Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Krrabes"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Hapet sot tuneli i Krrabes - Vizion Plus

brbrData 10 korrik ishte afati i fundit per hapjen e tunelit te Krrabes per qarkullimin e lire te automjeteve drejt Elbasanit Por ende sot nje dite me vone tuneli vijon te qendroje i mbyllur dhe qytet
- Shtuar 2 javė mė parė


»Tuneli i Krrabes i mbyllur - Top Channel

Tuneli i Krrabës dhe rruga e re Tiranë-Elbasan do të vazhdojë të qëndrojë e mbyllur edhe 10 ditë të tjera. Kompania ndërtuese kishte
- Shtuar 4 javė mė parė


»Tirane- Elbasan aksidentohet deputeti Ardian Turku - News of Albania

Ardian Turku PUBLICITET Elbasan 16 maj 2014 NOAal- Nje aksident i rende rrugor ka ndodhur mbremjen e sotme ku deputeti i Partise Demokratike Ardian Turku gjate kohes qe ka qene ne dr
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Aksident ne tunelin e Krrabes dy te vdekur - Shekulli

Nje aksident i rende automobilistik ka ndodhur para pak minutash ne hyrje te tunelit te Krrabes ne rruge Tirane-Elbasan Si pasoje e perplasjes se forte te dy atomjeteve kane m
- Shtuar 3 muaj mė parė


»Neser bllokohet tuneli i Krrabes - Shekulli

Ministria e Brendshme njoftoi sot se duke nisur nga dita e neserme tuneli i Krrabes i cili eshte pjese e autostrades Tirane-Elbasan do te mbyllet perkohesisht pasi do ti nenshtrohet rikonstruk
- Shtuar 5 muaj mė parė


»Tiranė, CEZ: Nesėr 6 orė pa dritagjithė rrethinat e pjesės lindore - Shqiptarja.com

TIRANĖ - Nesėr nga ora 09:00 deri nė orėn 15:00 do tė ketė stakim tė energjisė elektrike nė disa zona periferike tė pjesės lindore tė Tiranės.Pa energji elektrike do tė jenė fshatrat: Berzhitė
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Digjet makina ne tunelin e Krrabes - Top Channel

Një makinë u përfshi nga flaket pasditen e së mërkurës në tunelin e Qafë Krrabës. Policia e Elbasanit bën të ditur se mjeti
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Perfshihet nga flaket nje makine ne tunelin e Krrabes - ABC News

Nje makine tip Pezho u perfshi nga flaket brenda ne tunelin e Krrabes ndersa udhetonte nga Elbasani ne Tirane. Automjeti kishte pesuar avari pa u futur ende në tunel dhe shoferi u sinjalizua nga
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Automjeti merr flake ne tunelin e Qafe Krrabes - Top Channel

Një makinë u përfshi nga flaket pasditen e së mërkurës në tunelin e Qafë Krrabës. Policia e Elbasanit bën të ditur se mjeti
- Shtuar 7 muaj mė parė


»Shqiperia Tjeter Historia e Tiranes - Top Channel

Pas pallateve shumëkatëshe dhe betonit mbytës fshihet një Tiranë tjetër, një Tiranë që pak e njohim e aq me pak e kemi vlerësuar.
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Hetimet per aksidentin e Olldashit prokuroria sekuestron kamerat e tunelit te Krrabes - ABC News

Sekuestrohen kamerat e sigurisë në tunelin e Krrabës për llogari të hetimit të shkakut të aksidentit të deputetit Sokol Olldashi. Prokuroria e Tiranës, pas
- Shtuar 8 muaj mė parė


»Humb jetėn nė aksident deputeti Sokol Olldashi, u aksidentua me makinė nė Krrabė - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi 40 vjeē ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tirane-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė nė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Humb jetėn deputeti Sokol Olldashi, u aksidentua me makinė nė Krrabė - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi 40 vjeē ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tirane-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė nė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Humb jetėn deputeti Sokol Olldashi, u aksidentua me makinė nė Krrabė - BalkanWeb

TIRANE-Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi 40 vjeē ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tirane-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė nė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Aksidenti fatal, humb jetėn deputeti Sokol Olldashi, makina ra nė humnerė 20 metra - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi, 40 vjeē, ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tiranė-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Aksidenti fatal, humb jetėn deputeti Sokol Olldashi, makina ra nė greminė 20 metra - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi, 40 vjeē, ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tiranė-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Aksidenti fatal, humb jetėn deputeti Sokol Olldashi. Makina ra 20 m nė greminė - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi, 40 vjeē, ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tiranė-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Aksidenti fatal, humb jetėn deputeti Sokol Olldashi. Makina ra 20 m nė greminė - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisė Demokratike Sokol Olldashi, 40 vjeē, ka humbur jetėn mbrėmjen e sė mėrkurės nė njė aksident tė ndodhur nė aksin Tiranė-Elbasan, pasi automjeti me tė cilin udhėtonte ka rėnė
- Shtuar 9 muaj mė parė


»Shkurtimi i rruges Tirane-Elbasan nuk ul cmimin e biletes - ABC News

Me 300 leke te reja udhetojne nga Elbasani ne Tirane nepermjet Qafes se Krrabes. Hapja e rrugës së re Elbasan-Tiranë shkurtoi ndjeshem distancen, por udhetaret paguajne 300 leke
- Shtuar 1 vit mė parė< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 116 ->116 0 total_found -> total_found 1 116 ->116 0 time -> time 1 0.000 ->0.000 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 krrabes ->krrabes 0 docs[0] -> docs[0] 1 116 ->116 0 hits[0] -> hits[0] 1 153 ->153

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos