Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Galerine"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tragjedi ne galeri vdesin 2 minatore - Panorama

e Merkure 20 Gusht 20141258 pm p classwp-caption-text Viktima Xhemal SelabrbrTragjedi ne minieren e Martaneshit Dy minatore gjeten vdekjen dje rreth ores 0930 kur nje masiv gures
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Vdesin dy minatore ne minieren e Martaneshit Nishani Te rritet siguria - News of Albania

Martanesh 19 gusht 2014 NOAal- Dy minatore kane humbur jeten ne minieren e Fushe Lopes ne Martaneshbr br Mesohet se dy minatoret nga Komsia e Burrelit ishin duke punuar brenda njeres prej galerive t
- Shtuar 3 ditė mė parė


»ene imazhe te manipuluara ne Galerine e Arteve - Panorama

e Enjte 7 Gusht 20141749 pm p classwp-caption-text Artan Shabani Adrian ene dhe Suzana Varvarica dje ne konference per shtypbrbrAsgje ne te vertete nuk eshte ashtu sic duket Imaz
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Proteste kunder firmes turke - Vizion Plus

brbrPunonjesit e hidrocentralit ne Qafe Molle te Mirdites nuk ndalen ne protestat e tyre ndaj firmes ndertuese Pasditen e se martes ata jane mbledhur serish para zyrave te kompanise turke ne Rreshen d
- Shtuar 1 javė mė parė


»Vdekja e 3 punėtorėve nė HEC, Inspektoriati i Punės: Angazhim pėr tė zbardhur ngjarjen - Ora News

Vdekja e 3 punėtorėve gjatė ndėrtimit tė njė HEC-i mbi lumin Fan ka sjellė edhe reagimin ė Inspektoriatit Shtetėror tė Punės. Duke shprehur keqardhje pėr kėtė ngjarje tė rėndė, inspektoriati garant
- Shtuar 3 javė mė parė


»Art 3D kur pikturat dalin nga letra - News of Albania

Transmetuar me 25072014 - 1650 Nje ilustrues holandez ka kombinuar pikturat dhe fotografine per te krijuar imazhe mbreselenese ne 3D 32 vjecari Ramon Bruin ka
- Shtuar 4 javė mė parė


»18 studente bashkojne idete e vitit akademik - Vizion Plus

brbrShume prej nesh kane ne albumet e tyre familjare fotografi te tilla bardh e zi e qe i perkasin te shkuares Por a e kishit menduar ndonjehere qe keto imazhe ti vendosnit perballe nje tjetri te shkr
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Pasioni i ulet Ja cfare duhet te hani - News of Albania

Transmetuar me 02062014 - 2036 Jane te shumta arsyet dhe motivet qe ndikojne ne humorin dhe gjendjen tone shpirterore Shpesh na ndodh te mos jemi ne formen e
- Shtuar 3 muaj mė parė»Te rinjte arstiste dhe kritike te vetvetes - Klan TV

0
- Shtuar 4 muaj mė parė»Nje ekspozite per djalin tim - Klan TV

0
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Dita e Veres zbulohet kalendari i aktiviteteve ne kryeqytet - News of Albania

Transmetuar me 11032014 - 1553 Tirane 11 mars 2014 NOAal- Zevendesministrja e Mireqenies Sociale dhe Rinise Gentiana Sula prezantoi sot kalendarin e aktivit
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Grate festojne 8 marsin Aktivitete festive dhe protesta - Vizion Plus

Atmosfera ne Tirane ka qene ndryshe ne kete 8 mars Grate dhe vajzat festuan diskutuan por edhe protestuan te bashkuara Per here te pare kryeqyteti ka bashkuar ne parlament grate deputete te tr
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Te gjitha ushqimet qe ndikojne pozitivisht ne aktivitetin seksual - News of Albania

Transmetuar me 02032014 - 1124 br br Shpesh jemi ne kerkim te ushqimeve afrodiziake te cilat stimulojne deshirat erotike Origjina e fjales afrodiziake vjen
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Sistemi Cerroni ne Shqiperi si zvarritet hidrocentrali i Becchetti - News of Albania

Metoda ime eshte eksportuar edhe jashte Italise Keshtu i eshte pergjigjur gjykatesve Manlio Cerroni daja i Francesco Becchetti-it pronarit te hidrocentalit te paperfunduar te Kalivacit kur u mor ne py
- Shtuar 7 muaj mė parė


»ldquoSistemi Cerroni ne Shqiperirdquo - Top Channel

“Metoda ime është eksportuar edhe jashtë Italisë”. Kështu i është përgjigjur gjykatësve, Manlio Cerroni, daja i Francesco Becchetti-it, pro
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Mbyllet ceshtja per Pikturat e Mios - ABC News

Edhe pse nuk eshte gjetur asnje nga pikturat e zhdukura ne galerine e arteve “Guri Madhi” ne Korce, gjykata pushoi çeshtjen. Ish pergjegjesi i galerise, Sotiraq Xega, per te cilin p
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Shabani Veprat e artit ne GKA do te kuotohen - ABC News

Kjo është vepra me e hershme e artit pamor shqiptar “Motra Tone”  e pikturuar ne  vitin 1883 nga Kol Idromeno.  Me në fund do të shuhet kureshtja se sa k
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Skandali i pikturave ne Korce - ABC News

Prokuroria e Korces kerkoi 1.5 vjet burg per ish pergjegjesin e galerise Sotiraq Xegen, i akuzuar per zhdukjen e pikturave te Vangjush Mios. Xega akuzohet per shperdorim detyre dhe keqmenaxhim te fond
- Shtuar 8 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 481 ->481 0 total_found -> total_found 1 481 ->481 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 galerine ->galerine 0 docs[0] -> docs[0] 1 481 ->481 0 hits[0] -> hits[0] 1 633 ->633

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos