Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Eduard Halimi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Maxhoranca rrezon 5 dekretet e Nishanit - Panorama

e Shtune 30 Gusht 20141129 am p classwp-caption-text Komisioni i LigjevebrbrMaxhoranca rrezon ne nje kohe rekord pese dekrete te Presidentit Bujar Nishani brKomisioni i Ligjeve d
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Basha takime me aleatet Mediu Te hyjme ne Kuvend - Panorama

e Premte 29 Gusht 20141131 am p classwp-caption-text Mediu e Duka duke dale dje pas takimit me BashenbrbrOpozita do ta nise me bojkot sesionin e ri parlamentar qe do te nise sot
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Halimi Rrezimi i dekreteve te Nishanit shkelje kushtetuese - Panorama

e Premte 29 Gusht 20141129 am p classwp-caption-text Halimi dje gjate konferences per shtypbrbrPartia Demokratike akuzoi dje Kryeministrin Rama se po shkel Kushtetuten dhe Rregul
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Sot mblidhen dy komisionet pėr dekretet e Presidentit Nishani - Shqiptarja.com

TIRANE- Dy komisione parlamentar do tė mblidhen sot pa praninė e opozitės pėr tė miratuar dekretet e presidentit Nishani. Ligjet e kthyera pas priten qė tė votohen nesėr nė Komisionin e Ligjeve dhe nė
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PD:Rrėzimi me urgjencė i dekretevetė Presidentit, shkelje e Kushtetutės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Dekretet e Nishanit, nesėr komisioni PDIU drejt bashkėpunimit tė dytė VIDEO PD vendim pėr tė bojkotuar mbledhjet
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PD Rama shkel Kushtetuten per te rrezuar dekretet e Presidentit - News of Albania

Transmetuar me 28082014 - 1259 Eduard Halimi PUBLICITET Tirane 28 gusht 2014 NOAal- Deputeti demokrat Eduard Halimi deklaroi se
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PD:Rrëzimi me urgjencë i dekretevetë Presidentit, shkelje e Kushtetutës - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Dekretet e Nishanit, nesër komisioni PDIU drejt bashkëpunimit të dytë PD vendim për të bojkotuar mbledhjet
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Parlamenti fillon me dekretet e Presidentit - Top Channel

Një javë pas deklaratës së Kryeministrit Edi Rama se dekretet e Presidentit do të rrëzohen parlamenti ka njoftuar mbledhjen e Komisionit të Ligjeve këtë t&
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Halimi E paligjshme mbledhja e Komisionit te Ligjeve - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PD Reforma ne Drejtesi vetem me ekspertize te huaj - Panorama

e Merkure 20 Gusht 20141222 pm Partia Demokratike do te behet pjese e debatit per reformen ne Drejtesi vetem nese ajo udhehiqet nga ekspertiza e huaj brQendrimin e beri te ditur
- Shtuar 2 javė mė parė


»Halimi: PD vendos tri kushte pėrt’u bėrė pjesė e reformės nė drejtėsi - Shqiptarja.com

TIRANĖ - PD do tė bėhet pjesė e reformės nė drejtėsi nėse mazhoranca garanton ekspertizėn e ndėrkombėtarėve. Kėtė deklaratė e bėri deputeti i PD-sė, Eduard Halimi i cili theksoi se opozita e ka bėrė t
- Shtuar 2 javė mė parė


»Reforma nė drejtėsi, Halimi: Pjesė nėse ka asistencė ndėrkombėtare - BalkanWeb

TIRANE-Opozita do tė bėhet pjesė e reformės nė drejtėsi, nėse ajo udhėhiqet nga ekspertėt ndėrkombėtar. Konfirmimin demokratėt, ia kanė dhėnė edhe eurokomisionerit Fyle nė vizitėn e tij tė fundit.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Halimi: Harta dhe tri ligjet e kthyera, nė Kushtetuese - Gazeta Shqip

PS, Braēe: Nishani po i shėrben guvernatorit dhe PD-sė
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD: Në Kushtetuese ligjetqë u kthyen nga Nishani - Shqiptarja.com

TIRANE- Ligjet e kthyera mbrapsht nga presidenti Nishani do të shkojnë në Gjykatën Kushtetuese nëse mazhoranca i miraton sërish ato në shtator. Deputeti i Parti
- Shtuar 3 javė mė parė»Opozita nė linj me qeverinė, Halimi: Nuk mbėshtesim Fullanin, por stabilitetin bankar - Ora News

Opozita ka pėrdorur qėndrimin e qeverisė pėr tė shprehur opinionin e saj pėr vjedhjen e Bankės sė Shtetit. Nė mėnyrė ironike deputeti Eduard Halimi perifrazoi kryeministrin duke kėrkuar hetim deri
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD del bllof, punonjėsit e CEZ "amnisti" nė qeverinė Berisha - Shqiptarja.com

TIRANE - PD del sёrish bosh nё akuzat e saj pёr marrёveshjen e firmosur mes qeverisё Rama dhe kompanisё CEZ pёr zgjidhjen me mirёkuptim tё mosmarr
- Shtuar 3 javė mė parė


»VIDEO LAJM/ Deputetët e PD-së që dhunojnë policinë dhe prokurori “gangster” - IndeksiOnline

Që nga muaji prill i këtij, tek forcat speciale “Shqiponjat” dhe Policia e Qarkullimit e Tiranës janë instaluar kamerat që rregjistrojnë 24/24 orë
- Shtuar 3 javė mė parė


»PD Marreveshja amniston abuzuesit - Vizion Plus

brbrPartia Demokratike ka denoncuar serish detaje abuzive sipas saj te marreveshjes se pajtimit me kompanine CEZ sipas deputetit Eduard Halimi kjo marreveshje fal gjithe punonjesit e CEZ pavaresisht n
- Shtuar 3 javė mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2477 ->2477 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 eduard ->eduard 0 docs[0] -> docs[0] 1 8406 ->8406 0 hits[0] -> hits[0] 1 11411 ->11411 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 halimi ->halimi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4576 ->4576 0 hits[1] -> hits[1] 1 11113 ->11113

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos