Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Haziri"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Reagon ish zëdhënësi i UÇK-së, Jakup Krasniqi - IndeksiOnline

Jakup Krasniqi ka reaguar pas vizitës që kryeprokuori i Task Forcës, Clin Ëilliamson i bëri sot Beogradit. Kryeprokurori amerikan është n&eum
- Shtuar 3 ditė mė parė


»ldquoShtegtaret e liriserdquo kthehen nga Brukseli - Top Channel

“Shtegtarët  e lirisë” sjellin në Kosovë mesazhin se, shumë shpejt do të ndodhë liberalizimi i vizave dhe Kosova do të jetë pjesë e N
- Shtuar 4 ditė mė parė


»“Shtegtarët e lirë” sot janë kthyer nga Brukseli - IndeksiOnline

“Shtegtarët e Lirë” të përbërë nga Nazim Ajdini, Jahi Mustafa, Xhevdet Shabani dhe Liridon Basha janë kthyer sot në Gjilan nga Brukseli, pas
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Shtegtaret e lirise nga Kosova ne Bruksel - Top Channel

“Shtegtarët  e lirisë” sjellin në Kosovë mesazhin se, shumë shpejt do të ndodhë liberalizimi i vizave dhe Kosova do të jetë pjesë e N
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Asfaltohet rruga Pogragjë-Bilinicë - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri i shoqëruar nga drejtorët komunal, ka vazhduar me inspektimin e punëve që Komuna po bënë në infrastrukt
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Gani Mehmetaj: Medet ku ka ra LDK-ja - IndeksiOnline

Drejtori e producenti i “Kosovafilmit”, pedagogu në fakultetin e arteve mediale “Evolucion”dhe njëri nga aktivistët më të devotshëm të
- Shtuar 2 javė mė parė


»Haziri: Po i heqim vadat - IndeksiOnline

Komuna e Gjilanit, përpos shumë projekteve të tjera të mëdha, po vazhdon me sukses edhe me projektet për rregullimin e kanalizimit në zonën urbane dhe a
- Shtuar 2 javė mė parė


»Disa fshatra të Gjilanit, së shpejti me ujësjellës - IndeksiOnline

Banorët e fshatrave Bresalc, Ponesh, Zhegoc dhe Verbicë e Kmetocit brenda pak kohësh do t’i lënë pas problemet me mungesën e ujit, ngase Komuna ësht&eu
- Shtuar 2 javė mė parė


»ā€‹Haziri nënshkruan memorandumin për rregullimin e parkut në “Dardani” - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri ka nënshkruar në Prishtinë memorandumin e mirëkuptimit për zbatimin e projektit “Krijimi i parkut dhe zonav
- Shtuar 2 javė mė parė


»Nuk jemi opozitar, jemi më të mëdhenjtë - IndeksiOnline

Lutfi Haziri thotë se me një mandat të lënë në gjysmë Ramush Haradinaj ka kërkuar që të ketë sërish rastin për të për
- Shtuar 2 javė mė parė


»Haziri: Pajtohemi me VV-në për dialogun - IndeksiOnline

Lutfi Haziri thotë se me Lëvizjen Vetëvendosje nuk po punohet në pikat që i ndajnë, po ato që i bashkojnë. Ai thotë se LDK ka mbështetur dialo
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pėrplasjet nė Maqedoni, Rama: Garantėt tė reflektojnė pėr Marrėveshjen e Ohrit - BalkanWeb

TIRANĖ-Kryeministri Edi Rama ka cilėsuar mosrespektimin e Marrėveshjes sė Ohrit si arsyen kryesore tė pėrplasjeve tė fundit nė Maqedoni. Nė njė deklaratė tė tijėn nė darkėn e Iftarit, shtruar
- Shtuar 3 javė mė parė


»Gjilani pritet të nënshkruaj marrëveshje bashkëpunimi tre vjeçare me GIZ-in gjerman - IndeksiOnline

Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri i shoqëruar nga drejtori për Zhvillim Ekonomik Ismail Januzi kanë pritur sot në takim një delegacion nga organiza
- Shtuar 3 javė mė parė


»Haziri, PDK-së në Gjilan: Pajtohuni me fitoren time! - IndeksiOnline

Kreu i Gjilanit, Lutfi Haziri, duke u përgjigjur ndaj akuzave të PDK-së dhe dosjes që ajo ka deponuar në Prokurori, tha se i vjen keq që PDK-ja edhe gjashtë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pranohet lënda për akuzat e PDK-së ndaj Lutfi Hazirit - IndeksiOnline

Jetish Maloku kryeprokuror në Gjilan ka deklaruar se e kanë pranuar lëndën e PDK-së që ka të bëjë me akuzat për hetim ndaj Lutfi Haziirt, por
- Shtuar 3 javė mė parė


»Sėrisht protesta nė Maqedoni, dhjetra tė rinj gjuajnė me gurė Komunėn e Ēairit - BalkanWeb

MAQEDONI-Shqiptarėt nė Maqedoni kanė dalė sėrisht nė protesta ditėn e sotme. Protesta e ditės sė sotme ka nisur nė lagjen “Ēair” tė Shkupit. Dhjetra tė rinj kanė dalė nė rrugėt e S
- Shtuar 3 javė mė parė


»Sėrish protesta nė Maqedoni, dhjetėra tė rinj gjuajnė me gurė Komunėn e Ēairit - BalkanWeb

MAQEDONI-Shqiptarėt nė Maqedoni kanė dalė sėrish nė protesta ditėn e sotme. Protesta e ditės sė sotme ka nisur nė lagjen “Ēair” tė Shkupit. Dhjetra tė rinj kanė dalė nė rrugėt e Sh
- Shtuar 3 javė mė parė


»"Monstra" shqiptarë e Maqedonisëprotestojnë kundër padrejtësive - Shqiptarja.com

Në Shkup sot do të mbahet protestë kundër dënimit me burg të përjetshëm për vrasjen e pesëfishtë të Smilkovcit. Thirrja për protest&eum
- Shtuar 3 javė mė parė


»"Monstra" shqiptarėt e Maqedonisėprotestojnė kundėr padrejtėsive - Shqiptarja.com

Nė Shkup sot do tė mbahet protestė kundėr dėnimit me burg tė pėrjetshėm pėr vrasjen e pesėfishtė tė Smilkovcit. Thirrja pėr protestėn ėshtė shpėrndarė nė rrjetet sociale, ndėrsa organizatorė tė saj bė
- Shtuar 3 javė mė parė


»Maqedoni, protesta kundėr rastit"Monstra", pėrplasje me policinė - Shqiptarja.com

SHKUP- Mijėra qytetarė tė grumbulluar para Qendrės Tregtare Ēairēanja, filluan protestėn e paralajmėruar kundėr rastit ‘Monstra’. Qytetarėt tė organizuar nėpėrmjet rrjeteve sociale pėrmes
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 999 ->999 0 total_found -> total_found 1 999 ->999 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 haziri ->haziri 0 docs[0] -> docs[0] 1 999 ->999 0 hits[0] -> hits[0] 1 2364 ->2364

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos