Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Interpol Tirana"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Lirohet 28-vjeēarja sllovene, u mbajt dy javė peng nė Kavajė - BalkanWeb

KAVAJE - Njė vajzė sllovene dyshohet se ėshtė mbajtur peng pėr dy javė nė Kavajė. Denoncimi i dhėnė prej saj me mesazh te familjarėt ka vėnė nė alarm Policinė shqiptare. Organet e rendit e mėsuan ngja
- Shtuar 1 javė mė parė


»Ne kerkim nga Interpol ekstradohet nga Italia - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 10 korrik 2014 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim nga Interpol eshte ekstraduar nga Italia drejt vendit tonebr br Nga Interpol Tirana eshte kryer e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ishte dėnuar 10 vjet burg pėr rrėmbim personi, ekstradohet nga Italia, Julian Dauti - Ora News

Tiranė-Ekstradohet nga Italia njė person i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr rrėmbim personi. 39-vjeēari, Julian Dauti, nga Durrėsi u ekstradua dje nga Milano nga Zyra Qendrore K
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ekstradohet nga Italia, 39-vjeçari shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar - BalkanWeb

TIRANE- Interpol Tirana, ekstradoi nga Milano shqiptarin Julian Dauti, vjeç 39, nga Durrësi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi është dënuar me 10 vi
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ekstradohet nga Italia i dėnuari me 10 vjet burg pėr rrėmbim personi - Gazeta Shqip

Zyra Qendrore e Interpo
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ekstradohet nga Italia një 39-vjeçari shpallur në kërkim ndërkombëtar - Shqiptarja.com

TIRANE- Julian Dauti, nga Durrësi është esktraduar nga Milano në vendin tonë, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për 'rrëmbim ose m
- Shtuar 3 javė mė parė»Tiranë,kapet i kërkuari nga InterpoliIlir Malaj i dënuar me 8 vite burg - Shqiptarja.com

TIRANË - Sektori i Forcës Operacionale në policinë e kryeqytetit  rreth orës 13.20 në zonën e Unazës së Re Tiranë, ka bërë të mund
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ishte dėnuar me 8 vjet burg pėr trafik droge, arrestohet nė kryeqytet 36-vjeēari - Ora News

Tiranė- Policia vė nė pranga njė person tė shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr trafik droge. Ilir Malaj 36 vjeē, lindur nė Fier dhe banues nė Tiranė u arrestua nga Sektori i Forcės
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ne kerkim nga Interpol kapet ne Tirane i shumekerkuari - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 8 korrik 2014 NOAal- Nje operacion i policise se kryeqytetit ka bere te mundur arrestimin e nje personi te shpallur ne kerkim nderkombbetarbr br I shum
- Shtuar 3 javė mė parė


»Pranga 36-vjecarit kerkohej nga drejtesia italiane - Shekulli

SSSAbrASS brbrTIRANE-Policia ka arrestuar diten e sotme nje 36-vjecar i cili ishte shpallur ne kerkim nderkombetar per trafik droge Ne pranga ka rene Ilir Malaj 36 vjec lindur ne Fier dhe banues ne T
- Shtuar 3 javė mė parė»Interpol Tirana, ekstradon nga Italia Elton Koxherin, i kėrkuar pėr plagosje - Ora News

Ėshtė ekstraduar sot nga Interpol Tirana, Elton Koxherri i shpallur nė kėrkim ndėrkombėtar pėr kryerjen e veprės penale plagosje tė rėndė me dashje. Ektradimi nga Milano i 29 vjeēarit u bė i
- Shtuar 3 javė mė parė


»Ekstradohet nga Italia 29-vjeçarikërkohej nga policia prej vitit 2010 - Shqiptarja.com

TIRANË - Sot rreth orës 15:30, zyra Qendrore Kombëtare Interpol Tirana, ka kryer ekstradimin nga Milano drejt vendit tonë të 29-vjeçarit Elton Koxherri, i kërkuar
- Shtuar 3 javė mė parė


»Tiranë, ekstradohet nga Milano 29-vjeçari shqiptar, i shpallur në kërkim ndërkombëtar - BalkanWeb

TIRANE- Interpol Tirana, ekstradoi sot nga Milano drejt vendit tonë Elton Xhemal Koxherrin, vjeç 29 vjeç, lindur banues në Krastë, Bulqizë. Ky shtetas ishte shpallur
- Shtuar 3 javė mė parė


»Te dyshuar per vrasjen e Santos nen mbikeqyrje banesat e kusherinjve Gjozi - News of Albania

Autoret e krimit duke ndjekur makinen e Artan Santos PUBLICITET Lezhe 3 korrik 2014 NOAal- Efektive policie nga kryeqytetit ne bashkepunim me policine e Lezhes kane ngritur postblloq
- Shtuar 4 javė mė parė


»Djemte e dyshuar per ekzekutimin e Santos vrases te denuar ne Greqi - News of Albania

Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit tha sot pasdite se dy kusherinjte nga Laci Klodian Gjozi dhe Sajmir Gazmir Gjozi te arrestuar nje dite pas vdekjes se Santos konsiderohen zyrtarisht auto
- Shtuar 4 javė mė parė»Mbetje baruti nė trupat e dy kushėrinjve nga Fushė-Kruja, dyshohen pėr vrasjen e Santos - Gazeta Shqip

Motori - Autorėt kanė pėrdorur njė motor Suzuki V-Strom, ndėrsa nė kokė mbanin skafandra tė zeza. Pėrdorėn njė pistoletė me mulli pėr vrasjen
- Shtuar 4 javė mė parė


»Dy tė arrestuarve pėr vrasjen eSantos u gjendet barut nė duar - Shqiptarja.com

TIRANE - Dy kushėrinjve nga Fushė-Kuqja tė dyshuar si tė implikuar nė atentatin ndaj bankierit Artan Santo, u ėshtė gjendur barut nė duar. Klodian dhe Saimir Gjozi u arrestuan nė Bubq tė Fushė-Krujės,
- Shtuar 4 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1469 ->1469 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 interpol ->interpol 0 docs[0] -> docs[0] 1 2701 ->2701 0 hits[0] -> hits[0] 1 4832 ->4832 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 tirana ->tirana 0 docs[1] -> docs[1] 1 34877 ->34877 0 hits[1] -> hits[1] 1 61873 ->61873

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos