Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ekzekutuan"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Masakra e Vlorės, babi i njerit prej viktimave: Djali i vrarė, i morėn unazėn nga gishti - BalkanWeb

TIRANE- Kur po mbushet plot njė vit nga ‘masakra e Vlorės’, ku nė zonėn e Ujit tė Ftohtė u ekzekutuan tre persona, mes tyre dhe njė grua, familja e Sokol Isufajt u bėn thirrje institucione
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Masakra e Vlorės, i ati i njerit prej viktimave: Djalit ia morėn unazėn nga gishti - Ora News

Kur po mbushet plot njė vit nga masakra e Vlorės, ku nė zonėn e Ujit tė Ftohtė u ekzekutuan tre persona, mes tyre dhe njė grua, familja e Sokol Isufajt u bėn thirrje institucioneve tė drejtėsisė pė
- Shtuar 4 ditė mė parė»Masakra e Vlorės, babai i njėrit prej viktimave: Djali i vrarė, i morėn unazėn nga gishti - BalkanWeb

TIRANE- Kur po mbushet plot njė vit nga ‘masakra e Vlorės’, ku nė zonėn e Ujit tė Ftohtė u ekzekutuan tre persona, mes tyre dhe njė grua, familja e Sokol Isufajt u bėn thirrje institucione
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Masakra e Vlorės, babai i njė prej viktimave: Djali i vrarė, i morėn unazėn nga gishti - BalkanWeb

TIRANE- Kur po mbushet plot njė vit nga ‘masakra e Vlorės’, ku nė zonėn e Ujit tė Ftohtė u ekzekutuan tre persona, mes tyre dhe njė grua, familja e Sokol Isufajt u bėn thirrje institucione
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Masakra e Vlorės, babai i njė prej viktimave: Djalit tė vrarė i morėn unazėn nga gishti - BalkanWeb

TIRANE- Kur po mbushet plot njė vit nga ‘masakra e Vlorės’, ku nė zonėn e Ujit tė Ftohtė u ekzekutuan tre persona, mes tyre dhe njė grua, familja e Sokol Isufajt u bėn thirrje institucione
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vrasja e Santos, pėrgjegjėsii sallės operative mungonte - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Vrasja e Santos pa autor kushėrinjtė Gjuzi lirohen Ēipa: S'kishim informacion se Santos mund t'i rrezikohej jeta Vrasja e Santos, Rama:Polici privat po flinte g
- Shtuar 5 ditė mė parė


»21 Janari: Kallėzohen nė prokurori Burgaj dhe Kuliēaj - Gazeta Shqip

Ish-krerėt e Policisė nuk zbatuan urdhrat e ndalimit pėr zinxhirin komandues tė Gardės  Sokol Ēobo
- Shtuar 5 ditė mė parė»21 janari, kallėzim penal Burgaj e Kuliēajt, refuzuan arrestimin e ish krerėve tė gardės - Ora News

Policia e Shtetit ka kallėzuar nė prokurori ish-Drejtorin e Pėrgjithshmė tė Policisė Hysni Burgaj dhe ish numrin dy tė policisė Agron Kuliēaj. Mbi dy ish drejtuesit e lartė tė policisė ėshtė
- Shtuar 6 ditė mė parė»Varroset i gjallë dyshohej si përdhunues - IndeksiOnline

Koha dhe siguria e fakteve të kërkuara nga autoritetet për të dënuar një të dyshuar, shpesh sos durimin e komunitetit…dhe kjo është e rrezik
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Vrasja e bankierit Santo, Prokuroria: Tė lirohen kushėrinjtė Gjozi - BalkanWeb

TIRANE- Gazmir e Klodian Gjozi, dy kushėrinjtė nga Fushė Kuqja, tė cilėt u vunė nė pranga pas dyshimeve pėr pėrfshirje nė vrasjen e bankierit dhe biznesmenit Artan Santo, mė 26 qershor 2014, janė vetė
- Shtuar 1 javė mė parė»Berisha: Llalla tė hetojė telefonatėn e Tahirit. PS: Jo politizim tė ngjarjes - Gazeta Shqip

Vrasja e bankierit Vrasja e bankierit dhe biznesmenit Artan Santo rikthen nė Kuvend debatin pėr rendin dhe sigurinė. Pėr opozitėn nuk ka mundėsi qė vrasė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vrasja e Santos, Avokati i Gjozëverrëzon pretendimet e Prokurorisë  - Shqiptarja.com

TIRANË - Avokati i dy personave të vetëm të arrestuar si të implikuar në vrasjen e bankierit Artan Santo, dorëzon 8 dëshmi dhe prova për alibinë e Klo
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vrasja e Santos, Avokati i Gjozėverrėzon pretendimet e Prokurorisė  - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANĖ - Avokati i dy personave tė vetėm tė arrestuar si tė implikuar nė vrasjen e bankieri
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ekzekutimi i Santos, kontroll nėbanesa e automjeteve nė Kurbin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Fajėsia e dy kushėrinjve Gjozi, priten tabulatet Sot njė javė nga vrasja e Santos, hetime nė dy pista
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vrasja e Santos, policia mėsynnė Fushė-Kuqe pėr herė tė tretė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Fajėsia e dy kushėrinjve Gjozi, priten tabulatet Sot njė javė nga vrasja e Santos, hetime nė dy pista VIDEO
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ekzekutimi i Santos, forcatspeciale rrethojnė Fushė-Kuqen - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Dy kushėrinjtė Gjozi, priten tabulatet Topi: Garantim ligjit, jo propagandė 1 javė nga vrasja, hetime nė dy pista VIDEO
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1569 ->1569 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ekzekutuan ->ekzekutuan 0 docs[0] -> docs[0] 1 1569 ->1569 0 hits[0] -> hits[0] 1 1709 ->1709

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos