Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Keta"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Denohet pajtimtari i gjaqeve - Vizion Plus

brbrGjykata e Durresit ka shpallur fajtor kryetarin e asamblese kombetare te misionareve te pajtimit te gjaqeve dhe dy bashkepunetore te tij te akuzuar per korrupsioni pasiv ne sektorin privat Sipas h
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Naco Prioritet korrupsioni brenda drejtesise - Vizion Plus

brbrTani eshte koha per luften kunder korrupsionit brenda rradheve te drejtesise Ndersa ka theksuar kete mesazh Ministri i drejtesise Nasip Naco ka ftuar opoziten te jete pjese e konferences kombetare
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Mbi 800 viktima ne rripin e Gazes - Vizion Plus

brbrNumri i palestinezeve te vrare ne qytetin e Gazes ka shkuar mbi 800 Qekurse nisi konflikti me i fundit me 8 korrik ne Rripin e Gazes jane vrare gjithashtu edhe 35 izraelite Vec sulmeve ajrore for
- Shtuar 2 ditė mė parė


»SHBA akuzon Rusine per sulme ndaj Ukraines - Vizion Plus

brbrShtetet e Bashkuara po e akuzojne perseri Russine se po perzihet ne punet e Ukraines lindore kete here duke hedhur raketa ndaj forcave ukrainase nga ana ruse e kufirit raporton Zeri i Amerikesbrbr
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Shtohen viktimat asnje shprese per armepushim - Vizion Plus

brbrE ndersa luftimet ne rripin e Gazes vijojne zyrtare te kombeve te bashkuara kane ngritur alarmin se ushtria izraelite ka sulmuar me raketa dy nje shkolle te OKB-se qe sherbente si vendstrehimin pe
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Durres denohet kreu i pajtimit te gjaqeve dhe dy bashkepunetoret e tij - News of Albania

Foto arkiv PUBLICITET Durres 25 korrik 2014 NOAal- Gjykata e Durresit ka shpallur fajtor kryetarin e Asamblese Kombetare te Misionareve te Pajtimit te Gjaqeve dhe dy bashkepunetore t
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Gazetari Enkel Demi sqaron se pse i ngriti tre gishtërinjtë - IndeksiOnline

Gazetari i njohur shqiptar, Enkel Demi, është “gozhduar” nga patriotët e Facebook’ut pasi që ai publikoi një foto me fanellën e Juventusit dhe t
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Berisha: Rama tërhoqi ndëshkimetnë KLD se gjyqatrët i dhanë para  - Shqiptarja.com

TIRANE - Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar akuzat e tij ndaj qeverisë dhe më konkretisht ndaj kryeministrit Edi Rama, ku kësaj rradhe e ka akuzuar se ka urdhëruar sipas tij m
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Berisha: Harta e re, pazar banal ku Rama-Meta kanë ndarë Shqipërinë si plaçkë elektorale - BalkanWeb

TIRANE - Ish-kryeministri Berisha konsideron se varianti i propozuar për ndarjen territoriale është antikushtetues, diskriminues dhe ndëshkues për qytetarët. Në nj&e
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Per cdo polic qe vrau 4 denime me burg perjete per Dritan Dajtin - News of Albania

Dritan Dajti PUBLICITET Tirane 23 korrik 2014 NOAal- Gjykata per Krimet e Renda ka dhene vendimin ndaj te pandehurit Dritan Dajtibr br I akuzuar per vrasjen e kater policeve Gjykat
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha: Rama u tėrhoq nga ndėshkimet nė KLD, se gjyqtarėt ia derdhėn paratė nė zyrė - Ora News

Tiranė Ish-Kryeministri Berisha e ka akuzuar Kryeministrin Rama se e ndryshoi kėrkesėn e rėndė pėr ndėshkimin e disa gjyqtarėve nė KLD pasi ata i kanė derdhur kuotėn e korrupsioni
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Berisha: Rama u tėrhoq nga ndėshkimet nė KLD, gjyqtarėt ia derdhėn paratė nė zyrė - Ora News

Tiranė Ish-Kryeministri Berisha e ka akuzuar Kryeministrin Rama se e ndryshoi kėrkesėn e rėndė pėr ndėshkimin e disa gjyqtarėve nė KLD pasi ata i kanė derdhur kuotėn e korrupsioni
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Pishinat demet qe nuk e dinit se iu shkaktojne - News of Albania

Transmetuar me 21072014 - 1848 Klori i pishinave eshte armik per bukurine Ne rrezik jane fytyra syte dhe floket Kujdes per femijet shprehet Maria Grazia Caput
- Shtuar 5 ditė mė parė


»PD Krimi ne rritje te ndalet propaganda dhe te merren masa - News of Albania

Transmetuar me 22072014 - 1318 Ervin Salianji PUBLICITET Tirane 22 korrik 2014 NOAal- Partia Demokratike denoncoi propaganden dhe fasad
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Vrasja nė bllok nė 2013, kallėzim penal prokurorit, Byroja: Fshehu autorin - BalkanWeb

TIRANE- Byroja pėr Mbrojtjen e tė Burgosurve ka bėrė njė kallėzim penal pėr shtetasin me iniciale R. T, prokuror pranė Prokurorisė sė Rrethit Tiranė. Akuzat mbi prokurorin i adresohen dosjes sė Ndriēi
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Nen hetim 5 administratore firmash mashtruan me TVSH - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 20 qershor 2014 NOAal - Pese administratore subjektesh jane nen hetim pasi akuzohet se kane kryer nje skeme mashtruese me Tatimin mbi Vleren e Shtua
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Beqaj Mjekeve me zero kredite u hiqet licenca - Klan TV

0 brbr
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Zhduken trupat e viktimave te aeroplanit te rrezuar ne Donjeck - Vizion Plus

brbrEkipet e emergjences ne Ukraine gjeten edhe 72 trupa te tjere te pajete duke e cuar ne 233 numrin e viktimave qe jane gjetur ne vendin e rrezimit te avionit malajzian Megjithate separatistet pro-r
- Shtuar 6 ditė mė parė


»I kerkuari nga policia grabiste pushuesit ne plazhin e Durresit - News of Albania

Foto ilustruese PUBLICITET Durres 21 korrik 2014 NOAal - Nje 32 vjecar me gjithe se rezultonte i shpallur ne kerkim nga policia levizte lirshem duke grabitur pushuesit ne plazhin e D
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Rummenigge Federata po demton Bayernin - News of Albania

Shefi ekzekutiv i Bayern Munich Karl-Heinz Rummenigge ka kritikuar Bundesligan pasi sipas drejtuesit te liges gjermane te futbollit kerkojne te demtojne Bayernin duke e nisur sezonin e ri shume shpejt
- Shtuar 7 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 11264 ->11264 0 time -> time 1 0.026 ->0.026 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 keta ->keta 0 docs[0] -> docs[0] 1 11264 ->11264 0 hits[0] -> hits[0] 1 14950 ->14950

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos