Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Gjykate"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Kercenoi biznesmenin per ti marre parate nis gjyqi per te arrestuarin - News of Albania

PUBLICITET Tirane 18 gusht 2014 NOAal- Kercenoi me vrasje familjen e biznesmenit per ti marre nje shume parash nis gjykimi per te arrestuarin Prokuroria per Krimet e Renda ka dorezuar
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Me detyruan te pranoj grabitjen e argjendarise - Panorama

e Marte 19 Gusht 20141146 am p classwp-caption-text Klodian Hoxhaj dje ne gjykatebrbrKlodian Hoxhaj i dyshuar nga policia e prokuroria si pjesemarres ne grabitjen me arme te argj
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Cane ne gjykate 8220Panorama8221 zbulon pergjimin e dyte te sekretarit te deputetit VIDEO - Panorama

e Marte 19 Gusht 20141303 pm brbrGazeta Panorama ka mundur te siguroje pergjimin e dyte mes nenes se 4 femijeve Elvira Gega dhe Agron Canes sekretarit te deputetit te Partise Soc
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Sarande nis seanca me dyer te mbyllura per Agron Canen - Vizion Plus

brbrNis seanca gjyqesore per dhenien e mases se sigurise ndaj Agron Canes Ai do te perballet ne gjykate kunder akuzave ngacmim seksual dhe ushtrim te ndikimit te paligjshem Ne gjykate u paraqit i sho
- Shtuar 2 ditė mė parė


»PS: Basha të japë dorëheqjen, politizoi ngjarjen në Sarandë - BalkanWeb

TIRANE- Deputetja e Partisë Socialiste, Esmeralda Shkjau në një deklaratë për mediat kërkoi sot dorëheqjen e Lulzim Bashës, pasi sic tha ajo ai nuk ka bër&
- Shtuar 3 ditė mė parė


»regjistrimi i bizneseve cfare ndryshon - Panorama

e Merkure 13 Gusht 20141002 am p classwp-caption-text Foto IlustruesebrbrQe te mbyllje nje biznes me heret zgjatja e burokracise ne shume raste shkonte me muaj te tere Pikerisht
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Janullatos do ta ktheje Normalen qender greke - Panorama

e Hene 18 Gusht 20141003 am ELBASAN 8211 8220Janullatos po pergatit nje skandal te ri duke tentuar te ktheje Normalen e Elbasanit ne nje qender te shovinizmit grek8221 At Nikolla
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Paga per punen ne qeli i denuari fiton gjyqin me burgun e Burrelit - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141629 pm p classwp-caption-text Burgu i BurrelitbrbrTIRANE 8211 Nje ish-i denuar per vrasje ka fituar permes nje vendimi gjykate 147 mije leke te rinj si shpe
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Emigranti vjen me te fejuaren nga Italia i fut droge ne makine - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20141139 am TIRANE 8211 Nje emigrant shqiptar me qendrim ne Itali ka ardhur ne Shqiperi diten e Shen Valentinit me 14 shkurt 2014 dhe gjate qendrimit disaditor
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Durres kanosje per vrasje e gjobe shokut te shkolles - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20141043 am p classwp-caption-text Shkolla 9-vjecare 14 Nentori ne Durres ku ndodhi ngjarjabrbrNje 16-vjecar nga Durresi nxenes ne shkollen 9-vjecare 822014 Nen
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PS:Basha tė dorėhiqet nga BashkiaTirana s'ka pse vuan nga pasojat e tij - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Deklarata e plotė e deputetes Esmeralda Shkjau pėr doreheqjen e Bashės TIRANĖ - Pėrmes njė d
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Biznesi propozime per paketen fiskale - Top Channel

Sipërmarrja private i ka drejtuar qeverisë një sërë propozimesh që synojnë përmirësimin e klimës së biznesit si dhe kërkon implementimin e t
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Zhvillimet aktuale vonojnë themelimin e Gjykatës Speciale - IndeksiOnline

Vonesa në konstituimin e Kuvendit të Kosovës, por edhe qeverisë, do të vonojë edhe në Themelimin e Gjykatës Speciale për krime në Kosovë.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PS Basha te jape doreheqjen - Top Channel

Deputetja e Partisë Socialiste, Esmeralda Shkjau, në një deklaratë publike për mediat ka akuzuar kryetarin e Bashkisë së Tiranës, njëkohësisht edhe kr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»At Marku:Janullatos kėrkon tė marrėgodinėn e Normales sė Elbasanit - Shqiptarja.com

ELBASAN - At Nikolla Marku ka akuzuar Anastas Janullatosin se po pėrgatit njė skandal tė ri, ku kėrkon tė kthejė shkollėn Normale tė Elbasanit qė ėshtė godinė e arsimit kombėtar nė njė qendėr tė shovi
- Shtuar 4 ditė mė parė»Ēollaku mohon vjedhjen, hetimet"Ėshtė kryer nė bashkėpunim" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit INFOCIP: Fullani e bordi pėrgjegjės Kupola e Bankės vetėshfajėsohet Paloka ironizon Fullanin:E falenderojmė qė po ‘sakrifikon’ Braēe: Fullani, kryeinspektori,K
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Anetari i Bordit te AMF Kryeministria shpall fillimin e procesit te perzgjedhjes se kandidatit - News of Albania

Transmetuar me 15082014 - 1347 PUBLICITET Tirane 15 gusht 2014 NOAal- Kryeministria ka shpallur njoftimin per fillimin e proce
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Presidenti kthen tre ligje per rishqyrtim ne Kuvend Rama Keqardhje - News of Albania

Transmetuar me 15082014 - 1330 Presidenti Bujar Nishani PUBLICITET Tirane 15 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dek
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Kryeinspektorja e MAS padit 5 persona mes tyre 2 deputete te PD - News of Albania

Ejona Isufaj PUBLICITET Tirane 13 gusht 2014 NOAal - Kryeinspektorja e Ministrise se Arsimit dhe Sporteve ne kontrollin e universiteteve te pezulluara Ejona Isufaj ka paditur
- Shtuar 7 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 10521 ->10521 0 time -> time 1 0.007 ->0.007 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 gjykate ->gjykate 0 docs[0] -> docs[0] 1 10521 ->10521 0 hits[0] -> hits[0] 1 13702 ->13702

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos