Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gazeta Tribuna"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kreu i Parkut të Apolonisë: U dëmtua imazhi, asgjë më tepër - BalkanWeb

TIRANE-Shumë zhurmë për asgjë! Shumë zyrtarë të Ministrisë së Kulturës e shohin në këtë mënyrë debatin që u bë mbi
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Blloku opozitar s'do kushtëzim të dialogut dhe hetim të privatizimit - IndeksiOnline

Koalicioni paszgjedhor po e duan bashkëpunimin me Lëvizjen Vetëvendosje por po i frikësohen kushtëzimit të dialogut dhe hetimit të privatizimit.
- Shtuar 2 javė mė parė


»Liburn Aliu e Dardan Sejdiu, deputetë apo drejtorë? - IndeksiOnline

Kabineti i kryetarit Shpend Ahmeti do të pësojë ndryshime të sërishme. Në muajin e tretë të mandatit, Besnik Bislimi ishte larguar nga Drejtoria e Finan
- Shtuar 3 javė mė parė


»Partitë s’tregojnë sa shpenzuan - IndeksiOnline

I shpenzuan milionat, por vazhdojnë t’i mbajnë sekret se kush sa ka shpenzuar. Partitë politike edhe këtë herë e kanë vazhduar praktiken për t&rsq
- Shtuar 3 javė mė parė


»Qeveria e re ne Kosove dhe dialogu me Serbine - Vizion Plus

brbrKushtet e Vetevendosjes per vazhdimin e dialogut me Beogradin po i shtojne dilemat e nderkombetareve ne lidhje me mbeshtetjen qe mund ti japin eventualisht bllokut te ri per krijimin e qeverise nd
- Shtuar 5 javė mė parė


»Brazili, asnjė pengesė nga Kameruni Meksika nxjerr jashtė Kroacinė - Gazeta Shqip

100 - Goli i parė i Neimar ishte i 100-ti nė Botėrorin 2014, nė ndeshjen e 100-tė pėr Brazilin nė Kampionatet Botėrorė Njihen dy ēiftet e para tė fazės me eliminim direkt: B
- Shtuar 5 javė mė parė


»Kosova do ketë monedhën e saj, mund të quhet “Dardan” - BalkanWeb

PRISHTINE-Kosovarët shumë shpejt do të mund ta blejnë bukë me “Dardan”. Mund të ketë edhe emër tjetër, por e sigurt është se Kosova p
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Mensa pa bukë, studentët detyrohen ta blejnë! - IndeksiOnline

Megjithëse kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, kohë më parë kishte marrë vendim që të zbritet çmimi i të ushqyerit në mens&eum
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Fushata e PDK-së në trende negative. A po i shfaqet asaj “Rasti Berisha” 2013? - IndeksiOnline

Analisti politik, Arben Ahmeti vlerëson së PDK-ja është duke pasur trendë negative në këto ditë të fushatës. Pavarësisht fushatës mj
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Zekirja Shabani zgjedhet kryetar i AGK-së - IndeksiOnline

(I plotësuar)  Kryetar i Asociacionit i Gazetarëve të Kosovës (AGK), prej sot është zgjedhur, Zekirja Shabani, redaktori i ekonomisë në gazetë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Kosove ndryshime ne Shoqaten e Gazetareve - Top Channel

Në një kuvend të jashtëzakonshëm, Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës zgjodhi organet e reja, kryetarin dhe tetë anëtarët e bordit.
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Për të parin e AGPK-së konkurrojnë Zekirja Shabani dhe Parim Olluri - IndeksiOnline

Njoftohen gazetarët e të gjitha medieve të shkruara dhe elektronike se të hënën, më 26 maj prej orës 10:00, do të mbahet Kuvendi i jashtëzakon
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Pak nga maja e ajsbergut - BalkanWeb

Mbushur plot zhurmë e të këqija, megjithatë, ky vend i ngjan një ajsbergu që veçse sa i duket maja, sepse gjithçka tjetër e ka të fshehur nën
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Berisha: Në Lazarat nuk duhet të hyhet me forcë - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Ber isha është i qartë se opozita nuk do të ndalet deri në largimin e Edi Ramës. I ftuar mbrëmë në emisionin "Fakt" të g
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Berisha: Nė Lazarat nuk duhet tė hyhet me forcė - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Ber isha ėshtė i qartė se opozita nuk do tė ndalet deri nė largimin e Edi Ramės. I ftuar mbrėmė nė emisionin "Fakt" tė gazetarit, Ēim Peka nė UTV News pėrballė njė paneli
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Sali Berisha tregon se si duhet të hyhet në Lazarat - IndeksiOnline

Ish-kryeministri Sali Ber isha është i qartë se opozita nuk do të ndalet deri në largimin e Edi Ramës. I ftuar mbrëmë në emisionin "Fakt"
- Shtuar 2 muaj mė parė


»KQZ rikthen stemën e shtetit në fletëvotime - IndeksiOnline

Fletëvotimi për zgjedhjet e përgjithshme të 8 qershorit do të jetë ndryshe në dukje krahasuar me fletëvotimet e zgjedhjeve të fundit lokale të
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Arbër Elshani kërcënon Engelbert Zefajn - IndeksiOnline

Engelbert Zefaj nga Peja është kërcënuar me jetë. Drejtori i Kulturës në Pejë ka denoncuar në polici një rast kanosjeje nga një person tj
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Vizitat politike të bizneseve - IndeksiOnline

 Liderët politikë në ditët e fundit i kanë shpeshtuar vizitat tek afaristët kosovarë. Në prag të zgjedhjeve ata po vizitojnë derë me
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Ermali premton dy bashkëpunime - IndeksiOnline

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, në një bisedë për gazetën Tribuna ka treguar se është duke punuar në dy këngë të cilat do
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 338 ->338 0 total_found -> total_found 1 338 ->338 0 time -> time 1 0.003 ->0.003 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gazeta ->gazeta 0 docs[0] -> docs[0] 1 60868 ->60868 0 hits[0] -> hits[0] 1 80481 ->80481 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tribuna ->tribuna 0 docs[1] -> docs[1] 1 2614 ->2614 0 hits[1] -> hits[1] 1 3276 ->3276

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos