Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kosove"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Pendohet xhihadisti Zejnullahu:Kurrë nuk do të nisem për në Siri - Shqiptarja.com

KOSOVE- Shtetasi i Kosovës, Mentor Zejnullahu, i cili u kap në aeroportin e Rinasit në Tiranë teksa po shkonte për në Siri, është penduar për veprimin e ti
- Shtuar 1 ditė mė parė


»KS i OKB debaton per Kosoven - Panorama

e Shtune 30 Gusht 20141204 pm Nje dite pas Konferences se Berlinit per Ballkanin ne Nju Jork u mbajt seanca e Keshillit te Sigurimit per Kosoven Sekretari i Pergjithshem i OKB-se
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Kosovari i dyshuar rekturonte xhihadiste - Vizion Plus

brbrShtetasi kosovar Mentor Zejnullahu qe u arrestua te premten ne aeroportin e Rinasit eshte nisur kete te diele per ne Kosove Nga kontrolli i policise ne telefonin e Zejnullahut u gjeten biseda te
- Shtuar 3 ditė mė parė


»Serbi-Kosove vritet shqiptari e polici serb - Panorama

e Premte 29 Gusht 20141229 pm Nje shqiptar eshte vrare dhe nje tjeter eshte plagosur dje ne oret e para te mengjesit ne kufirin Serbi-Kosove Merdare Viktima eshte Fatmir Mehmeti
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Serbia kerkon 10 miliarde euro shperblim nga Kosova - Panorama

e Premte 29 Gusht 20141228 pm Serbia pretendon se bombardimet e NATO-s gjate luftes se fundit ne Kosove dhe pavaresia e saj i kane shkaktuar asaj deme ekonomike ne nje vlere prej
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Vucic Rama eshte i mikpritur Shqiperia treg ideal per ne - Panorama

e Shtune 30 Gusht 20141125 am p classwp-caption-text Thaci Rama dhe Vucic gjate konferencesbrbrKryeministri i Serbise Aleksandar Vucic komentoi dje viziten e homologut te tij shq
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kosove xhihadistet blene vizat italiane - Top Channel

Skandali i shitjes së vizave në ambasadën italiane në Prishtinë, ku ishte i përfshirë dhe djali i ish-presidentit Rugova, Ukë Rugova, ka marrë të tjer
- Shtuar 4 ditė mė parė


»KS perplasja Kosove-Serbi - Vizion Plus

brbrKrimet e luftes ne Serbi e Kosove kane qene ne fokus te debatit mes ministrat e jashtem te Kosoves dhe Serbise gjate seances se Keshillin e Sigurimit Ne kete mbledhje ku shqyrtohej raporti tre mu
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kosove familjaret kerkojne eshtrat e 1700 personave - Vizion Plus

brbrEdhe pse kane kaluar 15-vjet nga perfundimi i luftes se Kosoves familjaret ende nuk kane marre eshtrat e rreth 1700 personave Ne Diten Nderkombetare te te Humburve te afermit i kerkojne qeveritar
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Mesazhi i Plasarit per koleget Sna qorton kush per mitingjet - Panorama

e Premte 29 Gusht 20141247 pm p classwp-caption-text AUREL PLASARIbrbrBiblioteka Kombetare gjate 16 viteve drejtimibrbrPlasari Si kemi punuar ne kohe perplasjesh politikebrbr8220
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kosove vritet nje shqiptar ne Mitrovice - Top Channel

Një person ka mbetur i vrarë ndërsa dy të tjerë të plagosur menëgjesin e së premtes në Kosovë, në një zonë malore që ndan Mitrovic
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Kino Lumbardhi QKK Ska privatizim pa pelqimin tone - Panorama

e Enjte 28 Gusht 20141253 pm p classwp-caption-text Kinema Lumbardhi ne PrizrenbrbrPara nje muaji Agjencia Kosovare e Privatizimit shpalli vendiminbrbrKunder edhe Edi Rama Mos i
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Incidenti ne kufirin Kosove-Serbi - Top Channel

Autoritetet serbe e quajnë akt terrorist incidentin në kufirin Kosovë Serbi, ku një pjesëtar i policisë serbe dhe një shqiptar nga Kosova ngelën të vdekur,
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Nena kosovare i lutet te shoqit Ma kthe djalin 8-vjecar nga Siria - Panorama

e Marte 26 Gusht 20141234 pm p classwp-caption-text Erioni 8-vjecari qe eshte marre nga babai ne SiribrbrNje nene kosovare i lutet te shoqit qe t8217ia ktheje femijen ne shtepi P
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Shqiperia po behet por te gjithe te bejne pjesen e tyre - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141205 pm PANDI ZDRULIbrbrĀ  Pas dy javesh qendrimi ne Shqiperi nga takimet me miq shoke e familjare kam degjuar shpeshhere shprehjen nuk behet me ky vend os
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Basha refuzon Kroacine grumbullohet nga Shqiperia - Panorama

e Merkure 27 Gusht 20141153 am Nje tjeter talent pritet t8217i shtohet plejades se arte te Kombetares U-19 Behet fjale per Arlind Bashen 19-vjecarin qe luan aktualisht per skuadr
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Boterori i xhudos shqiptarja merr medaljen e arte - Vizion Plus

brbrShqiptarja nga qyteti i Pejes ne Kosove Majlinda Kelmendi sot ka mbrojtur titullin e kampiones se botes ne Xhudo Xhudistja pejane ka shkelqyer ne Boterorin qe po mbahet ne Rusi Majlinda Kelmendi
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Haradinaj: Mundohen të na kushtëzojnë të negociojmë me Thaçin - BalkanWeb

KOSOVE-Koalicioni LDK, AAK dhe Nisma nuk do të bëjnë asnjë kompromis me Partinë Demokratike të Kosovës, sado që aktgjykimi i shpallur nga Gjykata Kushtetuese&nb
- Shtuar 7 ditė mė parė


»Kosove pritet perseritja e seances konstituive - Vizion Plus

brbrGjykata Kushtetuese publikoi interpretimin e plote ligjor ne te cilin thuhet se zgjedhja e Isa Mustafes si kryetar i Kuvendit te Kosoves eshte jo kushtetuese Ne kete dokument prej 42 faqesh trupa
- Shtuar 1 javė mė parė


»Kosova e Serbia, së shpejti me pika të përbashkëta kufitare - BalkanWeb

KOSOVE- Kosova dhe Serbia, me ndihmën e Bashkimit Evropian, do të nisin së shpejti ndërtimin e pikave të përhershme dhe të përbashkëta kufitare. Ndërt
- Shtuar 1 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 13274 ->13274 0 time -> time 1 0.006 ->0.006 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kosove ->kosove 0 docs[0] -> docs[0] 1 13274 ->13274 0 hits[0] -> hits[0] 1 24210 ->24210

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos