Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Familjes R"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Nėna letėr tė hapur bashkėshortit: Kthema djalin nga Siria, duhet tė shkojė nė shkollė - BalkanWeb

KOSOVĖ- “Sot Erioni do tė duhej tė vazhdonte nė klasėn e III; Nė cilėn shkollė shkon tani Erioni, Arben?”, pyet Pranvera njė nėnė kosovare e cila nėpėrmjet njė letre tė hapur i kėrkon bash
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Berisha foto me familjen Gjebrea - Panorama

e Hene 1 Shtator 20140934 am Ish kryeministri Berisha ka ndare me ndjekesit e profilit te tij ne FB nje album fotosh ne shoqerine e familjes Gjebrea 8220Nje album me Ardit Gjebre
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Dyshja Rama-Meta s’njeh kufi morali, promovoi drejtoreshën që shkaktoi vdekjen e punonjëses - BalkanWeb

TIRANE- Në një dalje publike nga selia e Partisë Demokratike, deputetja Eleina Qirici akuzoi sot kryeministrin Edi Rama për emërimet në administratë. Sipas Qiricit,
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Gëzim Myshketa: Arti në Shqipëri vuan akoma nga mentaliteti komunist - BalkanWeb

TIRANE-Kjo është një intervistë për dashurinë, familjen, vështirësitë, sukseset... Kjo është një intervistë për jetën e nj&eu
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD Dyshja Rama- Meta promovojne drejtoreshen qe shkaktoi vdekjen e punonjeses - News of Albania

Transmetuar me 01092014 - 1210 Eleina Qirici PUBLICITET Tirane 1 shtator 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetes Ele
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Gruaja padit ish-burrin Me perndjek 12 vjet pasi divorcit - Panorama

e Hene 1 Shtator 20141257 pm p classwp-caption-text Gjykata e TiranesbrbrTIRANE 8211 Nje 52-vjecare eshte perndjekur per 12 vite me radhe nga ish-bashkeshorti i saj B V ishte div
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Masakra e Sukut pas apelit shteti merr masa per 3 jetimet - Panorama

e Hene 1 Shtator 20141217 pm p classwp-caption-text Femijet e mbetur jetime nga masakra ne Suk te FieritbrbrFIER 8211 Tre jetimet nga fshati Suk mbetur te tille nga masakra e shk
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Nëna e 8-vjeçarit letër të hapur tëshoqit: Ma kthe Erionin nga Siria - Shqiptarja.com

PRISHTINE- “Sot Erioni do të duhej të vazhdonte klasën e III; Në cilën shkollë shkon tash Erioni, Arben?”, pyet Pranvera në letrën e hapur për
- Shtuar 1 ditė mė parė


»PD: Dyshja Rama-Meta s’njeh kufi morali, promovoi drejtoreshėn qė shkaktoi vdekjen e punonjėses - BalkanWeb

TIRANE- Nė njė dalje publike nga selia e Partisė Demokratike, deputetja Eleina Qirici akuzoi sot kryeministrin Edi Rama pėr emėrimet nė administratė. Sipas Qiricit, dyshja Rama-Meta blenė zgjedhjet nė
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Farina: Nuk mendojmë se Kosova është shtet terrorist! - IndeksiOnline

Komandanti në largim i forcave paqeruajtëse në Kosovë, gjenerali Salvatore Farina, ka thënë sot në Prishtinë se luftëtarët e huaj në Lind
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Historia e kosovarit "pa letra" - IndeksiOnline

Nga tre muajt fillestarë, tashmë u bënë shumë vite dhe K. është një “Sans-Papieres” (emërtim për të huajt pa leje qëndri
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Gėzim Myshketa: Arti nė Shqipėri vuan akoma nga mentaliteti komunist - BalkanWeb

TIRANE-Kjo ėshtė njė intervistė pėr dashurinė, familjen, vėshtirėsitė, sukseset... Kjo ėshtė njė intervistė pėr jetėn e njė artisti tė ri, qė ka po aq shumė pėr tė rrėfyer sa ēdo artist i madh. Djali
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Prof Shaban Demiraj dijetari yne i madh - Panorama

e Diele 31 Gusht 20141209 pm brbrSHEZAI RROKAJbrbrSSSAbrASSĀ  Ā  Ā  Ā  Ā Sot ndahet fizikisht nga jeta njera nga figurat me te medha te Vlores te Shqiperise e mbare trojeve shqip
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ja kush ishin 7 Papët me origjinëilire dhe shqiptare - Shqiptarja.com

Të dhënat sipas enciklopedisë italiane në historinë e Papëve të Vatikanit. Kontributet e tyre për kombin shqiptar dhe unitetin e kishës katolike.N&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Vexhi Buharaja, pa mite e mjegull,imazhi i gabuar - Shqiptarja.com

Njerëzit e thjeshtë e shihnin me adhurim për shkak të poezive të Saadiut. Ja pse e kujtonin përkthyesin Buharaja si autorin e tyre.Figura e Vexhi Buharasë p&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Matteo Mandala:Ngushëllimet e botësarbëreshe për prof. Shaban Demiraj - Shqiptarja.com

Prof. Matteo Mandalà, nga Hora e Arbëreshëve, shef i Katedrës së Albanologjisë, Universiteti i Palermos, Itali, ka dërguar ngushëllimet për ikjen nga jet
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ndahet nga jeta akademiku Shaban Demiraj - Vizion Plus

brbrshte ndare sot nga jeta ne moshen 94-vjecare gjuhetari i madh profesori dhe akademiku Shaban Demiraj Ish-kryetari i Akademise se Shkencave i laureuar disa here me cmim republike ka qene nje per
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Tragjedia e fejesës në Suk la pas 2 jetimë, shteti merr masa - IndeksiOnline

Nga tragjedia në fshatin Suk, ku humbën jetën 5 pjesëtarët e familjes Vrapi, mbetën pas edhe dy fëmijë jetimë, që tani janë duke u ndihmu
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Thaçi: Vdekja e akademikut Demiraj, humbje për të gjithë - IndeksiOnline

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, shpreh ngushëllime me rastin e vdekjes së akademikut Shaban Demiraj "Vdekja e albanolog
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kosovari dëbohet nga Zvicra, nuk donte të punonte - IndeksiOnline

Këtë vendim e ka marrë Gjykata Federale duke marrë parasysh refuzimin e kosovarit për të punuar, pastaj prirjen e tij për dhunë si dhe borxhet. &nb
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 37660 ->37660 0 time -> time 1 0.037 ->0.037 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 familjes ->familjes 0 docs[0] -> docs[0] 1 37660 ->37660 0 hits[0] -> hits[0] 1 55498 ->55498

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos