Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "FACEBOOKUT"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»“The Guardian”: Kujdes nga virusi kompjuterik nga Shqipëria - BalkanWeb

Përdoruesit e Facebookut po paralajmërohen që të mos klikojnë një link që duket si një video e një femre duke u zhveshur në ueb-kamerë, pasi kjo
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Tani sulmi vjen prej Whatsapp & Co - BalkanWeb

TIRANE-Në fillim shkatërruan tregun e sms-ve, tani po i sulen atij të rrjeteve socialë. Aplikacionet e mesazherisë falas, që nga amerikania WhatsApp e deri tek kinezja We
- Shtuar 3 javė mė parė


»Shpend Ahmeti përfaqëson Prishtinën në Francë - IndeksiOnline

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, po qëndron në Francë ku aty është duke marrë pjesë në konferencën për financimin e komunave në
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pse është “fiksuar” në rrjete sociale mosha e mesme kosovare - BalkanWeb

PRISHTINE-Rrjetet sociale kanë filluar të bëhen pjesë edhe e moshës së mesme në Kosovë. Dikush e përdor për të rigjetur shokët e rinisë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Reagimet e personaliteteve tė fushave tė ndryshme pėr vrasjen e Artan Santos - Ora News

Tiranė - Ngushėllime pėr familjen, por edhe njė thirrje ndaj policisė qė tė arrestojė sa mė parė autorėt e vrasjes sė biznesmenit Artan Santo, mėngjesin e sotėm. Ky ka qėnė
- Shtuar 4 javė mė parė


»Jeta nën frikën e gjakmarrjes - IndeksiOnline

Expressen.se i kushton një reportazh familjes Tafili, e cila jeton e fshehur në perëndim të Suedisë. Për shkak të gjakmarrjes me familjen Pjetrushi, rrezikon
- Shtuar 1 muaj mė parė


»“Jeta nėn frikėn e gjakmarrjes”, familja Tafili rrezikon tė rikthehet nė Shqipėri - BalkanWeb

TIRANE - Expressen.se i kushton njė reportazh familjes Tafili, e cila jeton e fshehur nė perėndim tė Suedisė, pėr shkak tė gjakmarrjes me familjen Pjetrushi. Por familja Tafili rrezikon tė rikthehet n
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Iva Tiço tallet me vrasjet e vajzave - IndeksiOnline

Gazetarja Iva Tiço këto ditë ka përdorur faqen e saj të facebookut për tu tallur me fushatën sensibilizuese të Top Channel #mosivrisnivajzat.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shkon të takojë të dashurin në Marok, ai e varros të gjallë - BalkanWeb

MAROK-Një djalë maroken u arrestua pasi dyshohet se ka varrosur të gjallë të dashurën e tij pasi mendoi se kjo e fundit kishte vdekur. 25-vjeçarja Mina El
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Jeta Xharra i lyp fer liderëve të partive në #DebatPernime - IndeksiOnline

Para disa minutash në faqen e saj në Facebook, Jeta Xharra ka publikuar ftesën e dërguar liderëve të këtyre partive politike për të marr pjesë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Thaçi ia huq apo e thotë të vërtetën: Premton vetëm 200 vende të punës - IndeksiOnline

(I plotësuar) Profili në facebook i kryeministri, Hashim Thaçi sapo ka përmirësuar 'gafën' për premtimin e 200 vendeve të punës, duke e bër&
- Shtuar 2 muaj mė parė


»I jepet leje Sharrcemit - IndeksiOnline

Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinorë i ka dhënë lejen e integruar për mjedis, ndërsa këtë e ka bërë publike Ministri në ikje
- Shtuar 2 muaj mė parė


»LDK-ja gati listën për deputet - IndeksiOnline

Këshilli i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), prite që në ora 16:00 të mblidhet dhe të vendos për listën e deputetë
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Çështja "Riformato", avokati Bushipadit Berishën, e quajti menaxher - Shqiptarja.com

TIRANË – Përmendia në faqen e Facebookut nga ish-kryeministri Sali Berisha se avokati Eno Bushi dhe bashkëshortja e tij Joana Bushi kanë ndihmuar pilotin italin Gio
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ambasada amerikane dhuron gjak - IndeksiOnline

Ambasadorja E shteteve të Bashkuara të Amerikës, Tracy Ann Jacobson ka dhuruar gjakë së bashku me komunitetin e ambasadës. Ajo këtë e ka
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Thaçi “sfidon” kuzhinierin më të mirë në botë - IndeksiOnline

Kryeministri i Kosovës, vazhdon me parafushatën elektorale dhe përdorimin e Facebookut për këtë. Ai së fundmi ka publikuar edhe disa fotograf
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Erdogan shtyn vizitėn nė Tiranėshkak tragjedia e minatorėve - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO TIRANE - Kryeministri turk Rexhep Tajip Erdogan ka shtyrė vizitėn zyrtare qė do tė zhvillont
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Milaim Zeka: Jakup Krasniqi u tregua mosmirënjohës - IndeksiOnline

Vazhdon debati në të cilin Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi është cakë i akuzave, madje edhe nga ish miq të tij. Ës
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Besim KALLXO a e kalon RUBIKONIN ! - IndeksiOnline

Pyetjet që po mbesin pa përgjigje për për premtimin më pompoz që e ka dhënë dikush ndonjëherë në këtë Kosovën e pasluft&eu
- Shtuar 3 muaj mė parė


»"Tirana" sėrish protestė pėr Karelinmarshim drejt Ministrisė sė Jashtme - Shqiptarja.com

TIRANĖ – Sėrish protest pėr Ilia Karelin nė Tiranė. Shoqėria civile dhe qytetarė tė organizuar pėrmes rrjeteve sociale do tė mblidhen rreth orės 11:30 para Piramidės pėr tė vijuar mė tej me njė
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 117 ->117 0 total_found -> total_found 1 117 ->117 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 facebookut ->facebookut 0 docs[0] -> docs[0] 1 117 ->117 0 hits[0] -> hits[0] 1 137 ->137

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos