Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Klosi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Fatos Klosi: Kisha greke si strukturė diktatoriale, s’duron opinione ndryshe - BalkanWeb

TIRANE-E quan “strukturė diktatoriale” Kishėn greke, ndėrsa kryepeshkopin pėr Shqipėrinė Anastas Janullatos e vendos nė majė tė kėsaj strukture. Kėshtu reagoi dje Fatos Klosi, ishkreu i Sh
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Fatos Klosi Kisha greke si strukture diktatoriale sduron opinione ndryshe - Panorama

e Hene 1 Shtator 20141142 am E quan strukture diktatoriale Kishen greke ndersa kryepeshkopin per Shqiperine Anastas Janullatos e vendos ne maje te kesaj strukture Keshtu reagoi d
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Janullatosin e sulmojne sherbimet sekrete dhe islamiket - Panorama

e Hene 1 Shtator 20141140 am p classwp-caption-text Shkrimi ne KathimerinibrbrHarmonia fetare ne Shqiperi po destabilizohet nga ekstremistet nacionaliste dhe islamike te ndihmuar
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Ish-shefi i shërbimit sekret: Kisha greke është strukturë diktatoriale - IndeksiOnline

Fatos Klosi ish kreu i shërbimit sekret e ka cilësuar “strukturë diktatoriale” Kishën greke, ndërsa kryepeshkopin Anastas Janullatos e vendos në maj&e
- Shtuar 1 ditė mė parė


»“Kathimerini”: Anastas nė qendėr tė sulmeve, qėllimi tė ēekuilibrohet harmonia fetare - BalkanWeb

GREQI-“Kryepeshkopi i Shqipėrisė Anastas ndodhet nė zemėr tė njė 'lufte' tė pistė, tė motivuar nga qarqet ekstreme nacionaliste dhe islamike, me ndihmėn e shėrbimeve sekrete nė Shqipėri”,
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kathimerini:Janullatos po sulmohetkėrkohet prishja e harmonisė fetare - Shqiptarja.com

Mediat greke kanė marrė sėrish nė mbrojtje kryepeshkopin Anastas Janullatos, ndėrsa nė Shqipėri kanė nisur polemikat rreth 300 vjetorit tė lindjes sė Shėn Kozmait. Gazetari grek Stavros Ximas
- Shtuar 3 ditė mė parė»Sdeklaruan pasurine gjobe Fatos Klosit dhe 6 zyrtareve - Panorama

e Shtune 30 Gusht 20141144 am p classwp-caption-text Fatos KlosibrbrInspektorati i Larte i Deklarimit dhe Kontrollit te Pasurive ka gjobitur dje me 100 mije leke gjashte zyrtare
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Maxhoranca rrezon 5 dekretet e Nishanit - Panorama

e Shtune 30 Gusht 20141129 am p classwp-caption-text Komisioni i LigjevebrbrMaxhoranca rrezon ne nje kohe rekord pese dekrete te Presidentit Bujar Nishani brKomisioni i Ligjeve d
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PDIU bashkėpunim me PS pėrndryshimin e Kodit Zgjedhor - Shqiptarja.com

TIRANE- Mazhoranca dhe PDIU do tė vijojnė bashkėpunimi nė reformėn e Kodit Zgjedhor. Kjo gjė u tha dje nė mbledhjen e Komisionit tė Ligjeve ku deputeti Blendi Klosi theksoi se reforma e Kodit Zgjedhor
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Nuk deklaruan pasurinë, ILDKPKI 100.000 lekë gjobë 6 zyrtarëve  - Shqiptarja.com

TIRANË - Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave (ILDKPKI) ka njoftuar ditën e sotme në një deklaratë për
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Komisioni i Ligjeve rrėzon 3 dekrete tė Nishanit: Presidenti po tallet - BalkanWeb

TIRANE-Konferenca e Kryetarėve u mblodh sot paradite nė Kryesinė e Kuvendit duke miratuar kalendarin 3-javor pėr punimet, ku u pėrfshinė dhe 5 dekretet qė Presidenti riktheu nė Kuvend. Mbledhj
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Komisionet rrėzojne 5 dekretet e Nishanit: Presidenti tė mos tallet - BalkanWeb

TIRANE-Shumica thirri sot mbledhjen e Komisionit tė Ligjeve dhe atė tė Sigurisė Kombėtare, tė cilat, pa praninė e opozitės, shqyrtuan e rrėzuan pesė dekretet e Presidentit. Dekretet kthyera qė u rrėzu
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Komisionet kuvendore rrėzojne 5 dekretet e Nishanit: Presidenti tė mos tallet - BalkanWeb

TIRANE-Shumica thirri sot mbledhjen e Komisionit tė Ligjeve dhe atė tė Sigurisė Kombėtare, tė cilat, pa praninė e opozitės, shqyrtuan e rrėzuan pesė dekretet e Presidentit. Dekretet kthyera qė u rrėzu
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Mosdeklarimi i pasurisė, LDKP gjobit Fatos Klosin dhe 5 zyrtarė - BalkanWeb

TIRANĖ-6 zyrtarė janė gjobitur me 100.000 lekė gjobė nga ILDKP pėr refuzim tė deklarimit nė afat dhe pa shkaqe tė arsyeshme tė deklaratės sė pasurisė. Mes tyre ėshtė edhe Kryetari i Agjensisė Kombėtar
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Pergjimet shtojne sigurine - Vizion Plus

brbrNdryshe nga stuhia diplomatike qe perfshiu vendet me te fuqishme te botes per ceshtjen e pergjimeve ne Shqiperi lajmi se po pergjohet nga SHBA dhe tani se fundmi edhe nga Gjermania nuk ka shkaktua
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Pamje ekskluzive të negociatave për çmilitarizimin e UÇK-së (Video) - IndeksiOnline

Është folur shumë për negociatat e zhvilluara mes forcave të NATO’s dhe krerëve të UÇK’së për çmilitarizimin e kësaj
- Shtuar 3 javė mė parė


»Klosi Fullani fajtor eshte cenuar siguria kombetare - Panorama

e Diele 10 Gusht 20141022 am p classwp-caption-text Fatos Klosi Majtas Guvernatori Ardian FullaniSSSAbrASSIsh-kreu i SHISH Fatos Klosi thote se me grabitjen e Bankes se Shqiperis
- Shtuar 3 javė mė parė


»Banka Punonjesit te mprehin shqisat - Panorama

e Diele 10 Gusht 20141324 pm p classwp-caption-text Banka e ShqiperisebrbrTe gjithe punonjesit e Bankes se Shqiperise jane mbledhur ne nje takim te posacem ku u eshte terhequr ve
- Shtuar 3 javė mė parė


»Klosi: Skandali, Fullani të mbajë përgjegjësi ligjore - BalkanWeb

TIRANE-Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi deklaroi dje, se Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Adrian Fullani duhet të mbajë përgjegj&e
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 3637 ->3637 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 klosi ->klosi 0 docs[0] -> docs[0] 1 3637 ->3637 0 hits[0] -> hits[0] 1 8365 ->8365

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos