Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hollivudit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Jolie-Pitt se bashku ne nje film pas 9 vjetesh - Top Channel

Pas 9 vjetësh, Brad Pitt dhe Angelina Jolie kthehen për të luajtur sërish së bashku në një film. Nëse në “Mr& Mrs. Smith”
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Qentë në garë: Kush ështësërfisti më i mirë! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Ndërsa jemi mësuar të shikojmë që në garat e sërfit t&eu
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Leonardo Di Caprio fsheh kilet e tepėrta pas peshqirit - Ora News

Aktori i hollivudit, Leonardo DiCaprio ėshtė fotografuar nga paparacėt teka shijon diellin nė plazhin e Majamit. 39-vjeēari DiCaprio, sapo ka dalė nga deti  menjėherė ka vėnė peshqirin rreth
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Leonardo Di Caprio fshihet pas peshqirit - IndeksiOnline

Aktori i hollivudit, Leonardo DiCaprio është fotografuar nga paparacët teka shijon diellin në plazhin e Majamit. 39-vjeçari DiCaprio, sapo ka dal&eum
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Will Smith shijon pushimet nė Europė - Ora News

Aktori i hollivudit Will Smith nėpėrmjet postimeve tė tij nė Facebook, na tregon se po shijon pushimet nėpėr plazhe tė ndryshme tė Europės. Ai ka postuar foto tė qytetit tė bukur tė Firences
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Vin Diesel feston ditelindjen, ja dhurata e Paul Walker pas vdekjes - Ora News

Vin Diesel sot feston ditėlindjen dhe nė kėtė ditė ndjen mė shumė se kurrė mungesėn e mikut tė tij Paul Walker. Nė rrjetin social ka ndarė me fansat njė foto tė tijėn me Paul Walker, foto e cila ka
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Gisele Bundchen sfidon Ronaldon, fiton 128 mijë dollarë në ditë - BalkanWeb

Është fytyra e “H&M” dhe e fundit që zbuloi Kupën e Botës “Brazil 2014″. Jo papritur Gisele Bundchen është modelja më e paguar n&eum
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gisele Bundchen sfidon Ronaldon, fiton 128 mijė dollarė nė ditė - BalkanWeb

Ėshtė fytyra e “H&M” dhe e fundit qė zbuloi Kupėn e Botės “Brazil 2014″. Jo papritur Gisele Bundchen ėshtė modelja mė e paguar nė botė. Sipas njė raporti tė ri, 33-vjeēarja bra
- Shtuar 1 javė mė parė


»Scarlett Johansson nderon Marilyn Monroe - Top Channel

Vitin e kaluar Scarlett Johansson u cilësua nga “Harper’s Bazaar” si imazhi i Marilyn Monroe-s moderne, gjë që e ka shtyrë aktoren të rikthejë përm
- Shtuar 2 javė mė parė»Jolie nen varesine e heroines Video - Shekulli

brbrNje video e frikshme e aktores me te famshme te Hollivudit Angelina Jolie eshte postuar kohet e fundit ne rrjetet sociale Videoja e xhiruar ne vitet 1990 tregon pamjet e aktores se stresuar qe ndo
- Shtuar 3 javė mė parė


»Videoja e Angelina Jolie kur ishte e varur nga droga - Top Channel

Sytë duken të skuqur dhe të nxirë. Krahët e saj janë të dobësuar dhe të gërvishtur teksa flet në telefon.  Videoja është xhiruar n
- Shtuar 3 javė mė parė


»Yjet me stomakun më seksi në botë - IndeksiOnline

Vera ka arritur dhe disa nga damat e famshme edhe këtë vit me krenari do të tregojnë stomakun e tyre të gdhendur. Aktoret dhe këngëtaret kryesisht tër&e
- Shtuar 3 javė mė parė


»Jennifer Lawrence mbulon fytyrėn e Emma Watson - Ora News

Aktoret e hollivudit, pas njė sezoni tė ngarkuar me xhirime, janė shfaqur mė nė formė se kurrė teksa kanė marrė pjesė nė javėn e modės Dior nė Paris. Me veshjet e tyre elegante nga Dior, pėr
- Shtuar 3 javė mė parė


»Vajza e Paul Walker poston njė foto Mė vjen mirė qė u ktheva - Ora News

Meadow Walker po vuan ende nga vdekja tragjike e babait tė saj, aktorit tė famshėm tė hollivudit Paul Walker. Megjithatė Meadow, 15-vjeē, duket se po e merr veten dalėngadalė nga humbja e ba
- Shtuar 3 javė mė parė


»Supermashtruesit mė tė mėdhenj tė historisė - Tirana Observer

Nga shitėsi i kullės Eiffel deri tek Kolombo i Evropės
- Shtuar 3 javė mė parė


»Penelope Cruz kujdeset per bashkeshortin e saj - Top Channel

Penelope Cruz dhe Javier Bardem janë një ndër çiftet më të mrekullueshme të botës së Hollivudit. Çdo ditë edhe më shumë Bardem dhe
- Shtuar 3 javė mė parė


»Historia e burreneshave - Vizion Plus

brbrKur aktorja veterane e Hollivudit Glenn Close u nominua per cmimin Oskar si protagonistja me e mire femer ne vitin 2012 filmi ku ajo interpretonte rolin e nje gruaje qe vishej si mashkull per te g
- Shtuar 4 javė mė parė


»Gruaja qė jeton me posterin e aktorit Bradley Cooper - Ora News

Njė grua po pėrdor mediat sociale pėr tė bėrė njė dokumentar se si ėshtė jeta e saj me Bradley Cooper tė cilėn e ka nė njė poster tė madh prej kartoni. Danielle Davies 39 vjeēe ka vendosur q
- Shtuar 4 javė mė parė


»Arrestohet aktori Shia LaBeouf - Ora News

Sipas Reuturs aktori i hollivudit Shia LaBeouf ėshtė  arrestuar kėtė  tė  enjte , gjatė  shfaqjes Cabaret nė  New York. Ai akuzohet pėr sjellje tė  pahijshme nė  publik  pėr pėrdorimin e fja
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1372 ->1372 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hollivudit ->hollivudit 0 docs[0] -> docs[0] 1 1372 ->1372 0 hits[0] -> hits[0] 1 1716 ->1716

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos