Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Financave"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Misioni i FMN-së dhe ekonomia shqiptare - BalkanWeb

Para disa ditësh, mbërriti në vendin tonë ekipi i Fondit Monetar Ndërkombëtar, për të analizuar ecurinë e ekonomisë dhe këshilluar qeverinë&
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Berlini shans dhe shume pergjegjesi - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141214 pm VALBONA ZENELIbrbrĀ  Zerat e perhapur fill pas krizes qe preku eurozonen se veshtiresite ekonomike do te vrisnin procesin e zgjerimit rezultuan jo te
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Lagarde nuk dorehiqet - Top Channel

Vitin e kaluar, Christine Lagarde arriti t’i shpëtonte një hetimi zyrtar, por tani shefja e Fondit Monetar Ndërkombëtar përballet me të shkuarën e saj si minis
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Shefja e FMN-sė Christine Lagardnėn hetim pėr mashtrim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Shefja e FMN-sė Christine Lagarde ėshtė vėnė dje nėn hetim pėr neglizhencė nė njė rast mash
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Hoxhaj: Kosova dhe Ballkani presin më shumë nga BE-ja - IndeksiOnline

Ministri Enver Hoxhaj, gjatë një interviste për radion nacionale gjermane Deutschlandfunk, ka deklaruar se rajoni i Ballkanit Perëndimor ka nevojë për më shu
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Reforma e pensioneve dhe efektet e saj - Top Channel

Besmira Manaj - Reforma e Pensioneve është diskutuar dhe e përfolur prej një kohe të gjatë, si shkak jo vetëm i premtimeve elektorale, por dhe si kusht i vendosur ng
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Franca nė stanjacion, rritet niveli i papunėsisė - Ora News

Francė - Numri i personave nė kėrkim tė njė pune nė Franė u rrit nė muajin korrik me 0.8%, duke arritur nė njė rekord tė ri, 3.424.400 persona. Sipas tė dhėnave tė publikuara nga Z
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Beqaj në Berlin prezanton mundësitë e investimeve në Kosovë - BalkanWeb

BERLIN- Në kuadër të Samitit për vendet e Ballkanit Perëndimor që po zhvillohet në Gjermani, është duke vijuar punimet edhe Konferenca për Ekonomin&eu
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ja çfarë tha Thaçi në Berlin - IndeksiOnline

Në vazhdim ju sjellim të plotë, fjalimin e kryeministrit në detyrë të Kosovës, Hashim Thaçi, në Konferencën për Ballkanin Perëndim
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kreu i FMN tė premten nėShqipėri, gati takimi me Fullanin - Shqiptarja.com

TIRANE- Kreu i Fondit Monetar Ndėrkombėtar pėr Shqipėrinė, Nadeem Ilahi do tė mbėrrijė tė premten nė vendin tonė. Ai do tė zhvillojė takime me Guvernatorin Fullani, ministrin e Financave Cani, si dhe
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ish-te perndjekurit 110 emrat qe marrin parate - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20140815 am p classwp-caption-text Protestat e ish-te perndjekurveSSSAbrASSMinistria e Mireqenies Sociale dhe Rinise ka disbursuar parate per 110 ish-te perndj
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Hollande emeron kabinetin e ri - Top Channel

Pas largimit të Manuel Valls nga posti i Kryeministrit, Presidenti Francois Hollande ka emëruar një kabinet të ri, duke zëvendësuar ministrat që rebeluan kundër
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Misioni i FMN-së sërish në Tiranë për borxhin dhe investimet - BalkanWeb

TIRANE-Një Mision i Fondit Monetar Ndërkombëtar po bisedon në Tiranë me përfaqësues të qeverisë për të gjetur mënyra të reja investimes
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Afganistan, Abdullah tërhiqet nga auditi zgjedhor - BalkanWeb

AFGANISTAN- Kandidati presidencial afgan, Abdullah Abdullah, ka vendosur ta bojkotoj auditin e mbikëqyrur nga Kombet e Bashkuara, për zgjidhjen e kontestit se kush është fitues i r
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shefja e FMN, Christine Lagarde nën hetim, akuzohet për korrupsion - BalkanWeb

FRANCE- Shefja e Fondit Monetar Ndërkombetar, Christine Lagarde është vënë zyrtarisht nën hetim lidhu me një skandal korrupsioni të ndodhur në vitin 2008 k
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Miratohet qeveria e re franceze"Valls II", nė kabinet 6 emra tė rinj - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Francė, dorėhiqet kryeministri Valls VIDEO PARIS - Elysee njoftoi mbrėmė pėrbėrjen e re tė qeveri
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Francė, Hollande emėron kabinetine ri qeveritar, ministrat kyē s'lėvizin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Francė, dorėhiqet kryeministri Valls PARIS - Presidenti i vendit, Francois Hollande ka emėruar dit
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Cristine Legard nen hetim - Vizion Plus

brbrDrejtuesja e Fondit Monetar Nderkombetar Cristine Legard eshte vene Legard nen hetimne nen hetim ne France Ajo po hetohet pasi eshte treguar neglizhente me organet e drejtesise lidhur me eshtjen
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Shefja e FMN-së Christine Lagardnën hetim për mashtrim - Shqiptarja.com

Shefja e FMN-së Christine Lagarde është vënë dje nën hetim për neglizhencë në një rast mashtrimi. Legarde akuzohet se ka favorizuar biznesmenin Bernar
- Shtuar 3 ditė mė parė


»FMN zbret në terren, takimedhe me përfaqësues të BSH-së - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Ekspertët e FMN-së kanë zbritur në terren ndërsa do të monito
- Shtuar 3 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 29252 ->29252 0 time -> time 1 0.014 ->0.014 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 financave ->financave 0 docs[0] -> docs[0] 1 29252 ->29252 0 hits[0] -> hits[0] 1 54761 ->54761

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos