141519 pm p classwp-caption-text KUVENDI I MUKJES ME 1 GUSHT 1943SSSAbrASSMarreveshja e Mukjes lindi si nje nevoje e nje kombi per bashkim Ideja e bashkimit e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Palestina akuzon Izraelin per shkelje te armepushimit - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Rama Shendetesia falas realitet qe vjen me revolucion - Vizion Plus

brbrNe analizen e 300 diteve te para te ecurise se punes ne Ministrine e Shendetesise kryeministri Edi Rama vuri ne qender te diskutimit zotimin e qeverise se tij per te bere realitet shendetesine fal
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1917 ->1917 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 dyte ->dyte 0 docs[0] -> docs[0] 1 20460 ->20460 0 hits[0] -> hits[0] 1 28745 ->28745 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 boterore ->boterore 0 docs[1] -> docs[1] 1 8090 ->8090 0 hits[1] -> hits[1] 1 11959 ->11959

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos