Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Jozefi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Të jetosh përgjithmonë - BalkanWeb

Ndërkohë që kujtohen të vdekurit, vazhdojmë të kultivojmë obsesionin tonë për vdekjen. Kemi arritur të zgjasim moshën mesatare por ëndë
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Stalini, brenda në mendjen e një monstre - BalkanWeb

Sa i përket terrorit dhe ligësisë absolute, Jozef Stalini ishte i paarritshëm.Stalini fitoi admirimin e disa demokratëve perëndimorë në fundin e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Europa nuk ėshtė e plotė pa Shqipėrinė - Tirana Observer

Nga prof. dr. Lush Susaj
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Rrėzimi i pėrmendores sė Enverit, Rama e Berisha, debate nė Kuvend - Gazeta Shqip

Kryeministri: Ngjarja e 21 janarit tė hetohet nga njė prokuror i huaj Rama - Nexhmija thoshte se kur vdiq Enver
- Shtuar 6 muaj mė parė


»Gėzuar Lindjen e Krishtit, sotfesta pėr besimtarėt e krishterė - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Nė Shqipėri ku e festojnė tė gjithė FOTO/ VD/Mesha e krishtlindjeve Nishani uron. Ngatėrron Krishtlindjen me Pashkėt TIRANE
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Festohen Krishtlindjet, mbahen Meshat, mesazhe paqeje e dashurie - BalkanWeb

TIRANE - Besimtarėt e krishterė, ata ortodoksė dhe katolikė kremtojnė nė tė gjithė botėn, Krishtlindjet. Besimtaret katolike nisėn festėn natėn e ndėrrimit tė 24 dhjetorit, duke marrė pjes
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Festohen Krishtlindjet, mesazhe paqeje e dashurie nga Feja e Politika - BalkanWeb

TIRANE - Besimtarėt e krishterė, ata ortodoksė dhe katolikė kremtojnė nė tė gjithė botėn, Krishtlindjet. Besimtaret katolike nisėn festėn natėn e ndėrrimit tė 24 dhjetorit, duke marrė pjes
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Festohen Krishtlindjet, mesazhe paqeje e dashurie nga feja e politika - BalkanWeb

TIRANE - Besimtarėt e krishterė, ata ortodoksė dhe katolikė kremtojnė nė tė gjithė botėn Krishtlindjet. Besimtarėt katolikė nisėn festėn natėn e ndėrrimit tė 24 dhjetorit, duke marrė pjesė
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Festohen Krishtlindjet, mesazhe paqeje nga feja e politika - BalkanWeb

TIRANE - Besimtarėt e krishterė, ata ortodoksė dhe katolikė kremtojnė nė tė gjithė botėn Krishtlindjet. Besimtarėt shqiptare nisėn festėn natėn e ndėrrimit tė 24 dhjetorit, duke marrė pjes
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Festohen Krishtlindjet, mesazhe paqeje dhe dashurie nga feja e politika - BalkanWeb

TIRANE - Besimtarėt e krishterė, ata ortodoksė dhe katolikė kremtojnė nė tė gjithė botėn Krishtlindjet. Besimtarėt shqiptare nisėn festėn natėn e ndėrrimit tė 24 dhjetorit, duke marrė pjes
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Për Elisën, Brisejdën dhe më tej… - BalkanWeb

Nëse kontestimi për emrin e Brisejda Shehajt dhe Elisa Spiropalit do të reduktohej në argumentet kundërshtuese të Jozefi na Topallit, atëherë gjithçka do
- Shtuar 11 muaj mė parė


»Përjetë me Sali Berishën? - BalkanWeb

Ky qëndrim jo i ri i nënkryetares së Partisë Demokratike Jozefi na Topalli, i postuar dje në profi lin e saj në “Facebook”, shpreh, mbase jo në mëny
- Shtuar 1 vit mė parė


»Papa Franēesku nuncėve apostolikė: tė jeni barinj, tė lidhur gjithnjė fort me Zotin - Gazeta 55

22-06-2013 / Gazeta 55 “Ta doni Kishën e vendin, ku jeni të thirrur të shërbeni, duke u flijuar, duke u shkëputur nga vetvetja e duke u lidhur gjithnjë
- Shtuar 1 vit mė parė


»Airport/ Bamir Topi: PseBerisha po lė fillikat Topallin - Shqiptarja.com

TIRANE - Bamir Topi, kreu i Frymės sė Re Demokratike, ish president i Republikės nė studion e A1 Report atakoi disa nga funksionarėt e Partisė Demokratike, ndėrsa u shpreh i sigurt pėr njė rezultat su
- Shtuar 1 vit mė parė


»Airport/ Bamir Topi: Ja pseBerisha po lė fillikat Topallin - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit "Koalicioni paszgjedhor me kushte" Intervsita e Topit nė Airport TIRANE - Bamir Topi, kreu i Frymės sė Re Demokratike, ish president i Republikės nė studion e A1
- Shtuar 1 vit mė parė


»Papa Franēesku pėrkujton 86 vjetorin e Benediktit XVI, Papės sė Nderit - Gazeta 55

17-04-2013 / Gazeta 55 Papa Françesku ia kushtoi meshën e mëngjesit të djeshëm Benediktit XVI, në 86-vjetorin e ditëlindjes, por foli edhe për Kon
- Shtuar 1 vit mė parė


»Papa Franēesku: Dashuria e krishterė ose ėshtė e pėrvuajtur, ose nuk ėshtė dashuri e krishterė - Gazeta 55

09-04-2013 / Gazeta 55 Për të krishterin, të përparosh, do të thotë të ecësh kokulur në udhën e përvujtërisë, për t&eu
- Shtuar 1 vit mė parė


»Papa Franēesku: Pushteti i vėrtetė i ipeshkvit tė Romės ėshtė shėrbimi, posaēėrisht ndaj mė tė varfėrve e tė mėnjanuarve - Gazeta 55

20-03-2013 / Gazeta 55 “Pushteti i vërtetë i një Pape, është ai i shërbimit të përvuajtur ndaj më të vegjëlve dhe i kujdesit pl
- Shtuar 1 vit mė parė


»Karzai krition SHBA-te - Vizion Plus

Karzai krition SHBA-te E hene 11 Mars 2013 1021 Karzai krition SHBA-te pTop Gjenerali amerikan ne Afganistan ka hedhur poshte verejtjet nga Presidenti afgan Hamid Karzai ku ka sugjeruar se SHBA-t
- Shtuar 1 vit mė parė


»LUSHNJA E KONGRESIT, MREKULLIA E DOKUMENTIT DHE E KUJTESĖS NJERĖZORE... - Gazeta 55

20-01-2013 / Nga Visar Zhiti Pavarësia e Shqipërisë dhe shpallja e shtetit modern shqiptar u futën në shekullin e dytë të jetës së tyre. Pas kr
- Shtuar 2 vite mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 92 ->92 0 total_found -> total_found 1 92 ->92 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 jozefi ->jozefi 0 docs[0] -> docs[0] 1 92 ->92 0 hits[0] -> hits[0] 1 134 ->134

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos