Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Joqeveritare"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Financimi i terrorizmit, në Kosovë kanë hyrë 50 milionë euro nga Lindja e Mesme - BalkanWeb

‘Në Kosovë ekziston një bazë ligjore solide për financimin e terrorizmit’. Kështu është shprehur në një prononcim eksperti nga Kosova Bash
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Xhihadi nė Siri, FRI-Rexhepit: Keni skandalizuar ndėrkombėtarėt - BalkanWeb

MAQEDONI-Dy ditė mė parė kreu i Bashkėsisė Islame nė Maqedoni, Sulejman Rexhepi dha njė intervistė nė lidhje me rekrutimet e shqiptarėve pėr xhihad nė Siri dhe Irak duke pėrmendur ndėr tė tjera se sho
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Vitet e fundit në Kosovë kanë hyrë 50 milionë euro nga Lindja e Mesme - IndeksiOnline

Bashkim Zeqiri, ekspert i financimit të terrorizmit, thotë se në Kosovë ekziston një bazë lgjore solide për financimin e terrorizmit. Ai thotë se proble
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Ne Dhermi por pa femije - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141200 pm brbrBLERINA KARAGJOZIbrbrĀ brĀ  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ejani te vizitoni bukurite e natyres shqiptare sekreti i fundit i Europes renditur ne vend te katert
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Rama bllokoi ndertimin e semaforit - Panorama

e Premte 15 Gusht 20141601 pm p classwp-caption-text Nenkryetari i Bashkise se Tiranes Bozdo dje gjate takimit me punetoretSSSAbrASSPolicia e Shtetit per te dyten dite radhazi ka
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kryeimami i Maqedonisë: Shqiptarët po luftojnë për para në Siri e Irak - IndeksiOnline

Kryetari i Bashkësisë Islame në Maqedoni, Sulejman Rexhepi thotë se shqiptarët, besimtarë muslimanë në Maqedoni dhe më gjerë në rajon jan
- Shtuar 6 ditė mė parė»Tetova më e ndotura në Maqedoni - IndeksiOnline

Ajri në qytetin e Tetovës rezulton të jetë më i ndotur se në të gjitha qytetet e tjera të Maqedonisë. Matjet e fundit tregojnë se prezenca e g
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Vjedhja e BSH, Lami: Ligji nuk e shkarkon dot Fullanin, duhet reformė nė sistemin bankar - Ora News

Tiranė - Politologu Roland Lami, analizėn e tij lidhur me skandalin e vjedhjes sė Bankės sė Shqipėrisė, e bėn nė dy aspekte, atė moral dhe ligjor. Lami shprehet se hapėsirat ligjor
- Shtuar 1 javė mė parė


»'Semafori', Bozdo: Urdhër i Ramësdo të bllokojë projektet e bashkisë - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Eno Bozdo ka vijuar akuzat s&
- Shtuar 1 javė mė parė


»Gjermania nuk lëshon pe, Kosova do të jetë në OKB - BalkanWeb

Analisti serb Dusan Janjic para një viti ka thënë se duhet të gjendet zgjidhja që Kosova të jetë pjesë e OKB-së, e tash ai thotë se Serbia duhet t&eum
- Shtuar 1 javė mė parė


»HASANI NĖ RRETH-RROTULLIMIN E SHTIMJES! - Gazeta Shqip

Fadil Lepaja Ndėrsa po qeshja ndėr vete me njė barsoletė pėr serialet mu kujtua thėnia e famshme se jeta shkruan romane. Romane? Seriale thuaj! Edhe jeta pėrshtatet. Sepse t
- Shtuar 1 javė mė parė


»Qeveria gjermane akordon 25 mijė euro nė mbėshtetje tė pakicave - BalkanWeb

TIRANE-Ambasadori Gjerman Hellmut Hoffmann dhe Drejtoresha Ekzekutive e Organizatės Joqeveritare Albanian Human Rights Group (AHRG), Elsa Ballauri nėnshkruan sot njė kontratė pėr mbėshtetjen financiar
- Shtuar 3 javė mė parė


»“Në shënjë kujtimi për 373 fëmijët e vrarë në Gaza” - IndeksiOnline

Katër të përditshme britanike e kanë publikuar listën e emrave dhe vitet e lindjes të 373 fëmijëve të vrarë në Rripin e Gazës nga 8
- Shtuar 3 javė mė parė


»Qeverinë e pakompletuar të Prishtinës, Ahmeti thotë e plotëson brenda javës - IndeksiOnline

Prej një muaji, qeveria lokale e Prishtinës ka mbetur në përbërje jokomplete. Drejtori i Arsimit, Jusuf Thaçi, ka dhënë dorëheqjen, teksa në
- Shtuar 3 javė mė parė


»Te nise zhvarrosja ne Rashke - Vizion Plus

brbrOrganizata joqeveritare Zeri i Prinderve nga Mitrovica ka reaguar ne lidhje me takimin ndermjet delegacionit nga Kosova dhe delegacionit nga Serbia per hulumtimin dhe zhvarrosjen e kufomave ne Ras
- Shtuar 4 javė mė parė


»Indeksonline sjell të plotë deklaratën e Prokurorit Williamson - IndeksiOnline

Në shtator të vitit 2011, Task Forca Hetimore Speciale – TFHS-ja – u vendos nga Bashkimi Evropian të zhvillojë një hetim penal në shka
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ngritja e çmimeve në prag të festave, e padrejtë - IndeksiOnline

Në tregun e brendshëm të Kosovës ka laramani të çmimeve të produkteve të ndryshme, varësisht nga dyqani, lokacioni apo edhe qyteti. Këto &cc
- Shtuar 4 javė mė parė


»AVONET kërkon të ndalet presioni politik ndaj Kushtetueses - IndeksiOnline

Rrjeti i organizatave joqeveritare AVONET, ka kërkuar urgjentisht ndërprerjen e presioneve mbi Gjykatën Kushtetuese, nga ana e politikanëve të ndryshëm të ci
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ndoka i PS zė vend nė ēdo takim tė PD me tė huajt, Pollo pret CDU - Ora News

Tiranė Emri i deputetit socialist Arben Ndoka, pas grindjes qė ai pati nė Kuvend me demokratin Genti Strazimiri, po pėrdoret nga drejtuesit e PD-sė si ilustrim pėr pėrfshirjen e p
- Shtuar 1 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2836 ->2836 0 time -> time 1 0.001 ->0.001 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 joqeveritare ->joqeveritare 0 docs[0] -> docs[0] 1 2836 ->2836 0 hits[0] -> hits[0] 1 3182 ->3182

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos