Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Homazhe"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»70 vjetori i ēlirimit tė Gramshit, pėrkujtohet mes festimeve nga veteranė e tė rinj - Ora News

Elbasan - Banorėt e rrethit tė Gramshit kanė pėrkujtuar me ceremoni festive 70 vjetorin e ēlirimit nga okupatorėt nazifashistė. Veteranė tė luftės por dhe tė rinj, kanė festuar  nė
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shoqata e tė larguarve nga puna protestė: 5 persona humbėn jetėn pasi u shkarkuan padrejtėsisht - BalkanWeb

TIRANE - Shoqata e tė larguarve nga puna ka zhvilluar sot njė protestė pėrpara Kryeministrisė, ku ka vendosur fotot e 5 personave qė i kanė dhėnė fund jetės nga dėshpėrimi pėr humbjen e punės.
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kerry: Kemi prova pėr pėrfshirjetė Rusisė nė sulmin ndaj MH17 - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Gjendet kutia e zezė e avionit ,196 vikitimat me tren drejt "askundit"! DASH: Tė lejohet hetimi ndėrkombėtar Kamerun:BE tė tregojė forcėn ndaj Rusisė VIDEO Homazhe
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Gjendet kutia e zezė e avionit ,196vikitimat me tren drejt "askundit"! - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit DASH: Tė lejohet hetimi ndėrkombėtar Kamerun:BE tė tregojė forcėn ndaj Rusisė VIDEO VIDEO Homazhe e protesta pėr avionin malajzian: "Putin ti je vrasės!!!" Kievi akuzon se
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Tragjedia në Ukrainë, vendet e perëndimit kërkesë Rusisë për presion ndaj rebelëve - BalkanWeb

UKRAINE- Vendet perëndimore kanë kërkuar që Rusia t’i bëjë presion rebelëve pro-rusë që të lejojnë hetim të plotë në vendin
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Homazhe e protesta për avioninmalajzian: "Putin ti je vrasës!!!" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit FOTO Vetëm pak dit pasi rrëzimit të avionit Malaysia Airlines MH17 qindra njer&eum
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kievi dhe separatistėt bien dakord: Viktimat e avionit, kthehen nė shtėpi - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit DASH: Tė lejohet hetimi ndėrkombėtar Kamerun:BE tė tregojė forcėn ndaj Rusisė VIDEO Homazhe e protesta pėr avionin malajzian: "Putin ti je vrasės!!!" Kievi akuzon separati
- Shtuar 5 ditė mė parė»Lamtumirė Enkelejda Skėnderasi, 'Zėri i Korcės'! Homazhe nė nderim tė gazetares - BalkanWeb

TIRANĖ- Dje e gjithė redaksia e ‘News 24’ ‘Gazeta Shqiptare’ e 'BalkanWeb' u gjunjėzua dhe pėrlot nga njė lajm i kobshėm, ai i ndarjes nga jeta tė "zėrit tė Korēės", gazetares
- Shtuar 2 javė mė parė


»Humbi jetėn nė aksident, pėrcillet nėbanesėn e fundit gazetarja e Korēės - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KORCE- Familjarė, tė afėrm, miq, kolegė dhe qytetarė tė shumtė tė Korēės i kanė dhėnė lamtu
- Shtuar 2 javė mė parė


»Gjysmefinalja 1 minute heshtje per Di Stefanon - Top Channel

Së bashku me Federatën argjentinase të Futbollit dhe klubin spanjoll të Real Madrid-it, FIFA ka vendosur që gjithë komuniteti global i futbollit t’i bëjë
- Shtuar 3 javė mė parė


»Masakra e Borovės, Hoffman: Ēdogjermani i vjen turp pėr kėtė - Shqiptarja.com

 Drejtues tė pushtetit vendor tė Ersekės, tė shoqėruar nga ambasadori gjerman Helmut Hoffman, deputetja socialiste Arta Dade dhe zyrtarė tė tjerė zhvillaun homazhe nė nderim tė 107 martirėve tė vr
- Shtuar 3 javė mė parė


»71 vjet nga masakra e Borovės, Hoffman: Turp pėr krimet e sė shkuarės - Ora News

Pėrkujtohet 71-vjetori i masakrės sė Borovės. Drejtues tė pushtetit vendor tė Ersekės, tė shoqėruar nga ambasadori gjerman Helmut Hoffman, deputetja socialiste Arta Dade dhe zyrtarė tė tjerė zhvill
- Shtuar 3 javė mė parė


»‘In Memoriam Artan Santo’, Hoxha: Vrasje me mesazh. Nėse s'zbardhet, dėshtim i shtetit - BalkanWeb

TIRANE –Emisioni “Njerėz nė Fokus” i gazetares Ola Bruko iu kushtua kėtė mbrėmje biznesmenit Artan Santo. Tė ftuar nė studio: Dorian Koēa kryeredaktor i TV Scan, Elsa Ballauri kryeta
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ccedilipa tregon itinerarin e vrasesve - Top Channel

Drejtori i Policisë së Tiranës, Ardian Çipa, në një deklaratë për mediat lidhur me vrasjen e biznesmenit Artan Santo, ka bërë një pasqyrim t&e
- Shtuar 4 javė mė parė


»Na e ktheni Artan Santon! - Shekulli

Ramiz Lushaj Tragjikja e 26 qershorit 2014 ishte e tepėrt pėr ta njohur Artan Santon, pasi emri i tij prej kohėsh i bėnte nder kėtij vendi ballkanik tė (ē)lodhur, Shqipėrisė L
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sarandė, mbyllet java ēame nėVarrezat Monumentale tė Shqipėrisė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO SARANDE - Homazhet nė Varrezat Monumentale tė Shqiptarėve tė Ēamėrisė nė fshatit Klloxher t
- Shtuar 4 javė mė parė


»Paradokset e atentatit tė Sarajevės - Gazeta Shqip


- Shtuar 4 javė mė parė


»Deshmia e policit Si ndoqa vrasesit - Top Channel

Hetimet për zbardhjen e ekzekutimit mafioz të Artan Santos në qendër të Tiranës dy ditë më parë vazhdojnë. Grupet hetimore të ngritura nga Polici
- Shtuar 4 javė mė parė


»Deshmia e policit Si i ndoqa vrasesit - Top Channel

Hetimet për zbardhjen e ekzekutimit mafioz të Artan Santos në qendër të Tiranës dy ditë më parë vazhdojnë. Grupet hetimore të ngritura nga Polici
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3276 ->3276 0 time -> time 1 0.010 ->0.010 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 homazhe ->homazhe 0 docs[0] -> docs[0] 1 3276 ->3276 0 hits[0] -> hits[0] 1 5242 ->5242

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos