Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Komuna Ksamil"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Vendorėt duan mė shumė bashki, kėrcėnojnė dhe me bojkotim zgjedhjesh - Gazeta Shqip

Kuvend Bashkia Vlorė nuk kthen pėrgjigje, Komuna Gjegjan kėrkon tė jetė mė vete ARTEMISA HOXHA
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ndarja e re territoriale, PDIU letërme propozime ministrit Çuçi - Shqiptarja.com

TIRANE - Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet i ka dorëzuar një letër zyrtare Ministrit të Çështjeve Vendore Bledi Çuçi lidhur me propozimet e saj p&e
- Shtuar 2 javė mė parė


»Reforma Territoriale, ja propozimet e PDIU-së - BalkanWeb

TIRANE - Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka prezantuar propozimet e saj për ndarjen territoriale. Sipas PDIU-së, për të arritur në këto përfundime, grupi i
- Shtuar 2 javė mė parė


»Ksamili, nga fshati i Enverit në qytezën që vetëmenaxhohet - BalkanWeb

KSAMIL - Thuhet se ishte vizita e ish-Kryeministrit të Bashkimit Sovjetik, Nikita Hrushov, në vitin 1960, që i hapi rrugë ndërtimit të rrugës në Butrint e
- Shtuar 4 javė mė parė

»Menaxhimi i plazheve, Auron Tare: Rojet bregdetare shpėtuan 3 vjeēarin, shteti po tregon qė ėshtė kėtu - Ora News

Risitė nė menaxhimin e plazheve dhe puna pėr zhvillimin e tij duket se ka dhėnė frytet e tij dje nė Sarandė. Njė fėmijė tre vjeēar ėshtė shpėtuar nga rojat bregdetare. Ky lajm ėshtė bėrė i d
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ankesat e banoreve, Tare: Janë të pabaza, nuk ka taksë për hyrjen në Ksamil - BalkanWeb

TIRANE-Një ditë më parë banorët e Ksamilit kundërshtuan veprimet e fundit të komunës me pretendimin se pushteti vendore po aplikon një taksë të r
- Shtuar 4 javė mė parė


»Taksė 100 lekė pėr ēdo mjet qė hyn nė Ksamil, banorėt: Vendosja e trarėve, absurde - BalkanWeb

KSAMIL- Tashmė ēdokujt qė do i duhet tė shkojė pėr pushime nė Ksamil, do i duhet tė paguajė 100 lekė tė reja. Kjo taksė qe u vendos nga Komuna e Ksamilit me miratim tė kėshillit tė kėsaj komune do apl
- Shtuar 4 javė mė parė


»Sezoni turistik, taksė 100 lekė pėr ēdo automjet qė hyn nė Ksamil - Ora News

Kush do tė bėjė pushime nė Ksamil duhet tė paguajė njė taksė prej 100 lekėsh tė reja. Kjo ėshtė njė taksė e vendosur nga Komuna e Ksamilit dhe do tė aplikohet pėr ēdo automjet qė do tė hyjė nė Ksam
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ksamili vendos traun: 100 lekë për çdo makinë që hyn në komunë - Shqiptarja.com

KSAMIL - Kushdo qe vendos te kaloje pushimet verore ne Ksamil do te dyhet te paguaje nje takse prej 100 leke te reja. Ky vendim eshte marre nga komuna dhe do te aplikohet per cdo automjet qe do te hyj
- Shtuar 4 javė mė parė


»Ksamili vendos traun: 100 lekė pėr ēdo makinė qė hyn nė komunė - Shqiptarja.com

KSAMIL - Kushdo qe vendos te kaloje pushimet verore ne Ksamil do te dyhet te paguaje nje takse prej 100 leke te reja. Ky vendim eshte marre nga komuna dhe do te aplikohet per cdo automjet qe do te hyj
- Shtuar 4 javė mė parė»Berisha nga selia e Bashes Rama presion Metes per venie prangash - News of Albania

Transmetuar me 25062014 - 1632 Per here te dyte ne pak dite ish kryetari i Partise Demokratike ka zhvilluar nje tjeter bashkebisedim me gazetaret ne seline e
- Shtuar 1 muaj mė parė»Nė Lazarat, mbi 67% e familjeve zotėrojnė tė paktėn njė automjet - BalkanWeb

GJIROKASTER - Studimi i ekspertėve europianė, mbi bazėn e Censusit 2011, e nxjerrin Lazaratin njė fshat luksoz, ku 67.3% e familjeve ka tė paktėn njė makinė. Qeveria, opozita dhe Komuna e Lazaratit ka
- Shtuar 3 muaj mė parė»Ksamili do tė mbetet KsamilBubullima tė kthehet si para Ēlirimit - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit Ndėrkombėtarėt: Reforma forcon vendorėt TIRANĖ – Reforma territoriale ka zgjuar interesin e
- Shtuar 3 muaj mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 141 ->141 0 total_found -> total_found 1 141 ->141 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 komuna ->komuna 0 docs[0] -> docs[0] 1 17692 ->17692 0 hits[0] -> hits[0] 1 32984 ->32984 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 ksamil ->ksamil 0 docs[1] -> docs[1] 1 1107 ->1107 0 hits[1] -> hits[1] 1 1665 ->1665

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos