Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Ikim"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Motra e 17-vjeēares: Xhaxhai bėri gjėmėn se babai nuk e pyeti pėr fejesėn - BalkanWeb

FIER – “Nuk dua ta besoj se xhaxhai mė vrau motrėn. Ai mė vrau nėnėn, babanė dhe xhaxhain. Kjo qė ndodhi ėshtė e tmerrshme”. Kėshtu u shpreh dje motra e vogėl e Merushe Vrapit. E tro
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Masakra nė Fier, motra e 17-vjeēares: Xhaxhai bėri gjėmėn se babai nuk e pyeti pėr fejesėn - BalkanWeb

FIER – “Nuk dua ta besoj se xhaxhai mė vrau motrėn. Ai mė vrau nėnėn, babanė dhe xhaxhain. Kjo qė ndodhi ėshtė e tmerrshme”. Kėshtu u shpreh dje motra e vogėl e Merushe Vrapit. E tro
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Bundestagu inspekton Beogradin për marrëveshjet me Kosovën - IndeksiOnline

Autori i “shtatë kushteve” ndaj Serbisë i cili qëndroi para pak ditësh në kryeqytetin serbë, ku deputetëve atje u tha se Serbia mund të hyj&
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Rama e mbyll analizėn e Veliajt duke treguar njė anektodė - Ora News

Tiranė - Kryeministri Edi Rama e ka mbyllur sot, fjalimin e tij nė analizėn e punės sė Ministrisė sė Mirėqėnies Sociale me njė anektodė. Duke iu drejtuar punonjėsve tė kėtij
- Shtuar 1 javė mė parė


»Rama e mbyll analizėn e Veliajt duke treguar njė anekdotė - Ora News

Tiranė - Kryeministri Edi Rama e ka mbyllur sot, fjalimin e tij nė analizėn e punės sė Ministrisė sė Mirėqėnies Sociale me njė anektodė. Duke iu drejtuar punonjėsve tė kėtij
- Shtuar 1 javė mė parė


»Frika e gjakmarrjes, vrasja e SaimirZizës dhe apeli i padëgjuar i nënës - Shqiptarja.com

Të jesh apo të mos jesh! Nuk bëhet fjalë thjesht për penë shekspiriane por për një jetë të lënë peng të një familje të të
- Shtuar 1 javė mė parė


»KUR UDHA TĖ HUMB NĖ OBORR! - Gazeta Shqip

FADIL LEPAJA
- Shtuar 1 javė mė parė


»Frika e gjakmarrjes, vrasja e SaimirZizės dhe apeli i padėgjuar i nėnės - Shqiptarja.com

Tė jesh apo tė mos jesh! Nuk bėhet fjalė thjesht pėr penė shekspiriane por pėr njė jetė tė lėnė peng tė njė familje tė tėrė. Njė familje nė rrethinat e Tiranės u bė “e famshme” pikėrisht p
- Shtuar 1 javė mė parė»Një piruet e pamundur në TKOB - BalkanWeb

Sapo u mbyll edhe sezoni i radhës në institucionin më të rëndësishëm të kulturës shqiptare. Ky sezon vinte pas një tollovie institucionale si pasoj&eu
- Shtuar 3 javė mė parė


»Kujtimet e truprojės sė Erih Honekerit - Gazeta Shqip

Bernd Brykner ishte truprojė nė ish-RDGJ. Pėr 13 vjet me radhė, ai ruante jetėn e ish-shefit tė shtetit komunist, Erih Honeker. Tashmė, kujtimet e tij janė bėrė publike. Njė pėrqasje e rral
- Shtuar 3 javė mė parė


»Sekretet e "frikshme" që nuk i dinit mbi partneren tuaj! - BalkanWeb

TIRANE-Gruaja me të cilën flini mund t'ua ngulë sytë dhe t'ju thotë se ju dashuron, por ka disa sekrete të saj që mund t'iu frikësojnë. Vështirë
- Shtuar 4 javė mė parė


»Maldini: Me cilësi e mbrojtje, ikim larg - BalkanWeb

ITALI-Mund të ishte në Brazil e të luante Botërorin e tij të pestë. Dhe diçka e tillë nuk do t’i vinte aspak keq. Ka qenë një kohë kur Pa
- Shtuar 1 muaj mė parė»Kovac Ky eshte turp me mire te kthehemi ne shtepi - News of Albania

Trajneri i Kroacise shperthen kunder vendimeve te kyesorit japonez Nishimura qe sipas tij favorizuan Brazilinbr br Nese ajo ishte nje penallti atehere nuk mund te luajme futboll Me mire te merremi m
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Brazil-Kroaci polemika zikalter - Top Channel

Kovaçiç dhe Hernanez ishin në të njëjtën fushë mbrëmë, por jo me të njëjtën fanelë si tek Interi, por kundërshtarë.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Shqipėria, vendi i ekstremeve politike! - Tirana Observer

Nga dr. Redi Llubani
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Testi i ri gjenetik mund tė ndihmojė pacientėt me kancer - Gazeta Shqip

Shkenca Metoda e re nis tė testohet nė SHBA, mund tė kursejė pacientėt nga analizat e shumta
- Shtuar 1 muaj mė parė»Luan Rama: Sekretet tė mos publikohen, Prokuroria tė dalė mbi politikėn - Gazeta Shqip

Trafiku i drogės nga FA-tė
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 732 ->732 0 total_found -> total_found 1 732 ->732 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 ikim ->ikim 0 docs[0] -> docs[0] 1 732 ->732 0 hits[0] -> hits[0] 1 845 ->845

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos