Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kryetar Bashkie"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»Objektet 17 kate, Lame: Bashkia betonizim zonės tek diga e liqenit. S'do e lejoj! - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame ka denoncuar sot ndėrtimin e pallateve tek zona sportive poshtė Parkut tė Liqenit Artificial, leja pėr tė cilėt, sic tha Lame ėshtė dhėnė tashme nga Bashkia e Tira
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Manjani Pallati i skandalit - Top Channel

Ylli Manjani nënkryetar i LSI-së e quan projektin e ndërtimit të një kompleksi pallatesh në afërsi të Digës së Liqenit në Tiranë, një s
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Objektet 17 kate, Lame: S'do e lejoj betonizim e zonės tek diga e liqenit. Reagon Bashkia - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame ka denoncuar sot ndėrtimin e pallateve tek zona sportive poshtė Parkut tė Liqenit Artificial, leja pėr tė cilėt, sic tha Lame ėshtė dhėnė tashme nga Bashkia e Tira
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Manjani pallati i skandalit - Top Channel

Ylli Manjani nënkryetar i LSI-së e quan projektin e ndërtimit të një kompleksi pallatesh në afërsi të Digës së Liqenit në Tiranë, një s
- Shtuar 2 ditė mė parė


»Frika si imazh politik - BalkanWeb

Një 60-vjeçar, përfaqësues i deputetit socialist të Vlorës, Koço Kokëdhima, me detyrë zyrtare dëgjimin e halleve të qytetarëve mendon "t
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PS Basha te dorehiqet reagon Bashkia - Panorama

e Marte 19 Gusht 20141112 am p classwp-caption-text Ervin BushatibrbrSekretari ekonomik ne Partine Socialiste Ervin Bushati ka akuzuar dje kryetarin e Bashkise se Tiranes Lulzim
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PS: Basha, betonizim parkut tė Tiranės, Bashkia: Mashtrimi i radhės - BalkanWeb

TIRANE- Partia Socialiste kėrkoi sėrish sot nga kryetari i Bashkisė sė Tiranės, Lulzim Basha qė tė japė dorėheqjen, pasi nuk ka bėrė asgjė pėr banorėt e kryeqytetit. Pėr tė dytėn ditė, sekreta
- Shtuar 3 ditė mė parė


»PS Basha se mohoi lejen e betonizimit ne parkun e Tiranes Bashkia Mashtrim - News of Albania

Transmetuar me 19082014 - 1544 Ervin Bushati PUBLICITET Tirane 19 gusht 2014 NOAal- Sekretari ekonomik ne Partine Socialiste Er
- Shtuar 3 ditė mė parė


»NEWS24 VIDEO E PLOTE EKSKLUZIVE / Skandal, sekretari i Kokėdhimės ofron punė nė kėmbim tė seksit me 14-vjeēaren - BalkanWeb

SARANDĖ-Skandal me punėsimet nė Sarandė, ofrohet vend pune nė kėmbim tė favoreve. Dhe nė kėtė rast favori ėshtė tronditės, tė dhurohet pėr seks njė vajzė e mitur 14 vjec. Gazetari i emisionit 
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Pergjimi i plote i sekretarit te deputetit te PS seks me nene e bije per nje vend pune - Panorama

e Diele 17 Gusht 20141010 am p classwp-caption-text AGRON CANE SEKRETARI I DEPUTETIT TE PS PER SARANDENSSSAbrASSUPDATE-Ā Skandal seksual me punesimet ne Sarande Agron Cane 60 vje
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Sekretarėt e Kokėdhimės, deputeti i PS, Toēi: Fenomeni Laureta, ruhuni nga manipulatorėt - BalkanWeb

TIRANĖ-Para zbulimit tė skandalit me Agron Cane, sekretarin e deputetit Koco Kokėdhima i cili ofronte punė nė kėmbim tė seksit me tė mitura, njė tjetėr sekretare e kėtij deputeti ėshtė vėnė nė qėndėr
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ekskluzive/ rrėfehet Elvira Gega: Videon e regjistrova mė 14 gusht, Cane ende nė detyrė - BalkanWeb

TIRANE- Elvira Gega, gruaja qė denoncoi me fakte sekretarin e Koēo Kokėdhimės nė Sarandė, Agron Cane pėr kėrkesėn e favoreve seksuale me vajzėn e saj 14-vjeēare, nė kėmbim tė njė vendi pune rrėfen eks
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PS: Basha po bėn pallate 20 katėsh nė vend tė parqeve, Bashkia: Shpifje - BalkanWeb

TIRANĖ- Partia Socialiste kėrkoi sėrish sot qė kryetari i bashkisė sė Tiranės, Lulzim Basha tė japė dorėheqjen, kjo pasi sipas tyre, ai nuk ka lėnė asnjė gjurmė pune nė kryeqytet. Nė njė prono
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Pallat 20-katesh te diga e liqenit - Top Channel

PS ka denoncuar ndërtimin e pallatit më të ri 20-katësh, anash digës së liqenit Artificial në Tiranë. Ervin Bushati, sekretar për Ç
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PS Basha te dorehiqet ska asnje gjurme pune Reagon Bashkia Fushate perbaltje - News of Albania

Transmetuar me 18082014 - 1558 Ervin Bushati PUBLICITET Tirane 18 gusht 2014 NOAal- Sekretari ekonomik ne Partine Socialiste Er
- Shtuar 4 ditė mė parė


»PS Basha te dorehiqet ska asnje gjurme pune Bashkia Fushate perbaltjeje - News of Albania

Transmetuar me 18082014 - 1558 Ervin Bushati PUBLICITET Tirane 18 gusht 2014 NOAal- Sekretari ekonomik ne Partine Socialiste Er
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Ndryshimet nė statut, PD: Krerėt lokalė, jo kandidatė pėr deputetė - Gazeta Shqip

Opozita Kuvendi Kombėtar mblidhet nė shtator, priten debate pėr mandatin e kryetarit HERION MESI
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Gjinushi: Nishani dhe Bashakukulla qė dirigjohen nga Berisha - Shqiptarja.com

Kryetari i Partisė Socialdemokrate, Skėnder Gjinushi gjatė njė interviste pėr gazetėn “Shekulli”, duke analizuar situatėn e fundit politike nė vend, tha dje se Nishani po dirigjohet nga Be
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Shtatori i ngarkuar pėr PD, statut i ri, mblidhet dhe Kuvendi Kombėtar - Ora News

Tiranė- Vjeshta pėr Partinė Demokaratike, nuk do tė jetė vetėm njė periudhė e rėndėsishme pėr aksionin e saj politik nė brenda dhe jashtė parlamentit, por dhe njė periudhė mjaft e
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Skandali i Sarandës,dialogu i plotëi transmetuar  në  News 24 - Shqiptarja.com

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Sekretari: Hyr! Hajde! Gruaja: Çfarë bën ti ? Gru
- Shtuar 6 ditė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 4075 ->4075 0 time -> time 1 0.004 ->0.004 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kryetar ->kryetar 0 docs[0] -> docs[0] 1 46408 ->46408 0 hits[0] -> hits[0] 1 74064 ->74064 0 keyword[1] -> keyword[1] 1 bashkie ->bashkie 0 docs[1] -> docs[1] 1 5491 ->5491 0 hits[1] -> hits[1] 1 6957 ->6957

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos