Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kavajes"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Droga nė portin e Durrėsit, kapetnjė bashkėpunėtor, tre nė kėrkim - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Kamioni me kanabis,destinacion Italia Shkon nė 2 numri i tė arrestuarve pėr rreth 350 kilogramėt e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kavaje helmohen 160 dasmore ne Qerret - News of Albania

PUBLICITET Rreth 150 dasmore jane helmuar nga ushqimi ne fshatin Qerret te Kavajes dhe per pasoje jane shtruar ne Spitalin Infektiv te qytetit Durresbr br Dasma ne te cilen ata jane
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Udhezimi i ri Apartamentet cmimet e reja ne Tirane e qytete - Panorama

e Shtune 16 Gusht 20140956 am p classwp-caption-text Fotot ilustrueseSSSAbrASSdo transaksion per shitje banese rivleresim pasurie te paluajtshme apo kredi e marre per strehim sip
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Projekti i ri per te pastrehet ne shtator tender per 150 shtepi - Panorama

e Hene 11 Gusht 20141004 am p classwp-caption-text Drejtoresha e Entit te Banesave Doris AndonibrbrEnti Kombetar i Banesave eshte fokusuar se fundi ne dy projekte qe lidhen me st
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Abuzuan me tokat ne bregdet KLSH kallezon 7 ish-zyrtare - Panorama

e Premte 8 Gusht 20141919 pm p classwp-caption-text Kreu i KLSH Bujar LeskajSSSAbrASSJane 17 raste abuzive te regjistrimit fillestar te tokave ne bregdet te cilat jane bere duke
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Shpetojne femijen 6 vjec mbyten te dy prinderit ne plazhin e Qerretit - Panorama

e Premte 8 Gusht 20140926 am p classwp-caption-text Plazhi i QerretitSSSAbrASSifti Shala mbytet ne det ne perpjekje per te shpetuar djalin Vellaibri viktimes La 4 jetime erdhi ng
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Kerkohen filmimet ne banke Mbi 8500 qytetare Te largohet Fullani - Vizion Plus

brbrProkuroria zgjeron hetimet per zbardhjen e vjedhjes se thesarit te shtetit Brenda javes se ardhshme hetuesit pritet te marrin filmimet nga serverat e kompanise private qe ka instaluar kamerat ne b
- Shtuar 1 javė mė parė


»Shitje droge ne plazhin e Spillese 3 ne pranga - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Kavaje 14 gusht 2014 NOAal- Tre te rinj kane perfunduar ne prangat e policise se Kavajes pasi u kapen duke shitur lende narkotikebr br Sic raporton No
- Shtuar 1 javė mė parė


»Mbytet nje 16 vjecar te Shkembi i Kavajes - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Durres 14 gusht 2014 NOAal- Nje adoleshent i moshes 16 vjecare ka humbur jeten ne zonen e Shkembit te Kavajes ne Durresbr br Viktima ishte ne pushime
- Shtuar 1 javė mė parė


»Shpėrthejnė pusetat te Shkėmbi i Kavajės, krijohen pellgje me ujė tė ndotur - Ora News

Ne pikun e sezonit turistik, ujėrat e zeza nė zonėn e Shkėmbit tė Kavajės vijojnė tė pėrbėjnė problem. Disa puseta kanė shpėrthyer duke formuar pellgje dhe burime tė mėdha uji tė ndotur, nėp
- Shtuar 3 javė mė parė


»Deputeti i PS Cara Nuk e votoj harten territoriale - Vizion Plus

brbrDeputeti i Partise Socialiste Parid Cara deklaron voten kunder hartes me 61 bashki qe do ti paraqitet per votim seances parlamentare pas shqyrtimit ne komisione Per Caren nese zona e Kryevidhit nu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Durres urgjencat ne plazhe - Vizion Plus

brbrKur zgjedhim nje destinacion turistik per te kaluar pushimet duhet te informohemi edhe per sherbimin shendetesor qe ofrohet ne ate zone Shume prej pushuesve ne Durres nuk e dine qe pergjate vijes
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Prishen 20 objekte pa leje ne Kavaje - Vizion Plus

brbrInspektoriati Ndertimor Urbanistik Kombetar ka nderhyre ne qender te qytetit te Kavajes per prishjen e 20 objekteve pa leje te ndertuara ne hapesirat publike Nje pjese e ndertesave per te cilat e
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Hetim 8 zyrtarėve tė komunės Rrashbull, nė sitė edhe pasuria e tyre - Ora News

Pėr 8 zyrtarėt e komunės Rrashbull tė akuzuar pėr shpėrdorim detyre, pasi kanė lejuar ndėrtime pa leje nė zonėn e shkėmbit tė Kavajes pėrvec hetimit penal,do tu kalojė nė sitė edhe pasuria e tyre.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Arrestohet kryetari i komunes Rrashbull - Vizion Plus

brbrGjykata e Durresit ka dhene masen e sigurise arrest me burg per kryetarin e komunes Rashbull Hysen Gashi E njejta mase eshte marre edhe per 4 zyrtaret Vasil Gjoni prane zyres se urbanistikes Vik
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Arrestohet kryetari i Komunes Rrashbull - Vizion Plus

brbrAbuzimet me lejet e ndertimit kane cuar ne pranga kryetarin e komunes se Rrashbullit ne Durres Hysen Gashi Ai eshte arrestuar i akuzuar nga prokuroria per shperdorim detyre Gjate operacionit te k
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Abuzoi me lejet e ndertimit pranga kryekomunarit - Top Channel

Dhëniet abuzive të lejeve të ndërtimit në bregdet çuan në pranga kryetarin e Komunës së Rrashbullit dhe dy zyrtarë të tjerë të saj.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»PD Akuzohet per uzurpim prone Rama e ben shef te verifikimit te pronave - News of Albania

Transmetuar me 05072014 - 1205 Laura Vorpsi PUBLICITET Tirane 4 korrik 2014 NOAal- Partia Demokratike ka denoncuar emerimin ne krye te
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Ina Rama emrin lavire politike nuk ia heq kurre - News of Albania

Transmetuar me 03072014 - 2052 br br Mund te thote ndokush per Ina Ramen Ina Rama ishte puciste e faktuarbashke me ate tjetrin dhe i eshte thene lavire pol
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Te shtena me arme ne Kavaje dy te rinj ne pranga - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Kavaje 4 korrik 2014 NOAal- Policia e Kavajes ka vene ne pranga dy persona te akuzuar per armembajtje pa leje dhe moskallezim krimibr br Kjo pasi ne vendin e
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 1353 ->1353 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kavajes ->kavajes 0 docs[0] -> docs[0] 1 1353 ->1353 0 hits[0] -> hits[0] 1 2005 ->2005

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos