Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kembrixhit"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Princi William tashme nje pilot helikopteri emergjencash - Top Channel

Duka i Kembrixhit, apo Princi trashëgimtar i fronit William, pritet të bëhet pilot i helikopterëve të shërbimit të urgjencës nga ajri, gjatë pranverës
- Shtuar 3 javė mė parė


»Si do të marrë fund bota sipas shkencëtarëve? - BalkanWeb

TIRANE - A duhet të frikësohemi vërtet nga ndonjë ngjarje katastrofike që mund të çojë në zhdukjen e plotë të qenieve njerëzore? Përv
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kate e William do ti thone lamtumire Londres - Top Channel

Rikonstruksioni i apartamentit në “Kensigton Palace” ka kushtuar 4.5 milionë euro, por çifti William-Kate së bashku me Princin Xhorxh dëshiron që të tr
- Shtuar 4 javė mė parė


»100-vjetori i Luftës së I BotëroreNishani në ceremoninë përkujtimore  - Shqiptarja.com

BELGJIKË - Presidenti Nishani ka marrë pjesë në ceremoninë përkujtimore në Liezh me rastin e 100-vjetorit të fillimit të Luftës së Parë Bot&
- Shtuar 4 javė mė parė


»100 vjetori i Luftės sė Parė Botėrore, Nishani nė ceremoninė pėrkujtimore nė Liezh - Ora News

Belgjikė- Presidenti i Republikės, Bujar Nishani dhe Zonja e Parė, Odeta Nishani, me ftesė tė Mbretit Filip tė Belgjikės, morėn pjesė sot paradite nė ceremoninė pėrkujtimore me ras
- Shtuar 4 javė mė parė


»100-vjetori i fillimit të Luftës së Parë Botërore, Nishani në Liezh mes liderëve botëror - BalkanWeb

LIEZH- Presidenti i Republikës, Bujar Nishani dhe Zonja e Parë, Odeta Nishani, me ftesë të Mbretit Filip të Belgjikës, morën pjesë sot paradite në ceremoni
- Shtuar 4 javė mė parė


»100-vjetori i Luftės sė I BotėroreNishani nė ceremonin pėrkujtimore  - Shqiptarja.com

BELGJIKĖ - Presidenti Nishani ka marrė pjesė nė ceremoninė pėrkujtimore nė Liezh me rastin e 100-vjetorit tė fillimit tė Luftės sė Parė Botėrore nė ceremoninė pėrkujtimore me rastin e fillimit tė Luft
- Shtuar 4 javė mė parė


»100-vjetori i fillimit tė Luftės sė Parė Botėrore, Nishani nė Liezh mes liderėve botėror - BalkanWeb

LIEZH- Presidenti i Republikės, Bujar Nishani dhe Zonja e Parė, Odeta Nishani, me ftesė tė Mbretit Filip tė Belgjikės, morėn pjesė sot paradite nė ceremoninė pėrkujtimore me rastin e fillimit tė Luftė
- Shtuar 4 javė mė parė»Nishani e Nikolici bashkë në 100-vjetorin e LIB - IndeksiOnline

Presidenti Bujar Nishani dhe Zonja e Parë Odeta Nishani, me ftesë të Mbretit Filip të Belgjikës, morën pjesë sot paradite në ceremoninë përkuj
- Shtuar 4 javė mė parė


»Kate Middelton hidhet nė fushė me taka tė larta - Ora News

Kate Middelton mund tė duket e mrekullueshme pa bėrė asgjė. Duke vazhduar pėrkrahjen e saj pėr Commonwealth Games nė Glasgow ajo ka dhėnė njė shfaqje tė veēantė teksa ėshtė hedhur duke ndjekur rreg
- Shtuar 5 javė mė parė


»Probabiliteti: Tre avionė tė rrėzuar pėr tetė ditė, ēfarė thotė matematika? - Gazeta Shqip

Nė hapėsirėn e tetė ditėve, tre avionė qė transportonin pasagjerė u rrėzuan nė mes tė fluturimit. A janė rastėsi aksidentet kaq tė shpeshta? BBC
- Shtuar 5 javė mė parė


»Cavalli pushime ne Ibiza me te dashuren 26-vjeccedilare - Top Channel

Stilisti italian Roberto Cavalli, 73 vjeç, po kalon disa ditë pushimi me të dashurën Lina Nilson, 26 vjeçe, në Ibiza, me një mega jaht. Ata dukeshin të rela
- Shtuar 1 muaj mė parė


»1 vjeƧ, princi dhe i ati pĆ«rballĆ« njĆ«ri-tjetrit (FOTO) - News of Albania

Transmetuar më 22.07.2014 - 17:58 Princi George i Kembrixhit ka mbushur njĆ« vit jetĆ«. Ne kemi pasqyruar disa nga momentet mĆ« tĆ« rĆ«ndĆ«sishme nĆ« jet
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Gezuar ditelindjen Princ George - Top Channel

Ky është një ndër imazhet e fundit të Princit Xhorxh lëshuar nga Mbretëria e Bashkuar në nder të ditëlindjes së tij të parë.  F&eu
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Ja çfarë ndodh me trurin e të fiksuarve pas seksit - BalkanWeb

ANGLI- Shkencëtarët e Universitetit të Kembrixhit skanuan trurin e 19 meshkujve heteroseksualë, të cilët kishin sjellje të sëmurë seksuale dhe 19 meshkujt
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Kate Middelton sėrisht shtatzėnė? - Ora News

Lajmin se Dukesha e Kembrixhit ėshtė nė pritje tė fėmijės sė  dytė e ka dhėnė mikesha e Kate, Jessica Hay e cila ishte pikėrisht ajo nė vitin 2012, qė dha lajmin se Dukesha ishte shtatzėnė.
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Novak Djokovic Ishte nje moment perfekt - Top Channel

Novak Djokovic ka shkuar drejt altarit me të fejuarën e tij prej shumë vitesh, Jelena Ristic. Tenisti serb, fitues i Uimbëlldonit, zgjodhi që të martohet disa ditë p
- Shtuar 1 muaj mė parė


»Princi George feston 1-vjetorin ne koverin e Vanity Fair - Top Channel

Princi George dukej i mrekullueshëm me babain William dhe Dukeshën e Kembrixhit, Kate teksa pozojnë për  “Vanity Fair” në ditëlindjen e tij të par&e
- Shtuar 2 muaj mė parė


»Finalja e Wimbledon vipat pushtojne tribunen - Top Channel

Finalja e turneut Wimbledon nuk është vetëm mundësia për të parë 2 lojtarët më të mirë të tenisit në botë, por ajo tashmë &eu
- Shtuar 2 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 332 ->332 0 total_found -> total_found 1 332 ->332 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kembrixhit ->kembrixhit 0 docs[0] -> docs[0] 1 332 ->332 0 hits[0] -> hits[0] 1 423 ->423

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos