Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Hotel Turizmi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Tė njohim Shqipėrinė, Gjirokastra, Kronikė nė gur - Ora News

Gjirokastra, e njohur ndryshe si qyteti i gurtė, ėshtė stacioni i tretė i ciklit veror Tonight Ilva Tare, Tė njohim shqipėrinė. Njė qytet i cili prej 2005 ka statusin e trashėgimisė kulturore duke
- Shtuar 7 ditė mė parė


»VIDEOLAJM/ 20 vjet drejtorėt ikin e vijnė, po lopėn kush do e heqė nga Parku i Orikumit? - Ora News

“Tė njohim Shqipėrinė”, cikli i emisioneve i “Tonight Ilva Tare” i cili ndali hapin nė Vlorė, nxorri nė pah njė problem: Tė ēosh turistėt nė parkun arkeologjik tė Orikumit d
- Shtuar 1 javė mė parė


»Turizmi, pushime nė Kolonjėne paqes dhe tė Fan Nolit - Shqiptarja.com

Shqipėria ime fantastike ėshtė njė projekt i Agjencisė Kombėtare tė Turizmit, i cili synon qė ēdo javė tė sjellė nė vėmendjen e lexuesit shqiptar destinacione dhe atraksione turistike tė cilat vlejnė
- Shtuar 2 javė mė parė»Si duhet investuar pėr turizmin - Shekulli

Pirro Naēi Numri nė rritje i turistėve, si dhe profili i sotėm i tyre, kėrkon diversifikim dhe pasurimin e produktit turistik tė vendit dhe zhvillimin e infrastrukturės. Deri
- Shtuar 1 muaj mė parė»Mirė se vini nė Shqipėri! No, thanks   - Gazeta Shqip

Pėrse Shqipėria nuk konkurron me vendet e rajonit. Krahasimi i paketave turistike Ēmimet Paketat shqiptare nisin nga 260 euro deri nė 1
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Turizmi familjar nė Tushemisht - Tirana Observer

Nga Frediana Hamzallari (Reportazh)
- Shtuar 2 muaj mė parė


»REPORTAZH , njihni pikat turistike të Pukës - BalkanWeb

PUKE-Pasi gjarpëron në një rrugë panoramike në mes pyjeve të Pishës, nën flladet verore të bjeshkëve qyteti i Pukës i shtrire në mesin e Kur
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Manovrat e pilotit italian pėr tu shpėtuar radarėve apo kullės sė Rinasit - Gazeta Shqip

Trafiku Kėrkoi edhe 30 minuta pėr tė parė bregdetin jugor. Nė Kavajė fiku radion  Silvana Muēa
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Workshop, bizneset italianenë fokus Shqipërinë  - Shqiptarja.com

Një workshop me tregtarët shqiptarë dhe italianë do të shënojë javën italiane për të promovuar katër sektorët më të rëndë
- Shtuar 3 muaj mė parė
»"Do heqim monopolin e pullavefiskale, anulojmė gjobat" - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANE-  Nė tryezėn me pėrfaqėsues tė biznesit kryeministri Rama deklaron se ėshtė njė situatė e papranueshme monop
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Allegra - Tema


- Shtuar 8 muaj mė parė


»Italia, 4 projekte pilot të zhvillimittë pushtetit lokal në Shqipëri - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/Konferenca italo-shqiptare TIRANË - "4 projekte pilote të zhvillimit lokal". Kështu titul
- Shtuar 8 muaj mė parė»Tete vjet ndryshim Nga Prof. Dr. Sali Berisha - Koha Jonë

Kjo eshte mbledhja e fundit e ketij kabineti, pas dy mazhorancash. Mbledhja e 425 ne tete vite, ne te cilat jane miratuar 7255 ligje dhe vendime, nga keto 5960 vendime, 1292 ligje, 47 akte nor
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Sugjerime nga ekspertë ndërkombetarë per zhvillimin e qendrueshem te vendit - BalkanWeb

TIRANË- Arkitektë, urbanistë dhe ekonomistë nga vende të ndryshme të botës shprehën sot mendimet dhe sugjerimet e tyre lidhur me zhvillimin e vendit tone. 
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Duēja donta ta pushtonteShqipėrinė qė nė '38, dėshmitė - Shqiptarja.com

NACIONALIZMI, SHQIPĖRIA ETNIKE DHE LĖVIZJA  N. – Ēl.Zakonisht katastrofat, nė jetėn e kombeve, kanė njė aftėsi bashkimi e kompaktėsimi tė shoqėrisė nė gjirin e tyre. 7  prilli 1939,
- Shtuar 12 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 240 ->240 0 total_found -> total_found 1 240 ->240 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 hotel ->hotel 0 docs[0] -> docs[0] 1 9075 ->9075 0 hits[0] -> hits[0] 1 12428 ->12428 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 turizmi ->turizmi 0 docs[1] -> docs[1] 1 4717 ->4717 0 hits[1] -> hits[1] 1 6844 ->6844

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos