Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Energjise"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Dritat hidrocentralet prodhuan me pak rriten ndjeshem importet - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141113 am Per pjesen e pare te vitit gati gjysma e energjise se konsumuar eshte blere nga jashte Te dhenat e INSTAT per bilancin e energjise elektrike tregoj
- Shtuar 1 ditė mė parė


»mimet e trojeve sa do te paguhet per legalizimet - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141915 pm brbrPagesa e truallit per familjet qe kane ndertuar ne toke shtet dhe toke me pronare do te percaktohet duke u bazuar ne ndryshimet e miratuara ne lig
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Arketarja vodhi leket e faturave te energjise elektrike denoncohet - News of Albania

Elbasan 26 gusht 2014 NOAal- Nje grua e moshes 58 vjecare MB me banim ne Elbasan po procedohet penalishtbr br Ne ngarkim te saj ka bere kallezin penal shtetasi IS banues ne Elbasan i cili sqaron se
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Samiti i Berlinit Rama Moment i rendesishem per zhvillimin rajonal - News of Albania

Tirane 26 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama vetem pak momente para nisjes drejt Gjermanise per ne samitin e Berlinit deklaroi se synimi eshte nje qasje e re ndaj rajonit dhe ndaj gjithe vendeve
- Shtuar 3 ditė mė parė


»INSTAT: Rritet varėsia e vendit nga importi i energjisė - BalkanWeb

TIRANE- Shqipėria po bėhet gjithmone e mė e varur nga importi i energjisė elektrike. Tė dhėnat e fundit tė Institutit tė Statistikave tregojnė se gjatė 6 mujorit tė parė tė kėtij viti, importi i energ
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Zjarr ne qender te Tiranes asfiksohen banoret dhe zjarrfikesi - Panorama

e Hene 25 Gusht 20141215 pm p classwp-caption-text Ambulanca mbreme ne vendin e ngjarjesbrbrZjarri ne garazhet e nje pallati 7-katesh prane qendres se Tiranes asfiksoi dje ne mbr
- Shtuar 4 ditė mė parė»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Zbulohet ilaci kunder diabetit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 2331 PUBLICITET Shkencetaret e Universitetit te Manchesterit kane zbuluar qe hormoni amylin mund te
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Buzhala: PDK me hatër ose me zor të dërgohet në opozitë - IndeksiOnline

Ish deputeti i PDK'se, Berat Buzhala ka analizuar vendimin e sotëm të Gjykatës Kushtetuese. Buzhala thotë se se pas vendimit të gjykatës, PDK-ja
- Shtuar 7 ditė mė parė


»OSHEE: Ndėrprerja e energjisė, pėr kontratat e zyrave tė administratės sė Ujėsjellėsit - Ora News

Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike, OSHEE, deklaron se furnizon rregullisht me energji elektrike stacionet e pompave qe furnizojne me uje qytetin e Tiranes. Nderprerja  e energj
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Tragjedia ne galeri firmes i revokohet leja minerare - Panorama

e Enjte 21 Gusht 20141143 am Pas tragjedise se ndodhur ne Bater te Martaneshit ku dy minatore humben jeten ne galeri Ministria e Energjise revokoi dje lejen minerare per subjekti
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Universitetet e mbyllura gropa te zeza Ekonomia ne rritje - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Kryeminisitri Edi Rama ne konferen
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Fullanit si kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes turp Cane u perjashtua - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal-Ā Kryeministri Edi Rama ne konferen
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 1 javė mė parė


»OEK kunder rritjes se energjise - Top Channel

Oda Ekonomike e Kosovës ka reaguar ndaj paralajmërimit për ngritjen e çmimit të energjisë elektrike, duke thënë se një masë e tillë do të
- Shtuar 1 javė mė parė


»Zjarri ne pallatin e Rames percaktohet vatra e flakeve - Panorama

e Merkure 20 Gusht 20141245 pm p classwp-caption-text Zjarri para pallatit ku banon Kryeministri Edi RamabrbrTIRANE 8211 Kutia shperndarese e energjise elektrike ne hyrje te nje
- Shtuar 1 javė mė parė


»PD Energjia Qeveria direktiva per te faturuar sa me shume qytetaret - News of Albania

Transmetuar me 20082014 - 1404 Aldo Bumci PUBLICITET Tirane 20 gusht 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetit Aldo Bu
- Shtuar 1 javė mė parė


»Bumci Pergatituni per dimer te veshtire - Vizion Plus

brbrDeputeti Aldo Bumci nga selia blu ka reaguar per ceshtjen aq shume te perfolur te CEZ Sipas tij punet ne sektorin strategjik te energjise nuk po ecin aq mire sa kryeministri kishte premtuar Burim
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mbifaturim energjise procedim penal per faturisten - News of Albania

Fier 19 gusht 2014 NOAal- Faturat gjithnje e me te larta kane bere qe nje burre nga Fieri te beje denoncim ne policibr br DhR 61 vjec ka denoncuar 48 vjecaren ShH se gjate faturimit te energjise dhe
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4736 ->4736 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 energjise ->energjise 0 docs[0] -> docs[0] 1 4736 ->4736 0 hits[0] -> hits[0] 1 10751 ->10751

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos