Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Fushe Kruje"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»5 te arrestuar zbulohet nje sasi e madhe marijuane dhe kokaine - News of Albania

Durres 28 gusht 2014 NOAal- 114 kilograme lende narkotike e llojit marijuane dhe rreth gjysme kilograme kokaine eshte zbuluar dhe sekuestruar nga policia e Durresitbr br Operacioni i uniformave blu
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Didi Santo dyshimet brenda sistemit bankar - Vizion Plus

brbrDy muaj nga vrasja e bankierit Artan Santo Prokuroria dhe policia nuk kane ende nje emer te dyshuari si autor i ngjarjes ndonese sipas Drejtorit te Pergjithshem te Policise hetimet vazhdojne te
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Merret peng nje ore taksisti autoret i vjedhin makinen - Panorama

e Shtune 23 Gusht 20141224 pm p classwp-caption-text Makina qe iu grabit taksistitbrbrMerret peng taksisti nga Durresi ne Fushe-Kruje per tiu grabitur makina Ngjarja ka ndodhur n
- Shtuar 1 javė mė parė


»Fushë-Krujë, asgjësohen 1880 bimënarkotike, të mbjella në 12 parcela - Shqiptarja.com

FUSHE-KRUJE- Rreth 1880 rrënjë kanabis sativa janë gjetur dhe asgjësuar në zonën e Fushë-Krujës. Gjatë kontrolleve të policisë të Fushë
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushe Kruje digjet nje mobileri - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Fushe Kruje 18 gusht 2014 NOAal- Nje mobileri eshte djegur ne fshatin Larushk te Fushe Krujes Nga te dhenat paraprake sic raportonĀ  Noaal mesohet se zj
- Shtuar 2 javė mė parė


»Fushë-Krujë, digjet mobilieria, hera e dytë brenda 8 vitesh - BalkanWeb

FUSHE KRUJE-Një mobilieri është djegur për herë të dytë brenda 8 vitesh në fshatin Larushk të Fushë Krujës. Mësohet se zjarri ra në zdr
- Shtuar 2 javė mė parė


»Vidhen mijera euro ne nje banese ne Fushe Kruje - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Fushe Kruje 15 gusht 2014 NOAal- Nje banese eshte vjedhur ne Fushe Kruje gjate nates se lene pasbr br 44 vjecari A ka bere kallezim ne polici se gjate
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fushe Kruje asgjesohen 1070 bime kanabis - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Kruje 12 gusht 2014 NOAal- Nje aksion i policise se Fushe Krujes ka bere te mundur zbulimin e nje numri te madh bimesh narkotikebr br Nga kontrolli i
- Shtuar 3 javė mė parė


»Aksidentet kater te vdekur - Vizion Plus

brbrOret e fundit kane shenuar kater aksidente me pasoje vdekjen ne rruget e venditbrbr brbrPerplasja me nje shtylle ne aksin rrugor Lac-Fushe-Kruje ka cuar ne humbjen e jetes se drejtuesit te makines
- Shtuar 3 javė mė parė


»Fushe Kruje makina perplas motorin vdes 43 vjecari - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Fushe Kruje 9 gusht 2014 NOAal- Nje person ka gjetur vdekjen si pasoje e nje aksidenti te ndodhur ne Fushe Krujebr br Nje makine e cila ecte me shpejt
- Shtuar 4 javė mė parė


»Fushe Kruje Sekuestrohet nje ton hashash - Vizion Plus

brbrAsgjesohen 10 mije rrenje kanabis sativa ne Fushe Kruje Kjo eshte sasia me e madhe e zbuluar deri tani ne kete zone Bima narkotike ishte mbjelle ne 52 parcela ne malesine e Nikes Gjate ketij aksi
- Shtuar 4 javė mė parė


»Makina përplas ciklomotorrin, humbjetën 43 vjeçari, vetëdorëzohet autori - Shqiptarja.com

FUSHE-KRUJE - Një automjet ka përplasur një ciklomotorr, dhe për pasojë një 43 vjeçar ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme n&
- Shtuar 4 javė mė parė


»Makina pėrplas ciklomotorrin, humbjetėn 43 vjeēari, vetėdorėzohet autori - Shqiptarja.com

FUSHE-KRUJE - Njė automjet ka pėrplasur njė ciklomotorr, dhe pėr pasojė njė 43 vjeēar ka gjetur vdekjen e menjėhershme. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme nė Fushė-Krujė, ku njė automjet tip “W
- Shtuar 4 javė mė parė


»Asgjėsohen 10000 rrėnjė kanabissekustrohet dhe 1 ton e korrur - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Vlorė e Tepelenė digjen 1369 rrėnjė FOTO FUSHE-KRUJE - Policia e Fushė-Krujės ka asgjėsuar 10 000
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gjendet makina e braktisur - Vizion Plus

brbrNje mjet i braktisur gjendet ne oret e para te mengjesit te sotem ne afersi te rruges nacionale Fushe-Kruje- Vore Makina tip Golf 2 me targa false AA 187 JC eshte gjetur nga policia e Krujes buz
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Video e momenteve te vrasjes se bankierit Artan Santo - News of Albania

Nje video e siguruar nga kamerat e vezhgimit jep te plote gjithe momentin kur eshte qelluar mbi bankierin Artan Santo Pamjet e regjistruara tregojne qarte menyren se si eshte ekzekutuar bankieri Artan
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Rikthehen shperthimet me tritol ne Fushe Kruje - Vizion Plus

brbrShperthimet e tritolit rikthehen ne Fushe Kruje duke tronditur banoret Ngjarja e rradhes ka ndodhur pas mesnates se te henes ne lagjen Kastriot te qytetit Lenda eksplozive ishte vendosur ne porten
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Fushe Kruje shperthim eksplozivi ne nje banese - Top Channel

Shpërthim eksplozivi gjatë orëve të mbrëmjes së të hënës në një banesë në lagjen “Kastrioti” në Fushë Krujë.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Tritoli 'godet' sėrish nė Fushė-Krujėshpėrthen banesa e vėllezėrve Miri - Shqiptarja.com

FUSHE-KRUJE - Njė shpėrthim ka tronditur sėrish Fushė-Krujėn. Ngjarja ka ndodhur rreth orės 22:00 nė lagjen “Katsrioti”, por fatmirėsisht nuk ka shėnuar tė lėnduar nė njerėz. Sipas
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Proteste per punimet ne aksin Kamez 8211 Fushe Kruje - Vizion Plus

brbrPartia Demokratike ka reaguar sot per mungesen e punimeve ne aksin Kamez 8211 Fushe Kruje Qeveria po zvarrit punimet duke veshtiresuar jeten e banoreve te zones dhe gjithe veriut keshtu eshte shpr
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1341 ->1341 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 fushe ->fushe 0 docs[0] -> docs[0] 1 10168 ->10168 0 hits[0] -> hits[0] 1 13159 ->13159 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 kruje ->kruje 0 docs[1] -> docs[1] 1 2443 ->2443 0 hits[1] -> hits[1] 1 3377 ->3377

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos