Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykates Berat"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 2 javė mė parė


»Buzhala: PDK me hatër ose me zor të dërgohet në opozitë - IndeksiOnline

Ish deputeti i PDK'se, Berat Buzhala ka analizuar vendimin e sotëm të Gjykatës Kushtetuese. Buzhala thotë se se pas vendimit të gjykatës, PDK-ja
- Shtuar 2 javė mė parė


»Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem - News of Albania

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTOĀ VIDEOĀ FJALIMI I PLOTĀ T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shperdorim detyre arrestohet gjeneral brigade Syrja Gjoka - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 16 maj 2014 NOAal- Policia Ushtarake ka bere te mundur arrestimin e gjeneral brigade Syrja Gjoka aktualisht komandant i Brigades Logjistike Tiranebr br
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Denohen per trafik droge ne Belgjike ju sekuestrohet pasuria ne Berat - News of Albania

foto ilustruese Berat 12 mars 2014 NOAal- Ka perfunduar keq aventura milionere e dy vellezerve nga Berati Policia e ketij qyteti me kerkese te shtetit belg eshte detyruar te zbatoje
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Naēo: Magjistratėt, e ardhmja edrejtėsisė, jo qokat e KLD-sė - Shqiptarja.com

TIRANE- Pas debateve nė sallė, Ministri i Drejtėsisė Nasip Naēo ėshtė larguar dje, nga mbledhja e Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė ndėrsa anėtarėt e kėtij kėshilli po diskutonin nė lidhje me emėrimet
- Shtuar 9 muaj mė parė»Oficeri i policise Enton Softa 9 muaj burg per ryshfet - Shekulli

pAnxhela Tatop p- Gjykata denon me 9 muaj burg oficerin e policise se Beratit Enton Softa i cili morri ryshfet ne kembim te lirimit te nje paraburgosuri Nga ana e togave te zeza Softa eshte shpallur
- Shtuar 12 muaj mė parė»Llalla: Prokuroret qe duhet te largohen, i nxis te japin doreheqje Nga Blendi Fevziu - Koha Jonë

Prokurori i Pergjithshem, Adriatik Llalla, thote se do te jete i ashper me prokuroret qe shkelin ligjin dhe paralajmeron se nuk do te kurseje as ata qe kane mbeshtetje politike. Ne nje interviste qe d
- Shtuar 2 vite mė parė


»Berat Gjykata kunder KushtetuesesBurg perjete vrasesit te Kozares - Shqiptarja.com

BERAT- Kater vjet pasi dha vendimin e pare per denimin e Luan Marres me burgim te perjeteshem pasi u gjykua per vrasjen e familjareve te tij Gjykata e Rrethit Gjyqesor ne Berat ka dhene te njetin vend
- Shtuar 3 vite mė parė


»ILDKP padi penale Si fshehenmilionat gjyqtari dhe tatimori - Shqiptarja.com

TIRANE-Gjyqtari i Beratit Shyqyri Cobo dhe tatimori Mehmet Guga jane paditur per ndjekje penale nga ana e Inspektoratit te Larte te Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive sepse kane mashtruar me te dhe
- Shtuar 3 vite mė parė


»Brace Denimi im akt politikper ti prere gjuhen opozites - Shqiptarja.com

TIRANE- Deputeti socialist Erion Brace e quan akt politik vendimin e gjykates qe e denon ate me 10 milion leke te vjetra per shpifje ndaj deputetes se PD Albana Vokshi. Gjyqtarja eshte bashkeshortja
- Shtuar 3 vite mė parė


»Brace denimi im politik - Vizion Plus

E premte 10 Shkurt 2012 1745 Deputeti i partise socialiste Erjon BraceDeputeti i partise socialiste Erjon Brace ka kundershtuar vendimin e djeshem te gjykates se Tiranes
- Shtuar 3 vite mė parė


»ILDKP con 14 zyrtare per ndjekje penale - Gazeta Shqip

Inspektorati godet peshqit e vegjel Nje gjyqtar dhe drejtues vendore Inspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive coi dje ne Prokurori nje gjyqtar dhe nje punonjes te larte te admin
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vrau gruan pasi dyshonte se e tradhtonte - Gazeta Standard

Dyshonte se e tradhtonte gruaja dhe e qellon me mjete te forta duke i marre jeten nderkohe qe eshte perballur dje me masen e arrestit Burg pa afat. Gani Myrteli 61 vjec eshte perballur dje me vlere
- Shtuar 3 vite mė parė


»Familja e Konomit Nuk po behet drejtesi - Top Channel

Dy muaj nga vdekja e gjykatësit Skërdilajd Konomi, viktimë e një atentati me bombë në mesin e q
- Shtuar 3 vite mė parė


»Korce rritet numri i divorceve - Top Channel

Gj
- Shtuar 3 vite mė parė


»Gani Demiri Une kosovari qe u arrestova nga dora e Mehmet Shehut - Gazeta Standard

Historia e kosovarit qe arriti te prekte me cdo cmim Shqiperine e enderruar qe ne djep. Nata e pare pas arratisjes sfilitese mes maleve me debore ku i hyne ne dhomen e hotelit
- Shtuar 3 vite mė parė


»Vrasja ne Lezhe arrestohen pese persona - Top Channel

Arkiv Ngjarja tragjike e një dite më parë në qytetin e Lezhës, ku pati perleshje me arme pë
- Shtuar 3 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 122 ->122 0 total_found -> total_found 1 122 ->122 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykates ->gjykates 0 docs[0] -> docs[0] 1 9905 ->9905 0 hits[0] -> hits[0] 1 18803 ->18803 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 berat ->berat 0 docs[1] -> docs[1] 1 12303 ->12303 0 hits[1] -> hits[1] 1 20213 ->20213

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos