Artikuj të mbledhur nga kërkimi për termin "Kujdesi"

Shenim: Per te pare si mund te permiresoni kerkimin tuaj, ju lutem vizitoni kete artikull!

»VIDEOLAJM/Braēe e pyet pėr gratė shtatėzėna pėrfaqėsuesi i Veliajt flet pėr burrat - Ora News

Komisioni e Ekonomisė diskutoi sot pėr ligjin pėr Sigurimet Shoqėrore. Nė ligjin e ri pėrfshihej edhe pėrfitimi pėr gratė shtatzėna. Gjatė raportimit tė pėrfaqėsuesit tė Institutit tė Siguri
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Kë e adhurojnë Ramosajt e Hadëgjonajt? - IndeksiOnline

Argjentina, Anxhelina, Beatriks e Alban, janë emra tashmë të njohur për publikun e gjerë. Të gjithë janë familajrë dhe që të gjithëv
- Shtuar 1 ditė mė parė


»Evanthi Ciko, kjo misionare e dijes dhe e humanizmit - BalkanWeb

Një telefonatë e beftë në mëngjesin e asaj dite të nxehtë korriku më stepi deri në përhumbje, më preu të gjithë humorin dhe fuqinë
- Shtuar 3 ditė mė parė


»“Territorialja”, OMONIA: Jemi pro variantit 5. PBDNJ: Problemi ynė kryesor Himara - BalkanWeb

HIMARĖ-Kreu i Bashkimit Demokratik tė Minoritetit Etnik Grek, “OMONIA” Vasil Bollano dhe kreu i Bashkimit pėr tė Drejtat e Njeriut (PBDNJ) Vangjel Dule janė takuar ditėn e sotme nė Himarė
- Shtuar 4 ditė mė parė»OMONIA: Reforma Territorialenë interes të racistëve - Shqiptarja.com

OMONIA e cilëson reformën administrative si në vshërbim të interesave nacionaliste. Në një deklaratë për mediat, Minoritetit Demokratik Etnik Grek thekson
- Shtuar 4 ditė mė parė


»Kreu i Parkut të Apolonisë: U dëmtua imazhi, asgjë më tepër - BalkanWeb

TIRANE-Shumë zhurmë për asgjë! Shumë zyrtarë të Ministrisë së Kulturës e shohin në këtë mënyrë debatin që u bë mbi
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Presidenti, avokat i gjyqėsorit tė korruptuar - Shekulli

Zef Shtjefni Duhet tė kishte vepruar krejt ndryshe ky President, nėse vėrtet do tė donte tė mbronte interesat e qytetarėve tė vendit, ligjet dhe Kushtetutėn, mbi tė cilėn ėsht
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Neziri: Ja pse e dogjëm librin e “çunit të Titos”! - IndeksiOnline

Ditë më parë nga OVL e UÇK-së në Ferizaj u dogj publikisht libri “Këmbët e gjarprit” të autorit Veton Surroi. Një veprim i till&
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Lola Luma, ''Vetes i fal të gjitha'' - IndeksiOnline

''Marr shpeshherë mesazhe nga modele shqiptare apo vajza që duan t'i futen rrugës së modës që më bëjnë pyetje nga më të ndryshmet duke fi
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Pas policisė edhe shėndetėsia hyn nė Lazarat, Beqaj inauguron qendrėn shėndetėsore - Ora News

Ky ėshtė vetėm hapi i parė pėr fuqizimin e shėrbimit parėsor nė ndihmė tė komunitetit tė banorėve tė Lazaratit. Kėshtu ėshtė shprehur nga Lazarati Ministri i Shėndetėsisė Ilir Beqaj nė inaugurimin
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Reforma territoriale, OMONIA: Devijime të rrezikshme në dëm të minoritetit - BalkanWeb

TIRANE - Bashkimi demokratik i minoritetit etnik grek, “OMONIA”, konsideron se në procesin e reformës territoriale dhe administrative po bëhen devijime të rrezikshme n&
- Shtuar 5 ditė mė parė


»Gjysma e barnave qė tregtohen janė tė pasakta pėr pacientėt - Gazeta Shqip

Raporti i BB  Shkak, mosedukimi i mjekėve. 28 rekomandimet pėr shėndetėsinė shqiptare Beci - T
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Bajrush Morina ‘dalldisët’ nga gëzimi - IndeksiOnline

Bajrush Morina, kandidat për deputet i LDK-së në zgjedhjet e 8 qershorit dhe i cili pas që nuk u zgjodh e akuzoi partinë e tij se i kishin vjedh votat, ka shpërth
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Dėshtime tė supozuara tė administratės Obama - Gazeta Shqip

ANALIZA - Artikulli i mėposhtėm ėshtė njė pėrzierje mes kritikės dhe ironisė pėr dėshtimet sipas autorit tė politikės sė jashtme amerikane, duke sjellė nė fokus edhe ro
- Shtuar 6 ditė mė parė


»Pushime nė Kolonjėn epaqes dhe tė Fan Nolit - Shqiptarja.com

“Sa vend i bukur! Kur ta shpallim Shqipėrinė Republikė, do tė ndėrtoj atje njė kasolle dhe ēdo behar do tė vij tė shkoj pushimet nė fshatin e stėrgjyshėrve tė mi”, ishte shprehur Fan Noli
- Shtuar 1 javė mė parė


»KOHA QĖ DREJTĖSIA TĖ ĒLIROHET NGA TENTAKULAT BERISHISTE - Gazeta Shqip

ANDREA STEFANI
- Shtuar 2 javė mė parė


»Turizmi, pushime nė Kolonjėne paqes dhe tė Fan Nolit - Shqiptarja.com

Shqipėria ime fantastike ėshtė njė projekt i Agjencisė Kombėtare tė Turizmit, i cili synon qė ēdo javė tė sjellė nė vėmendjen e lexuesit shqiptar destinacione dhe atraksione turistike tė cilat vlejnė
- Shtuar 2 javė mė parė


»Koha qe drejtesia te ccedillirohet nga tentakulat berishiste - Top Channel

Andrea Stefani - Nuk do të vononte dhe do të shfaqej ai konflikt që buron nga paradoksi i dorëzimit prej Sali Berishës të pushtetit, por jo të shtetit të kapur
- Shtuar 2 javė mė parė


»Shqip Turizmi i Kultures - Top Channel

Turizmi kulturor i Shqipërisë ka qenë tema e emisionit “Shqip” në Top Channel, që në këto muaj vere i është përkushtuar pikërisht pro
- Shtuar 3 javė mė parė


< Më para | 1 | 2 | 3 | Më pas >
0 total -> total 1 1000 ->1000 0 total_found -> total_found 1 2816 ->2816 0 time -> time 1 0.002 ->0.002 0 keyword[0] -> keyword[0] 1 kujdesi ->kujdesi 0 docs[0] -> docs[0] 1 2816 ->2816 0 hits[0] -> hits[0] 1 3305 ->3305

Ky opsion do tė rivendose dhe njėherė rregullat a paracaktuara tė shfaqjes sė lajmeve nė faqe.

Ri-vendos