Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Karburantet"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Doganat 79 mld leke me shume - Top Channel

Drejtoria e Përgjithshme e Doganave raportoi se për gjashtë muajt e parë të vitit ka arkëtuar 7.9 miliardë lekë më shumë krahasuar me të një
- Shtuar 4 javė mė parė


»‘In Memoriam Artan Santo’, Hoxha: Vrasje me mesazh. Nėse s'zbardhet, dėshtim i shtetit - BalkanWeb

TIRANE –Emisioni “Njerėz nė Fokus” i gazetares Ola Bruko iu kushtua kėtė mbrėmje biznesmenit Artan Santo. Tė ftuar nė studio: Dorian Koēa kryeredaktor i TV Scan, Elsa Ballauri kryeta
- Shtuar 4 javė mė parė


»Te jetosh ne Lazaratin pa hashash - Top Channel

Asllan Gjini është një nga banorët e fshatit Lazarat. Ai thotë se ishte dakord që policia të hynte dhe të vendoste rregull, por rikontrolli sipas tij i banesave
- Shtuar 5 javė mė parė


»Urdhėri i IQT-sė, karburantet tashmėme kontroll pėr polica sigurimi - Shqiptarja.com

TIRANE- Inspektoriati Qendror Teknik njoftoi se, nė vijimėsi tė kontrolleve qė prej muajsh po kryen pėr respektimin e standardeve nė pikat e tregtimit me pakicė tė naftės, gazit dhe nėnprodukteve tė t
- Shtuar 1 muaj mė parė»Gjiknuri: Pr/ligji i ri për karburantet, synohet përmbushja e standardeve - BalkanWeb

TIRANE-Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin diskutoi sot projektligjin “Për disa shtesa dhe ndryshime në ligjin nr.8450, datë 24.2.1999, &ldq
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Karburantet, 50 pėr qind e pikave do tė hiqen - Gazeta Shqip

Njė Task Forcė po punon pėr hartimin e kritereve Kontrollet – Gjatė muajit mars janė penalizuar rreth 20 subjekte, 12 prej tė cilėve pėr mungesė dok
- Shtuar 1 muaj mė parė
»Rriten te ardhurat bien shpenzimet - Top Channel

Qeveria raportoi se të ardhurat në buxhet për katër muajt e parë u rritën me 9.4 miliardë lekë ose 8.8 për qind krahasuar me vitin e kaluar.
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Karburantet, ndryshon ligji, gjoba tė larta pėr shkeljet - Gazeta Shqip

Licencat e pikave tė karburanteve, tani nga disa institucione qė do ti caktojė qeveria Pėrkufizimi - Falsifikim, ndėrhyrje nė nėnproduktet e naftės, duke shtua
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Shitėn naftė e gaz pa standartgjobiten 23 pika karburanti - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ja lista me 23 karburantet e gjobitura nga IQT TIRANĖ – Pėr naftėn dhe gazin qė kanė shitur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Naftė pa standarde, 6.7 milionėlekė gjobė 23 pikave karburanti - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ja lista me 23 karburantet e gjobitura nga IQT TIRANĖ – Pėr naftėn dhe gazin qė kanė shitur
- Shtuar 3 muaj mė parė


»INUK prish karburantet pa leje nė rrugėn Plepa-Rrogozhinė - Shqiptarja.com

DURRES - Pėrgjatė rrugės nacionale Plepa – Rrogozhinė ka nisur aksioni pėr evidentiminin e pikave tė karburanteve pa leje. Drejtoria e Pėrgjithshme e Rrugėve ka konstatuar objekte, qė ngrihen nė
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Aksion ndaj pikave te karburanteve - Top Channel

Përgjatë rrugës Plepa – Rrogozhinë ka nisur aksioni për evidentiminin e pikave të karburanteve pa leje. Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve ka kons
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Tėrmet ēmimesh nė tregun e karburanteve - Gazeta Shqip

Lėvizje pozitive nė tregun me pakicė, por vazhdojnė spekulimet e pasiguria nė standarde Vladimir PUKA
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Karburantet nuk paguajnė gjobat, letėr Pėrmbarimit - Gazeta Shqip

Inspektorati Vendosin gjoba, por nuk arrijnė ti mbledhin. Inspektorati Qendror Teknik i ka kėrkuar Shėrbimit tė Pėrmbarimit Gjyqėsor tė bashkėpunojė me kėtė institucion pėr
- Shtuar 3 muaj mė parė»Karburantet, jo mė licencanga bashkitė dhe komunat - Shqiptarja.com

TIRANE- Pikat e tregtimit tė karburanteve nuk do tė liēencohen mė nga pushteti vendor. Ministria e Energjitisė dhe Industrisė ka pėrgatitur njė projektligj, i cili pėrqendron nė duart e qeverisė licen
- Shtuar 4 muaj mė parė


»Karburantet, jo mė licensanga bashki dhe komuna - Shqiptarja.com

TIRANE- Pikat e tregtimit tė karburanteve nuk do tė liēencohen mė nga pushteti vendor. Ministria e Energjitisė dhe Industrisė ka pėrgatitur njė projektligj, i cili pėrqendron nė duart e qeverisė licen
- Shtuar 4 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1201 ->1201 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 karburantet ->karburantet 0 docs[0] -> docs[0] 1 1201 ->1201 0 hits[0] -> hits[0] 1 1529 ->1529

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos