Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Emigranteve Shqiptare"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»PD Qeveria Rama-Meta 300 dite deshtimi ne ekonomi - News of Albania

Partia Demokratike organizoi sot konferencen per ekonomine ku u analizua perkeqesimi sipas saj i te gjithe treguesve rritja e borxhit renia e dergesave te emigranteve renia e kreditimit renia e fitimi
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Kufi normalizohet situata - Vizion Plus

brbrNormalizohet situata ne piken kufitare te Kakavije Pas riparimit te defektit kompjuterik nga pala greke mengjesin e se martes ka rinisur levizja e udhetareve dhe automjeteve me vendin fqinj Norma
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Riatdhesohen 44 emigrante - Vizion Plus

brbr44 emigrante shqiptare jane riatdhesuar kete te premte pasi jane kapur ne vendet e Bashkimit Evropian duke qendruar ne menyre te paligjshme Disa prej tyre kane shkelur afatin kohor e disa te tjere
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Ja 50 spiunët më të famshëm shqiptarë - IndeksiOnline

Më poshtë janë emrat e spiunëve shqiptarë më të famshëm në histori. Ata kanë punuar për Sigurimin, për CIA-n, pë
- Shtuar 2 javė mė parė


»Athina zyrtare e alarmuar per emigracionin ne Greqi - News of Albania

Transmetuar me 02072014 - 0024 Emigrante shqiptare ne Greqi PUBLICITET Kryeministri grek Andonis Samaras ka thirrur urgjentisht disa mi
- Shtuar 5 javė mė parė


»Greqi,emigrantët takim për të drejtate tyre,ankesa se janë lanë pas dore - Shqiptarja.com

ATHINE - Problemet e shumta që kanë emigrantët Shqiptarë që jetojnë në vende të ndryshme të botës, ka mbledhur në një takim në kryeqyte
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Greqi,emigrantėt takim pėr tė drejtate tyre,ankesa se janė lanė pas dore - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ATHINE - Problemet e shumta qė kanė emigrantėt Shqiptarė qė jetojnė nė vende tė ndryshme tė
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Greqi, emigrantët kërkojnë tëdrejtën e votës në Shqipëri - Shqiptarja.com

Problemet e shumta që kanë emigrantët Shqiptarë që jetojnë në vende të ndryshme të botës, ka mbledhur në një takim në kryeqytetin helen
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Greqi Veliaj takon emigrantet - Vizion Plus

Emigrantet shqiptare ne Greqi zene nje vend te rendesishem ne reformat qe po ndermerr qeveria shqiptare dhe sipas ministrit Erjon Veliaj nje sere problemesh jane ne zgjidhje e siper Gjate nje
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Veliaj Kontributet marreveshje me Kanadane - Vizion Plus

Emigranteve shqiptare ne Kanada do tu njihen per here te pare vitet e punes permes njohjes se kontributeve shoqerore Ministria e Mireqenies Sociale ka arritur keshtu te paren marreveshje te ke
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Familjaret e Pislit dhe grekut protestojne bashke ne Elbasan Zbardhni vrasjet - News of Albania

PUBLICITET Lidhja e Emigranteve Shqiptare ka organizuar ne Elbasan nje manifestim me moton Vertetesi dhe Drejtesi me synimin sensibilizimin e strukturave shteterore per zbardhjen e vrasjeve t
- Shtuar 3 muaj mė parė
»Vota shqiptare dhe Evropa - News of Albania

Transmetuar me 23052014 - 0048 Nga Afrim Krasniqibr br Me nje spot televiziv te pazakonte kryeministri i Shqiperise dhe njeheresh kryetari i PS Edi Rama lo
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Bushati takon emigrantet - Top Channel

Takimin e fundit në Selanik pas  pjesëmarrjes së tij në Ministeralin e BE-së dhe të vendeve të Ballkanit Perëndimor në këtë qytet, Ministri
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kapshtice vijojne radhet - Vizion Plus

Prej dy ditesh vazhdojne radhe te gjata ne piken kufitare te Kapshtices per shkak te fluksit te larte te emigranteve qe kerkojne te kalojne ne anen tjeter si dhe kontrollit te shtuar te polici
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Kapshtice fluks emigrantesh - Vizion Plus

Shtimi i kontrolleve ne kufi nga pala shqiptare shkakton radhe dhe pritje te gjata Ne piken e kalimit kufitar me Greqine ne Kapshtice radha e mjeteve qe prisnin te kalonin ne shtetin fqinj ish
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Hena e Shqiperise Ben Blushi Gabimi qe mund te bejne Shqiperia me Kosoven - News of Albania

Transmetuar me 07042014 - 0014 Ben Blushi Ne qofte se Shqiperia me Kosoven mund te bejne nje gabim ne te ardhmen eshte gara nacionalis
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Ndėrtimi i aeroportit nė jug tė vendit, Kėshilli bashkiak kėrkon ndėrtimin nė Gjirokastėr VIDEO - Ora News

Planifikimi i qeversise shqiptare per ndertimin e nje aeroporti ne jug te vendit, ka terhequr serish vemendjen e drejtuesve te pushtetit vendor ne Gjirokaster, te cilet kane kerkuar qe ai te nderto
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Vrasja e Ilia Karelit, Berisha:Krim i shėmtuar shtetėror i autoriteteve policore greke - Ora News

Ndėrsa e ka cilėsuar si tronditės lajmin e vdekjes nė burgun grek tė Ilia Karelit, ish-kryeministri Sali Berisha thekson se vrasja dhe torturimi I tij nga gardianėt grekė ėshtė njė krim i shėmtuar
- Shtuar 5 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1273 ->1273 0 time -> time 1 0.006 ->0.006 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 emigranteve ->emigranteve 0 docs[0] -> docs[0] 1 2383 ->2383 0 hits[0] -> hits[0] 1 3972 ->3972 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 shqiptare ->shqiptare 0 docs[1] -> docs[1] 1 185844 ->185844 0 hits[1] -> hits[1] 1 370644 ->370644

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos